Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 69 41,1%
  • erkek

OY: 89 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    168
Bagmori olanin agzi daha genis gibi ama yorumlara bakmak lazim :)

Bebişin kendi güzel korkusuyla dolsun inşallah yuvanız heyecan başladı ciddi ciddi anne oluyoruz

En son 1 ay önce kan vermiştim, demirim 49'dan 70'e çıkmış ama bağlama kapasitesi yükselmeye devam etmiş. Bunun yükselmesi anemi miydi diğerleri görece biraz daha iyileşirken bu niye toparlanmamış acaba

Ben şöyle yorumladım senin doktorunun geç kalmışlığı demirin normal seviyelerdeyken başlasaydı takviyeye şuan bu sıkıntı olmayacaktı belkide vücut toparlayamıyor demekki demirin de hala yeterli seviyede değil sezaryende olsan illaki kan kaybedeceksin elindeki kaç mg lık demir diyor

Az mı yükselmiş ki 20 gündür kullanıyorum henüz

Of gerçekten. Dün ani bir iş çıktı gece 12ye kadar çalıştım mesai sonrası evde. Genel anlamda iş yoğunluğum da bitti şu an tüm işlerimi de hallettim boş boş duruyorum. Keşke evde olsam. Şefimde yan masada boş duruyor gibi gözükmekte istemiyorum ekranımda onun görebileceği mesafedeçok saçma bir durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…