Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,0%
  • erkek

OY: 88 53,0%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    166
Bu karın sertleşmesi ve bebeğin bir yerde toplanma hissini takip edin günde kaç kez yaşıyorsunuz sık oluyorsa doktora gitmekte fayda var ama arada oluyorsa yalancı kasılmadır o ben dünden beri takip ediyorum ama ard arda olmadı hiç bugün 3 kere yaşadım ama farklı zamanlarda mesela aynı zamanda ağrı hissediyorsanız oda sıkıntılı durum diye biliyorum tabi doktor daha iyi bilir

Siveno e bebek online’da vardı diye hatırlıyorum ama mağazaları hiç bilmiyorum. Bende hamilelikten sonra normal duş jeli kaşıntı yapmıştı siveno duş jeline geçtim kaşıntı kalmadı. Aynı şekilde roll on olarak da siveno kullanıyorum memnunum açıkçası o yüzden biberon temizleyiciyi de siveno aldım.

Kızlar tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım transferden sonra doktor hünde 5 tane progestan fitil ve 3 günde bir promester iğne vermişti 12. Haftadan sonra bıraktıracaktı ama kanamam başlayınca devam ettirdi aynı şekilde kanama bitene kadar kullan dedi 25 gündür kanama devam ediyor dün gittiğim kadın doğum doktoru günde 5 fitilin 3 günde bir iğnenin fazla olduğunu belkide kanamanın bu yüzden devam ettiğini söyledi progestanı günde üçe iğneyi haftada bire düşürdü hangi doktorun tedavisi doğru

Omega onemli dogerleri icin bisey diyemem ama . Bebegin gelisi icin . Onu olcen bir test varmi onu bilmiyorum ama:) ben balik yiyorum ama yine de takviye yapiyorum
Yarın soracağım gidince omegayı bakalım ne diyecek balıktan ilk üç ayda öyle uzaklaştım ki bir daha ne zaman yiyebilirim bilmiyorum

alt karinda baski hissi bende de var hatta tam sezaryan kesigimin oldugu yerde. sanki bebek orda. ilk gebeligimde hic yoktu boyle seyler

ben de karin sertlesmesi her gun her an var hic gecmiyor ama bebegin bir yerde toplanmasi olmadi hic ben mi anlayamiyorum bilmiyorum ki.

o klozer toplarini kullanma hamileligin bitene kadar. tenine degmiyor ama cok kimyasal onlar

ben de karin sertlesmesi her gun her an var hic gecmiyor ama bebegin bir yerde toplanmasi olmadi hic ben mi anlayamiyorum bilmiyorum ki.
Ayaktayken zaten karın sertleşiyor yer çekiminden sebep heralde yatarken hem sertleşiyor hem ağrı olursa sıkıntı olur gibi karın kasılıyor zaten 32 den sonra normal deniyor vücut doğuma hazırlandığı için hatta arkadaşım ben 7. Aydan sonra yaşamaya başladım dedi kişiden kişiye değişir işte vücudu biraz tanıyacaz doktorun söylediği dışında bir şey gelişirse hemen doktora danışmak lazım

onceki gebeligin ustunde de 4 yil gecti insan unutuyor ne yasadigini ben de agri olmuyor ama baski oluyor karin sertlesmesi ve asagiya dogru baski. bzen sezaryan yerim aciyor gibi ama baskidan mi neyden anlayamiyorum nadir olup geciyor. onceki hamileligimde makat gelisti ben yukarda hissedersim hep hareketleri bunda su an artik asagilarda hissediyorum ve yanlarda

Canım 25 gündür kanama çok sanki ya. İkinci doktora da gitmişsin ama ben hiç duymadım progestanın kanamayı devam ettirdiğini. Ben de tüp bebek gebesiyim.. Günde 4 fitil ve her gün göbekten progestan dex oldum. Yanlış hatırlamıyorsam 10. Haftada bırakmıştım. 5-7-9. Haftalarda kanama yaşadım. Pruluton muydu neydi kalçadan iğne yapmışlardı, progestan dexe ek olarak. Kanama alanın var mı? Kanama neden oluyormuş bunu açıklayabiliyorlar mı? Dün gittiğin kadın doğumcu tüp bebekle ilgili değilse bence onun dediği çok güvenilir olmayabilir. Bulunduğun yerde başka bir tüp bebek doktoru varsa ona görün derim.

Amin canım cümlemizin Allah yardımcısı olsun. Dediğin gibi bi başlandı mı 1 haftada biter inşallah 36ya kadar çalışırsan ne zaman dinleneceksin senin de Allah yardımcın olsun. Ben son zamanlarda çok yorulmaya başlamıştım.

Kanama alanı yok kanamanın nerden olduğu belli değil belki ilaçlar ağır gelmiştir dedi napıcağımı şaşırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…