Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
İyi haberlerle gel canım doktorun dediği gibi küvöz kısmının her zaman haftayla alakası yok ki girse bile çok daha küçük doğup küvözden misler gibi kokusuyla anasının kucağına verilenlerle dolu topicler, senin bebişin artık kocaman oldu inşallah sağ salim ilerler sürecin

Evet canım içerideki gelişimini bilemiyorlar bebeklerin. Ne kadar fazla dursa o kadar iyi zaten doktorlar da bu süreci uzatmak için ellerinden geleni yapacaklardır eminim. Kötü ihtimaller her yerde her zaman hepimiz için var. Şu sakin kalman sancı vs açısından daha hayırlı olur. Bebişini sağlıkla kucağına alıp evine götüreceğin anı hayal et. Buradan bize güzel haberler vereceksin. İki üç aya en büyük derdin uykusuzluk ve gaz olacak öyle düşün

canın süreci en sağlıklı şekilde atlatırsanız umarım, dualarım sizinle

Allah'tan bebeğini sağ salim, kolaylıkla, zamanında kucağına almanı, kalbine de ferahlık vermesini diliyorum

Benim eşim 7 aylık doğmuş, akranlarıyla bir değil, kocaman iri bir adam, kimse 7 aylık doğduğuna inanmıyor. 40 yıl önce 7 aylık doğan bebek bu hale geldiyse gerisini sen hesap et :)

Ben hepimizin, doğacak her insanın, her canlının ilk nefesini alacağı anın belli olduğuna inanıyorum. Biz elimizden geleni yapacağız ancak senin evladınınki de, benim evladımınki de benim inanışıma göre belli. İnşallah o an geldiğinde her şey sağlıkla, ferahlıkla, kolaylıkla olur hem bizler hem yavrularımız için

Allah ım sağ salim zamanında kucağına almayı nasip etsin inşallah en kötü ihtimalle sezeryan olursa da hiç korkma ciğer geliştirici yapılmış yaşam sınırını da geçti bebişlerimiz.

Benim teyzeminde ikizleri 31de doğmuştu biraz küvözde kaldılar sadece şu an lise 2ye giden kocaman genç kızlar.

Kan sulandırıcı hap / iğne kullanıp bi kaç gün ara veren var mı aranızda. İlacım bitti de üç gündür içemedim strese girdim bebeğim de hareket etmiyor bugün pek fazla korktum yani
Hem hap, hem de oksapar kullanıyorum. Benim için çok önemli saatini bile kaydırmıyorum. Ama benim genetik raporum ile pıhtılaşma sorunum kanıtlı. O yüzden önemli benim için. Sizin pıhtılaşmanız var mı? Doktor ne diyor. Nöbetçi eczaneden falan bulun yarın yazdırırsınız. Siz ne kullanıyorsunuz

Hiç korma içini ferah tut. Instagramda elif değirmenci diye bir kız vardı 31+6da kontrole diye gidip doğurmuştu, bir süre küvezde kaldı bebeği sanırım ama hiç sıkıntı olmadı bebeğinde aşırı tatlı şimdi sana her ihtimali sayarlar doktorlar ister istemez ama sen iyiyi düşün. O haftalarda doğuyor genelde ikizler ve gayet sağlıklı oluyorlar. Allah yardımcın olsun

İnşallah sağlıkla atlatırsın bu süreci canım, şuan senin için çok zordur ama sakin kalmaya ve negatif şeyler düşünmemeye çalış dualarım seninle

11.9 -14.9 mus hemoglabin araligi benimki 11 cikmis fena degil sanki
Benim de değişiyor 10-11 arası. 10a düştüğü zaman ikişer içiyordum ilacı karaciğer enzimlerimde yükselme olunca bir ay ara verdirdi doktorum. Şu an tek alıyorum. İlerleyen süreçte azalma ihtimali yüksek olduğu için şimdiden vermiştir. Doğumda kan değerlerini düşürüyor ya ona hazırlık gibi. D vit de öyle yani genelde herkeste eksik olduğından gebelikte de ihtiyaç artıyor o yüzden rutinde o da veriliyor. Ben multivitamin hiç kullanmadım çok kısa bir süre magnezyum kullandım doktorum onu da bıraktırdı şimdi eşim içiyor

İnşallah sağ salim alın kucağınıza canım benim hiç endişe etme bebişlerimiz artık kocaman oldular çok güçlüler küvöze alınsa bile bakımı çok iyi olacaktır iyi ki eğitim araştırmayı seçmişsin bir şeye ihtiyacın olduğunda söyleyebilirsin evim çok yakın tüm dualarım seninle canım içini ferah tut stres yapmamaya çalış lütfen

Ben de uzun süredir bundan kullanıyorum. Her zaman kan testlerinde ferritin diye bakmıyorlar. Hemoglabin değeri de gösteriyor ya değeri ona bakmış olabilir.
Farklı değil mi bunlar, bende hem hgb hem ferritin hem demir bağlama kapasitesi bakıldı son tahlilde. Ferritin sanki depoydu

Allahım sağlıkla tam vaktinde kucağınıza almayı nasip etsin inşallah kalbinizi ferah tutun. Bebişlerimiz çok güçlü. Zaten yaşam sınırını da geçtiler. Ben de erken doğmuşum hem de 2 kiloya yakın kilom varmış. O zamanki şartlarda büyümüşüz bu yaşa kadar gelmişim

Canım sakin ol hiç korkma. Ağrın kaşık ağrın yoksa düzelir. Bir yakınım 7 cm açıklıkla 38 haftada doğurdu. Şimdi orada verilen tedavi açılmayı vs düzeltecek. Durumdan beni haberdar et. Bende de açıklık yoktu ama perşembe günü biraz açılma olmuş dedi ultrasona bakıp

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…