Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
o zaman ben 37. haftada izne ayrılacağım senin ik ya göre ben sadece 8 hafta izin yapacağım . saçma canım . ne zaman doğum yaparsan yap izne ayrıldığından itibaren 16 haftadır.

Keçeninde kaliteli olanı var galiba benim aldığım ben şimdiden içinde dursun diye eşyalarından koydum taş gibi bilemedim birde ben aldığım yerde kirli sepetide aldım keçe oda dimdik ayakta içine attım bir sürü şey

Olabilir bimden aldığım şeyden kalite beklemedim açıkçası ahahah

o zaman ben 37. haftada izne ayrılacağım senin ik ya göre ben sadece 8 hafta izin yapacağım . saçma canım . ne zaman doğum yaparsan yap izne ayrıldığından itibaren 16 haftadır.
Kadın herhalde yanlış anlattı canım, yani ikinci kısım doğru ama ilk kısım yanlış.

Bende cuma ayrılacağım. 16 hafta üstüne sayacağım 7 Şubatta bitmiyor mu iznimiz. Bana öğretmen arkadaşım öyle demişti ama doğru mu bilmiyorum.
Normal şartlar altında evet canım ama 1 hafta geç doğum yaparsan beklenen tarihten, 14 şubatta bitiyormuş.

İyice doldur bezlerle alt açma matıyla falan o düzelir

Ben burdan aldim canim kaliteli gayet , keceyi e bebekten aldim onu da begendim.

Ocean Home Textile 6'lı Bej Çocuk Odası Dolap Çekmece İçi Çamaşır Düzenleyici Katlanır Saklama Kutusu Organizer Set

Evde şu an çok fazla boşalan plastik ikea kutuları falan var, olmadı onların birini bu işe ayırayım ben, çok iyi fikir bu maddenin de üstünü böylece karaladım şükürler olsun

Bide bunu aldim valiz icin bu da cok kaliteli.ileride de kullanilir .

Buna dolap içi demişler ama valize de konulur bir şey o halde, dev gibi değil, ağzı yüzü kapanıyor?

Süper süper, hepsini kalpledim! Çok teşekkür ederim

valla şöyle bi yerlerden hatırı sayılır bir aylık gelir ilave olsa da ya da toplu para şu çalışma saçmalığına 2-3 yıl ara versek
Koca bank Elimizde şimdilik sadece bu var bebiş. Nasıl olucak ben de bilmiyorum ama deneyimleyip görücez bakalım koca parası yemeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…