Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ben üç tane yandan çıtçıtlı aldım çoğu da alt üst tulum fazla almadım daha pratik olur diye. Tecrübeli anneler bilir tabi almak gerekiyor mu ama göbeği üzeri örtülse de bi zaraeı olmaz diye düşünüyorum çünkü her türlü kapalı kalacak o kısım

Yeri gelmişken ben de yazayım doktorumun da takviye olarak süt arttırıcı tavsiyeleri sunlar
Lacmix
Mamamilkdrops
Ruşeym yapı kapsülü
Fitolat tb
Brewer’s yeast
Humana still tea
İnşallah sütler selale olur da bir seye ihtiyac olmaz

Ay doğru bende biliyorumda arada bir kendini beğenmeme şeyleri geliyor bana800 bencede komik yani

Ay başıma bir iş gelmeyecekse böyle tipler bana çok garip geliyor yani hamilesin işte tadını çıkar, ne diye kontes gibi geziyorsun ki 800 gram almış bir de tövbe ben bir öğlen yemeğimde alırım 800 gram

bir de stressiz yasam ve duzenli beslenme ve guzel uyku ekleyeyim ben de

gobek bagi dusuyor hemen bir kac gune. tulum giydirmek iyi oluyor

Ben hiç dikkat etmedim ona ama öyleymiş benim de canım, ama iç zıbın olarak hepsi alttan çıtçıtlı benim de.

Eklentiler

• IMG_5343.png
    243,4 KB · Görüntüleme: 39
Evet canım dahiliye her şeye bakıyor da artık onlar baktır demedikçe ben bir şeye baktırmam ya doğuma kadar, görünen ortada işte

Ayy bunu bende gordum nasıl 800 gr alıyor ben kendime az aldım dıyodum 7 kılo almışım 800 gramı ben hafta da aldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…