Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Negatif enerji vermek için yazmıyorum ama o şekilde boş boş oturmak benim canımı çok sıkıyordu. Evde pijamamla boş boş otursam en azından vücudum dinlenir diyordum. Ben burada ne yapıyorum? hissi çok baskındı içimde.

Yine de herkes elbette böyle değil, bu şekilde çalışmaktan asla sikayetci olmayan, aksine çok seven arkadaşlarım da var. Zamanında doğum iznini bitir işe dön, dinlenirsin diyen arkadaşım da olmuştu, ki haklı, fiziksel yorgunluk açısından 7/24 çocuk bakmakla karşılaştırılamaz bile. Nihayetinde insanın anlamı nerede, ne yaparak bulduğuyla çok alakalı bu durum :)

FERAMAT 100 mg kapsül
pregna omega multivitamin 16mg

bunları kullanıyorum 12. haftadan beri.

yani çok anlamam ama 116 mg demir alıyor oluyorum ben . ona rağmen düşük değil ama sınırda. senin az değil mi ki?
Oroferon kullan dedi ilk başta, kabızlığa çok yatkınım deyince bunu verdi doktor. Bu çocuklara falan da kullanılan bi ilaç belki yapısal olarak mı farklı bilmiyorum bana yine iyi yükselmiş gibi geldi 20 günde ama biraz daha kullanıp tekrar bakayım. Çünkü sezaryen olacak kan kaybedilecek vs korkutıyo beni de

Canım benim hem multide hem ayrıyetten demir var toplam 116 yapıyor anca dengeleniyor ben ferrum kullanıyorum o bitince gynotardyferona geçicem en son onu yazdı doktor seninki hiç yeterli değil benim 30 günlük sonucumda 50 den 166 ya yükselmiş demirim

bence de takip et canım onu. bana az gibi geldi

Oyy 3 kat artmış, ben c vitaminiyle almaya yeni başladım elimdeki kutu da bitsin de yeni ilaç isteyeyim bari

Valiz düzenleyici ve keçe bakım çantası alanlar memnunlar mı? Elbette henüz kullanmadık ama gelen ürünler eli yüzü düzgün, gerçekten işe yarar ürünler mi?

Bir hevesle bir şeyler alıp sonra verecek yer aramak istemiyorum ama alacaksam da alıp kafamdan atmak istiyorum.

Ya lökosit 13 cok diil bence. Benim doktor bakteri 50bin üzerindeyse antibiyotik veriyor. Nioli yagı sabah akşam 1-2 damla çamasıra damlatıcan . Bir de ocean cranberry kapsül 3*1 ve bol su böyle atlatırsın canım
Benim de lökosit 18 bakteri 24 çıkmıştı doktor 2 monurol 6 gün fitil verdi 1 hafta sonra gel dedi geçmezse farklı bir ilaç verebilirim kültür de alabilirim dedi.

beni mahvediyor çatı ağrısı malesef en çok ondan çektim özellikle akşamları, gec yatarken hareketlerimi çok kısıtlıyor. ben çok uzun zmandır yaşıyorum bunu

hem de nasıl ağrıyor bugün sabahtan toplantı vardı. 2 saat kalkmadan oturdum dedim ben biraz kalkmazsam doğurucam kusura bakmayın ksdljds

Bazı günler öldürüyor bazı günler güldürüyor değişik bi ilişki içindeyiz
Bugün ben de 2 saat oturmuşun korkunç bir ağrıyla kalktım yerimden, bunun hareketi mareketi yok mu yaa nasıl dayanıcaz 2 ay daha

bu üç üründen çok memnun kaldım ben :)

Ben şu ikisini aldım güzeller yani bilemiyorum ne kadar memnun kalırız ana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…