Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Garip bir olay sigara ya bende bir dönem başlarsam diye çok korktum sonra hamile kaldım😄annem babam içmediği için bir vicdan olurdu başlamak istemem korkarım derdim çok şükür olmadı öyle bir şey. Birde bu mentollü olanlar hoşuma gidiyordu eşim almıştı bir ara onu hep içmiştim ben
ben 15 senedir sigara içiyorum. geçen sene haziranda bebek istiyoruz diye bıraktım yine bir ilahi güç geldi kjskje sonra hemen eylülde hamile kaldım zaten. sonra o yavrucuğum düşünce korkudan ağzıma bile sürmedim. bi daha başlamadan yeniden hamile kaldım.

Ya biraz sonra yöneticimle görüşcem biraz sohbet biraz veda niteliğinde bir görüşme olur muhtemelen. Şekerim şu an 170. Ben kafamı taşıyamaz durumdayım. Yürümeye yeltendiğimde bacaklarımda o güçsüzlük hissi oluşuyor hemen ayakta bile duramıyorum of inşallah geç çağırır biraz :KK43:
niye o kadar çıktı yaa :KK43:

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    165,6 KB · Görüntüleme: 30
  • image.jpg
    image.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 30
Ahahahaha dün burası da yangın yeri gibiydi anacım, hepimiz doğuruyoruz sandık 😂 evdesin di mi, döndün hastaneden? Çok sormak istemiyorum ama yolundadır umarım her şey
Benim bebeklerim aceleci teyzoşu :) dün çıktım bu sabah soluğu yine hastanede aldık . Bakalım geciktirebildikleri kadar geciktirecekler . Doğum falan onları geçtim , sağlıkla sonunda eve getirebilelim yeter :)

ben 15 senedir sigara içiyorum. geçen sene haziranda bebek istiyoruz diye bıraktım yine bir ilahi güç geldi kjskje sonra hemen eylülde hamile kaldım zaten. sonra o yavrucuğum düşünce korkudan ağzıma bile sürmedim. bi daha başlamadan yeniden hamile kaldım.
Erkeklere de hamilelik gibi bir şey gerek sanırım bırakmak için😄

niye o kadar çıktı yaa :KK43:
meyve suyu içmiştim bir saat kadar önce, demir ilacını içine döküp ama bu sıkma değildi hazır meyve suyu. Bir süre sonra da yemek yedim, erişte vardı karbonhidrat olarak, tatlı da almadım. Odaya gelemeden fena oldum zaten daha aşağıdayken düşseydi bi ya :KK43:

meyve suyu içmiştim bir saat kadar önce, demir ilacını içine döküp ama bu sıkma değildi hazır meyve suyu. Bir süre sonra da yemek yedim, erişte vardı karbonhidrat olarak, tatlı da almadım. Odaya gelemeden fena oldum zaten daha aşağıdayken düşseydi bi ya :KK43:
oooh çıkarcak her şeyi yemiş içmişsin :KK70: umarım toparlar hemen

Bebeğim su falan iç az dinlen inşallah düşer🙏

Erkeklere de hamilelik gibi bir şey gerek sanırım bırakmak için😄
Bence de. Ben bir dönem sigara bıraktırma ilacı kullanmıştım o da bayağı bi bulantı iştahsızlık yapmıştı o zaman da bırakmıştık ama ilacı bırakınca geri başladık. Vaktinden önce bıraktık biraz. İşin sırrı tiksinmekte

Anne kız olmaya gerek yok ya, biz de bu saatten sonra olamayız zaten. Akla kara gibiyiz, benim açımdan anne olarak görmek hiçbir zaman mümkün değildi de saygı çerçevesinde ilerlemek istiyordum, yine saygısızlık etmem o ayrı ama bunları da unutacak değilim. Zaten ciddiye alamıyordum yapısı gereği, şimdi bu son mevzudan sonra tamamen komik duruma düşürdü kendini. Gerçekten insan neylerse kendine eyliyor :) eş desteği çok önemli dediğin gibi, benim eşim de söyledi her şeyi ama bundan sonra ne olur hiçbir fikrim yok 🤷‍♀️
Dediğim gibi hayatından çıkartamıyorsun :) özürler dileniyor , pişmanlıklar sergilenince eşin için sınırlar dahilinde görüşmeye devam ediyorsun. Ellerinde çünkü büyük bir koz var :) yaşlılık :)))

Bence de. Ben bir dönem sigara bıraktırma ilacı kullanmıştım o da bayağı bi bulantı iştahsızlık yapmıştı o zaman da bırakmıştık ama ilacı bırakınca geri başladık. Vaktinden önce bıraktık biraz. İşin sırrı tiksinmekte
😄of nasıl tiksindircem acaba bu ilacı ve bant ve sakızı deneteyim bir izne çıkınca şu an enerjim yok

Benim bebeklerim aceleci teyzoşu :) dün çıktım bu sabah soluğu yine hastanede aldık . Bakalım geciktirebildikleri kadar geciktirecekler . Doğum falan onları geçtim , sağlıkla sonunda eve getirebilelim yeter :)
Yesinler acelelerini ya, aslında şöyle bir göz gezdirseler hemen vazgeçip 9 ay beklerler de neyse 🤪 getireceksin tabi ki, kritik haftaları geçtik artık. Kiloları nasıl şu an?

Dediğim gibi hayatından çıkartamıyorsun :) özürler dileniyor , pişmanlıklar sergilenince eşin için sınırlar dahilinde görüşmeye devam ediyorsun. Ellerinde çünkü büyük bir koz var :) yaşlılık :)))
Benimki ne yaşlı olduğunu kabul eder ne de hatasını. O şahane, çevresi nankör ve bencil, biz de öyleyiz onun için. Canı nasıl istiyorsa öyle davransın ya, şunları yapma hoşlanmıyoruz dedik diye böyle şeyini çıkaracaksa hayatta başarılar dilerim. Benlik bir şey yok shksks

X