Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Ben aralık başı gibi izne ayrılacağın bi terslik olmazsa, ondan sonra hep boşum valla çok güzel olur😍 muhtemelen geçtik ya ben her gün ordayım nerdeyse😅
Ankara anneleri buluşması çok iyi olur yaa ama aralıkta olmasın kızlar n’aptınız biz doğurabiliriz bile o ara 😂😂

Klübe hoşgeldin canısı 😀 50 nin altını bakteriden saymıyoruz artık 😜
Geçen sefer 50ydi yaaa 😂 Bu sefer çaptan düşmüşüz biraz. Gerçekten neyden oluyor bu acaba. Rahatsızlık da hissetmiyorum öyle aman aman. Bir öncekinde ilaca gerek duymamıştı bunda da duymaz galiba. Zaten lökosit de yüksek vücut kendi mücadelesini başlatmış çoktan halleder diye düşünüyorum shhsjsj

Ay çok mutlu oldum yaa😄izne ayrıl buluşalım arada market date bile yapabiliriz ayak üstü. 🥹🥹senin bebişte erkekti dimi sanırım ve ilk bebekti emin olmamakla birlikte
Yavrum Ankara annelerinde kız bebek mi var zaten 😂 hermoniel hermoniel di yanlış hatırlamıyorsam kızı olan sadece geri kalan hepimizinki erko 😂😂

Geçen sefer 50ydi yaaa 😂 Bu sefer çaptan düşmüşüz biraz. Gerçekten neyden oluyor bu acaba. Rahatsızlık da hissetmiyorum öyle aman aman. Bir öncekinde ilaca gerek duymamıştı bunda da duymaz galiba. Zaten lökosit de yüksek vücut kendi mücadelesini başlatmış çoktan halleder diye düşünüyorum shhsjsj
Bana 2 pozitif olsa (++) suyla vs geçiştiririz ama 3 pozitifte ilaç veririz dediydii

Ya bu saşe formunda olan takviyelerden. Geçen sefer de aile hekimi dedi ki meyve suyuyla alın açken. Faydası olmadığını düşündük çünkü ilacın. Ben de genelde evde limon sıkıp içine biraz su ekleyip sonra tozu döküyordum. Ama iş yerinde ona erişemedim böyle yaptım iyi gelmedi. Akşam üzeri limon sıkıp içeyim diğerini bari. Düşüyor şu an bile hissediyorum kendime geldikçe ☺️

Gerçekten yaaa. Mesela ben de idrar vermek istemiyorum ama ısrarla idrar alalım diyor. Ben idrar veriyorsam siz de ferritinime bakın kardeşim 😂
Neyse ders olsun d vitamini falan baktırmaya kalkışmazsın 😂

Evde limonatanla içersin yine, iznine az kaldı 🎊🎉

Ya bu saşe formunda olan takviyelerden. Geçen sefer de aile hekimi dedi ki meyve suyuyla alın açken. Faydası olmadığını düşündük çünkü ilacın. Ben de genelde evde limon sıkıp içine biraz su ekleyip sonra tozu döküyordum. Ama iş yerinde ona erişemedim böyle yaptım iyi gelmedi. Akşam üzeri limon sıkıp içeyim diğerini bari. Düşüyor şu an bile hissediyorum kendime geldikçe ☺️

Gerçekten yaaa. Mesela ben de idrar vermek istemiyorum ama ısrarla idrar alalım diyor. Ben idrar veriyorsam siz de ferritinime bakın kardeşim 😂
Sen hangi ilacı kullanıyodun saşe

Maalesef canım, 32+0'da çalışabilir 32+4'te çalışamaz alman gerekiyor. Ben de ayı tamamlamayı düşünmüştüm de 12 gün sonra tekrar doktora gitmeye üşendim bir de iki muayene hakkım gitmesin diye vazgeçtim
Aaa tamam o zaman bende muhtemelen uğraşmam tekrardan, sağolasın 🙏

Canım bi doktoruna sor bence , ben mesela geçen hafta gittiğimde pazartesi günü 32+1 oluyordum o gün mü geleyim rapor için dedim cuma günü gel senin için daha iyi olur dedi özellikle sordum cuma olur 32 haftadasın dedi yarın alacağım raporumu 32+5 oluyoruz yarın . Doktor kendisi özellikle cuma gel dedi hatta
Yarın gideceğim tekrardan sorarım ne kadar geç olursa o kadar iyi benim için.

Ankara anneleri buluşması çok iyi olur yaa ama aralıkta olmasın kızlar n’aptınız biz doğurabiliriz bile o ara 😂😂
Başkanım ayarlayalım ortak bir nokta. Fotoğraf çekiniriz hem sonra bide bebişlerle gelir herkes before after yaparız çok duygusal😄birbirmize outfit orange minikfilozof falan diye hitap ediyormuşuz😄😄😄

Kızlar bu çatı ağrısının bebeğin aşağıda olmasıyla bi alakası var mıdır ya? İş yerinden bi arkadaşım bebek aşağı baskı yaparsa ağrır dedi ama 2 gün önce kontroldeydim doktor bişey demedi😢
Ben de aynı strese girmiştim de bana da asla aşağıda demedi. Normal diyor herşeye çatı ağrısına da normal diyor.

Ama bana 32+0da çalışabilir ya da çalışamaz getir dedi iş yerim?
32+0da ilk raporu almak zorundayız. O ayrı. Dediğiniz gibi çalışabilir ya da çalışamaz şeklinde. Ben izne ayrılmak istediğini tarih için söyledim onu. Yani 32 de çalışabilir raporu aldıktan sonra isterse 32+1 de bile çalışamaz alabilir anlamında. C cewriye acikliyim da bi yanlislik olmasin 🤗

Ayy canım benim ya inşallah saglıkla sıhhatle kucagına alırsın, aceleci bebişler azcık daha sabreder beklerler içerde dualarımız seninle. Hayır yani ne var dünyada gelmekte bu kadar ecele etcek sanki, ne güzel yan gelip yatıyonuz orda az dursanıza sakin sakin ☺️
Ayy inşallah 🙏🏻 biz de aynısını diyoruz 😃
İkisini kucağına alınca bir sağına bakacaksın dolu, bir soluna bakacaksın dolu, oh diyeceksin inşallah 🙏🏻🥲❤️ iyi haberlerinizi bekliyoruz 🤍
Ayy amiiin amiin 🤍🤍 hepimiz sağlıkla eve getirelim bebişlerimiziii

Yani ben de cözemedim. Bende de pek belirti vermeden sinsi sinsi ilerliyor o daha sıkıntı. Hayır bir de ben vajinal akıntı kaşıntıyla da ugrasıyorum o daha berbat . Östrojen hormonu arttıgından enfeksiyona acık hale geliyormuşuz gebelikte ondan da oluyormuş. Fitil kullanmaktan fenalık geldi kronikleşti resmen. Gebelikten sonra yine devam ederse ozon terapi uygularız dedi doktor inş etmez

X