Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Ben uzun bir süredir çamaşırlar hariç hiçbir şeyle ilgilenemez oldum zaten evde hepsi ona yıkılmış vaziyette de doğum sonrası dengelenir bu biraz. Doğum izninde zaten kendim yaparım her şeyi ona sadece deterjanla oynamalık işleri bırakırım banyo tuvalet vs dsfksfk Bir de ben ilk sene çalışmayı düşünmüyorum çalışıyor olsam zaten temizlikçi tutsun direkt bakıcıya ek olarak. İş ve çocuk dışında bir şeyle ilgilenebilmem mümkün olmazdı.

bana da öyle geliyor yaaa . şimdiye kdarda hep sezaryen düşününce 38. haftada alırla ee iyiiii az kalmış diyorum 40 haftaya kadar bebek dursada bu çatı ağrısıyla ben ne yaparım bilemiyorum

Kayınvalidem bu ayın sonunda gelecek, çamaşırları vs halleder çantayı hazırlar dönerim diyor. Beyim yine gergin abime 3 ay önceden gitti bize doğumdan 3 gün önce mi gelecek diye dkgkg ana oğul arasında kaldım

Orangegreysky canım biliyorsun bende bebeğin hareketi azalmış hatta eskisi kadar güçlü vurmuyor diye endişe etmiştim. Doktorum bana 2 saatte bir toplam 10 kez hareket ediyor mu onu say. Takip et dedi. Bazen sırtları dönük olabiliyor o zaman çok net hissedemeyebiliyormusuz. Bir kaç saat boyunca hiç hareket hissetmezsen doktora gitmen lazımmıs. Endişe etme bende bir kaç haftadır senin gibi hissediyorum ama bir sorun yok çok şükür

Hatırlıyorum canım grupta birkaç kişi daha var böyle ara ara hissetmeyen, hiç hissetmesem koştur koştur gidicem ama arada hissediyorum diye kendimi frenliyorum ben de. Sayayım bakayım 10 oluyor mu

Orangegreysky bir de dedi ki hareket etmediğinde tatlı şeyler ye ve sol tarafına yat… o şekilde biraz bekle konuş falan sesleri duyar. Takip et haber verirsin. benim aldığım bir müzik kutusu vardı onu ne zaman açsam hareket ediyor

Hatırlıyorum canım grupta birkaç kişi daha var böyle ara ara hissetmeyen, hiç hissetmesem koştur koştur gidicem ama arada hissediyorum diye kendimi frenliyorum ben de. Sayayım bakayım 10 oluyor mu
Canım benimki bu ara sert tekme atmasa bile içimde yılan gibi dönüyo elimi koyunca bu da yeni başladı onu hissedince rahatlıyorum sen de uzun süre koy elini illa dönüşü hissedersin

Canım benimki bu ara sert tekme atmasa bile içimde yılan gibi dönüyo elimi koyunca bu da yeni başladı onu hissedince rahatlıyorum sen de uzun süre koy elini illa dönüşü hissedersin
Dün eşim öyle dedi karnın çok hareketli içerde hiç durmuyo hissediyo musun dedi hayır dedim, elini koyunca içerisi hareketli geliyormuş ama bana hissettirmiyor. Senin dediğin gibi bu da galiba

Dün eşim öyle dedi karnın çok hareketli içerde hiç durmuyo hissediyo musun dedi hayır dedim, elini koyunca içerisi hareketli geliyormuş ama bana hissettirmiyor. Senin dediğin gibi bu da galiba
Evet kuzum benim ki sanki elini bacağını böyle yağ gibi gezdiriyor içerde ama tekme yok çoğunlukla bu hafta yeni başladı bu belki seninki de öyle bi döneme girmiştir günleri günlerini tutmuyo ki anam bizi manyak etti bu bebeler

Hadi yaaa kız hiç öyle bir bim görmedim ama bu ürünler için olur kesin. Annemlere de mi söylesem ne yapsam asdksfdhk
Ben iki tarafa da söylicem gerçi tek aldırcağım tabak ve çarşaf. Bu arada kaşığı çok yumuşak olduğu için ablam hiç kullanamamış önlüğü de silikon olunca fazla rahat edememişti komple giydirilenleri daha çok kullanmıştı. Bana kaşığı ve önlüğü alma sadece tabak al dedi. Kaşık e bebekte bi model göstercekmiş ona bayılmış ondan alırsın sonra zaten ikeadakilere geçtik tabaklı setli öyle devam ettik demişti.

Hareketlerini hissetmediğim dönemde asla 1 ay bekleyemiyodum randevuyu. Tam heh hareketleri var artık 1 ay bekleyebilirim dedim şimdi de bu çıktı ndfn

Hareketlerini hissetmediğim dönemde asla 1 ay bekleyemiyodum randevuyu. Tam heh hareketleri var artık 1 ay bekleyebilirim dedim şimdi de bu çıktı ndfn
Uyuyordur ben geçen okudum 7. Aydan sonra günün %90 uyuyarak geçermiş dürtükle biraz ben öyle yapıyom kim bilir ne kızıyodur bana gene uyandırdı bu kadın diye

Evet bende de aynısı oldu. Eşim diyo hareketlere bak ben bişey hissetmiyordum ama. Bu ara modları da bu demekki

Bazen de sıkıştır sgdjgfds Ben pilates yaparken birkaç hareket var mesela karnın sıkıştığı ya da bilgisayar başında çalışırken çok kambur oturuyorsam falan hemen uyarıyor sıkıştım açıl diye dhskfkds

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…