Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Coraspin kullanıyorum. Bende var mı yok mu bilmiyorum doktorum direkt önlem amaçlı verdi. Bizim çoğu akrabada çıkıyor diye. Aynen yarına kaldı artık. Umarım birşey olmaz

Coraspin kullanıyorum. Bende var mı yok mu bilmiyorum doktorum direkt önlem amaçlı verdi. Bizim çoğu akrabada çıkıyor diye. Aynen yarına kaldı artık. Umarım birşey olmaz
Umarım... Nöbetçi eczaneye falan uğrama imkanınız yok mu. Coraspin direk alınabiliyor.

Aaa yok bana multi verdi magnezyumda iciyorum d vit de bi de ecopirin , omega masallah icmedigim sey yokmus.

Farklı değil mi bunlar, bende hem hgb hem ferritin hem demir bağlama kapasitesi bakıldı son tahlilde. Ferritin sanki depoydu
Hepsi ayrı ama hepsi bağlantılı. Benim her seferinde demire ayrı bakmıyor rutin hemogram bakıp oradan da hgb değerine bakıyor. Zaten kırmızı kanı yapan demir o yüzden önemli. Kansızsan da demir eksikliğin varsa da aynı ilaçları veriyorlar.

Rabbim sağlıkla vaktinde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Maşallah ayakları sanırım orda nasılda tepikliyor
Hareketsiz diye gezdiğim dönem hareketsiz olma sebebi benim tatlıyı ve kafeini full bırakmış olmammış diye anladım sonrasında. Beboyu accuk kafein ve tatlı bağımlısı yaptım galiba yiyince eskisi gibi hareketlendi

Aaa yok bana multi verdi magnezyumda iciyorum d vit de bi de ecopirin , omega masallah icmedigim sey yokmus.
Ben sordum multivit, kalsiyum vs alayım mı diye sadece demir ve d vit verdi İlaçsızlığın keyfini çıkar diyor bana Biraz da karaciğer enzimlerimin bir kere yükselmesinden ötürü vermiyor olabilir takviyeleri. Zaten b12 normal çıkıyor iyi besleniyorsun demek ki vitamine ihtiyacın yok dedi. Omegayı sormadım hiç aslında balık da hiç tüketemedim gebelik boyunca. Bilmiyorum ki kullanmak gerekiyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…