Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168

Şu iki çantayı beğendim arada kaldım 😄
Bagmori olanin agzi daha genis gibi ama yorumlara bakmak lazim :)

heh işte benim ev bebiş kokmadı hahah :KK70: ama eşim de azıcık astım var o çok sevdi . benim çamaşırlarıda bununla yıkayalım diyor kokusuz diye :KK70: evet iyisini yapmışsın granüller için çift durulama öneriyorlar :)
Bebişin kendi güzel korkusuyla dolsun inşallah yuvanız heyecan başladı ciddi ciddi anne oluyoruz 🥲🥲🥲

IMG_20241016_130339.jpg

En son 1 ay önce kan vermiştim, demirim 49'dan 70'e çıkmış ama bağlama kapasitesi yükselmeye devam etmiş. Bunun yükselmesi anemi miydi diğerleri görece biraz daha iyileşirken bu niye toparlanmamış acaba

Eki Görüntüle 3491136
En son 1 ay önce kan vermiştim, demirim 49'dan 70'e çıkmış ama bağlama kapasitesi yükselmeye devam etmiş. Bunun yükselmesi anemi miydi diğerleri görece biraz daha iyileşirken bu niye toparlanmamış acaba
Ben şöyle yorumladım senin doktorunun geç kalmışlığı demirin normal seviyelerdeyken başlasaydı takviyeye şuan bu sıkıntı olmayacaktı belkide vücut toparlayamıyor demekki demirin de hala yeterli seviyede değil sezaryende olsan illaki kan kaybedeceksin elindeki kaç mg lık demir diyor

Ben şöyle yorumladım senin doktorunun geç kalmışlığı demirin normal seviyelerdeyken başlasaydı takviyeye şuan bu sıkıntı olmayacaktı belkide vücut toparlayamıyor demekki demirin de hala yeterli seviyede değil sezaryende olsan illaki kan kaybedeceksin elindeki kaç mg lık demir diyor
IMG20241016131824.jpg

Az mı yükselmiş ki 20 gündür kullanıyorum henüz

Çok anlamlı, çok sevilen bir iş yapılmıyorsa bu his çocuktan sonra çok artıyor. Evde olup çocuğuma güzel bir yemek pişirsem, dünyaya şu salak ortamda kalmaktan bin kat daha çok fayda sağlarım hissi.
Of gerçekten. Dün ani bir iş çıktı gece 12ye kadar çalıştım mesai sonrası evde. Genel anlamda iş yoğunluğum da bitti şu an tüm işlerimi de hallettim boş boş duruyorum. Keşke evde olsam. Şefimde yan masada boş duruyor gibi gözükmekte istemiyorum ekranımda onun görebileceği mesafede😄çok saçma bir durum.

X