Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Aha yarın izin günüm, teyzeler gibi kapıda beklicem ben de o zaman dngkf

Kızlar kafama şey takıldı beşik kenar koruyucu örgü tipimi daha güvenli komple kaplayanlar mı sizce. Siz nasıl aldınız?
İkisi de güvenli değil diyor doktorlar bebişim, yatakta yastık yorgan battaniye vs hiçbir şey olmamalıymış. Ben görüntüsünü de hiç beğenmiyordum bir de boğulma riski var diye video izledim almadım o yüzden

Sabah sabah kalkıp gidecem erkenden ona alabilecekmiyim merak ediyorum çünkü çok reklamı yapıldı kesin 8 buçukta kapının önünde başlarlar beklemeye

Sağol canım sanırım bende o beşiği alacağım

Diğeri ama beşiğe bağlanıyor güvenli olmayan kısmı neresinde acaba sıkışma ihtimalide yok altına girse zaten beşik aralıklı nefes problemi olmaz yukardan bağlandığı için çözülme gibi durumda olmaz

benimde bebenin kafası sağ kasıkta . ayakları yukarı solda. ama bana normal doğum yapabilirsin şuan bir engelin yok dedi. zaten bebenin doğum pozisyonu alması için çok erken değil mi? daha vakitleri var
Ben de ona henüz erken olduğunu söyledim. Çünkü ben hocam çok hareketli vs deyince doktorum yerinin halen geniş olduğunu daha çok hareket edeceğini söyledi. Bakalım 40ı beklerse bebiş daha 8 haftam var ama içimden 40ı bekleyeceği hiç geçmiyor ya insanın içine doğar derler ya hayırlısı olsun

OIOI cok iyi ya getiriyorsa bana da kuzenim vermisti bolmeli olan tabaktan masaya yapisiyor cok memnun kaldim bir de agzi kapakli derin kase vardi o da iyiydi

İpleri açılabilir diye canım veya çocuk küçükken yüzünü kumaşa dayayıp nefessiz kalabilirmiş

Sürekli ter atıyorum soğuk soğuk ıhlamur içiyorum sabah akşam bugün bi paça içeyim bende bol sarımsaklı yapcak bişey yok iyileşmem lazım bende öyle bişeyler geçiriyorum of of

yok kız minder tipi dediğim öyle değil korkuluklara bağlanıyor bebeğe direkt temas yok yani

Doğumdan sonradan kast ettiğim doğumdan 40 gün 2 ay falan sonrası kuzum ya ilk zamanlar herkes her şeyi yapar zaten biz yalnız kaldığımızdaki sorumluluk paylaşımını kast ediyorum
valla sorumluluk almazlarsa da kim ne bulursa onu giysin onu yesin diyip yolumuza devam edicez. hem işe git hem bebek bak hem yemek hem temizlik 1 kişiye yüklenmesi mümkün değil. şimdiden sorumluluk konuşmalarımızı yapalım bizim evde iş bölümü oturdu hamilelikten sonra. hamilelikten önce eşimin mesaileri fazla olduğu için sadece kedinin bakımı ve bi kaç şey ondaydı. şimdi ev süpürme,banyo yıkama,bulaşık makinesi dağıtma ve yerleştirmeyi ona verdim daha da bebek bakımı gelecek ona da

Komple kaplayanlar diye biliyorum diğerinde sabitlenmiyor galiba onu çekip yüzünü kapatma ihtimali var yada altına girip nefes alamama ihtimali var gibi bir şey okumuştum
aynen hiç güvenli ve kullanışlı değilmiş ve yazın da kaşındırıyormuş bi de beşiği daraltıyor

instagrama saldım bombayı herkes bağlanan minder tipi olanlardan dedi. bu bebeler hep yatmayacak tutunarak kalkınca kafalarını çarpmayacakları bi şey olması lazım.
Katılıyorum. Kımldamaya dönmeye başlayınca da sürekli bir yerlerini vurup acıtıp ağlarlar, uyanırlar boş kalırsa. Bağlanan minder koruyucular en iyisi.

Ben bi kere mesai öncesi hem yürüyüş yapayım hem birkaç ıvır zıvır alayım diye 9'da gittim. İçerisi tıklım tıkıştı ben anlamadım bizimki erken mi açılıyo acaba fkfkf
Hadi yaaa kız hiç öyle bir bim görmedim ama bu ürünler için olur kesin. Annemlere de mi söylesem ne yapsam asdksfdhk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…