Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Ben izne 2sinde çıkcam bi aksilik olmazsa 2 Aralık. 38de beboyu alıyolarsa arada tam 8 gün oluyo ndmffm ben yetiştiremem tek başıma asla ha sevmem de öyle ütü mütü
Anladım öyleyse destek al yavrucum. Sen beboyu niye aldırıyorsun bir sakin ol bakalım belki o ayın sonuna kendiliğinden doğacak sezaryene karar verildi mi ki daha? Bak bağ kuramazsın sonra çocuğunla dnfsnfnfdskkdnfgkdfn Kalsın burada deyip eve dönersin

Dbfkkfkg yazarken onu dicektim valla #bağsızbebekler skfkfn bana diğer doktor sezaryen demişti anam herpes geçmişim olduğu için, 2-3 sene oldu herhalde ben hep kendimi ona şartladım, bi de kalça kırığı geçmişim de var hepsini toplayınca normal doğum bana korkutucu geliyo accuk

Ben izne 2sinde çıkcam bi aksilik olmazsa 2 Aralık. 38de beboyu alıyolarsa arada tam 8 gün oluyo ndmffm ben yetiştiremem tek başıma asla ha sevmem de öyle ütü mütü
ay ben utu falan yapmiyorum bebis giysilerine ya ilkinde de yapmadim birsey olmaz diyerekten,ben de hic sevmem utu isini zaten utuluk kiyafette pek giymiyorum

Yaaa öyle durumlar varsa en doğru kararı doktorun verir tabi yine de ama bebekler için içeride geçirdikleri 1 gün 1 gün, bir de öyle bakalım. Üzülüyorum ben erkenden almasınlar

Benim doktor sürekli dalga geçiyor bir annemiz de bugün sezaryen doğurdu çocuğa sorduk annesiyle değil babasıyla bağ kurmak istediğini söyledi diye doktorların çoğu sinir olmuş duruma sürekli dalga geçenleri görüyorum

Ahdjfkfkf ay çok iyiymiş bu kullanırım ndmfg

ay ben utu falan yapmiyorum bebis giysilerine ya ilkinde de yapmadim birsey olmaz diyerekten,ben de hic sevmem utu isini zaten utuluk kiyafette pek giymiyorum
Çok hızlı biter onların ütüsü yaaa sadece içten fırt fırt bi değdiricez işte mikrobu ölsün diyerekten :)

ya oglen yemegi niyetine yumurtali ekmek kizartmistim koca tabak ustune bal ve badem ezmesi surerek yedim yanina da portakal suyu sıktım su an bebis karnimdan firlayacak nerdeyse oyle donuyor icerde kotu mu yaptim ya fazla sekere maruz biraktim sanki. Donmeyecegi varsa da donmustur simdiye dogum pozisyonuna bence benim de kalp atislarim azcik hizlandi

Her gün 1 öğün sebze yemek zorunda olduğum için ve hep aynı şeyleri yiyebildiğim için değişik şeyler deniyorum kızlar. dün kabak spagetti yaptım bayıldım. bugün akşam için de ilk kez kıymalı enginar yaptım bakalım nasıl olacak.

Haa anladım çok yiyince bu değerler normal. Zaten yükseleceğini bilerekten yemiştim. Hepsi karbonhidrattı

Ben geçen enginarı otlu yedim bi yerde. Enginar hiç sevmem normalde ama bayıldım. Tarifi ya da otları hakkında hiçbir bilgim yok ama olsun jsfn kabak spagetti çok severim çok güzel oluyor. Karnabahar mevsimi mi onu da bilmiyorum ama karnabahar steak yapıyordum bi ara çok güzeldi o da

Bende dünden önce 3 aylık şekere falan baktırmıştım hepsi çok güzeldi. Demekki perocukla dediğiniz gibinormal bi değer vücut tolere edebiliyor. Senle bizim durumlar baya benziyor şeker konusunda

karnabahar yeni yeni çıkmaya başladı. ondan da karnabahar mantısı yaptım geçen hafta çok güzel oldu. karnabahar steak hiç denemedim bakıcam ona da

dnzerdgn canım nasılsın iyisindir umarım bi süredir yazmıyorsun. Sana bişey soracaktım. Doktorum hastane değiştirdi demiştin. İsmi nalan mıydı doktorunun. Şu an kimle ilerliyorsun. Eğer doktorun nalan hanımdıysa bi kaç bişey daha sormak istiyorum. Doğum için hastane değiştirme durumum var.

Bende dünden önce 3 aylık şekere falan baktırmıştım hepsi çok güzeldi. Demekki perocukla dediğiniz gibinormal bi değer vücut tolere edebiliyor. Senle bizim durumlar baya benziyor şeker konusunda
Önemli olan ilk 1-1 buçuk saatten son düşmesi canım bence de. Perocuk insülin vurmasa her seferinde 200-300 aralığında bir değer çıkabilir ve düşmeyebilir o da onun için fazla olur. Bizim ilk 1 saat yüksek sonra normal seyrinde. Arada da kaçamaklar olur valla hamileyiz yani bugün değilse ne zaman yicez Dün bir kadın 60 kilodan 115 kiloya çıktım diyordu ya sosyal medyada sonra geri 60 kiloya kadar düşmüş ama 3 kilo çocuk doğurcam diye 55 kilo almış yani. Onlarda asıl şeker kolesterol neler olmuştur neler de bakmamışlardır bile fkdsf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…