Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 68 41,5%
  • erkek

OY: 86 52,4%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 4 2,4%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    164
Bence sırtı dönüktü ya şimdi hareketleri geldi eskisi gibi sanki

Hem meyve hem o yok beybi ya bal ya meyve. 1 meyve yerine 1 kaşık bal yiyebiliyorum ben
Aynen ben de öyle denerim bi dahakine bi de ham kakao almak iyi olur tabii böyle yiyeceksem. Ama normalde ekmek üstü fıstık ezmesi & muz yapınca yükseltmiyodu doyurucu da oluyodu ondan devam etsem daha iyi

Doktor da kontrol edelim istersen demiş. Gitsem mi bi? Geldi hareketleri ufaktan ama
2 saat içinde 10 hareket saydıysan sıkıntı yoktur canım ama doktorlar hareket azlığını baya dikkate alıyorlar bana da üstüne basa basa söyledi hareketlerini azaldığını hissettiğin an gel kontrol edelim diye

Randevu planlayacakmış asistanı bi gideyim ya nolcak

Bez numaraları için ebe şunları söyledi. 1 numara çok stoklamayın dedi.
3.5 kilo 2 numara
4.5 kilo 3 numara
5.5 kilo 4 numara

yok kız minder tipi dediğim öyle değil korkuluklara bağlanıyor bebeğe direkt temas yok yani
Biliyom anam söylediğin modeli ben de çok baktım hatta, hiçbirini önermiyor doktorlar ama herkes kullanıyor deneyimli analar bilgi verir belki. Ben güvenli değil denince almadım sorgulamıyorum böyle şeyleri bi de çirkin olunca ajfksksks

Bez numaraları için ebe şunları söyledi. 1 numara çok stoklamayın dedi.
3.5 kilo 2 numara
4.5 kilo 3 numara
5.5 kilo 4 numara
İnstada takip ettiklerim 1 numaradan en az 150 tane kullandıklarını söylüyorlar sürekli değiştikleri için yani çoğu bebekte en az 3 kilo doğuyor ortalamaya bakılımca bir numara hiç kullanılmıyor olması lazım bence yanlış gibi bu bilgi 2 numara da çişin üzere çıkmasıda muhtemel belki bazı markaların ebat olarak küçük olduğundan olabilir

Çoğu bebek en az 3.5 kilo doğuyor, hiçbiri 1 numara kullanmıyor mu o zaman şaapamadım ben.
4 kilo falan doğsa direkt 2’den mi başlarız bilmiyorum. Bebeğe göre değişir 3.5 civarı doğsa 1 numara çok kısa zaman kullanılır gibi duruyor. Bir de bezin büyük olması daha iyi en fazla idrar kaka taşar dedi ama dar olursa kalça bacak vs açısından sıkıntı olur dedi. Ben 1 ve 2 numaradan şuanlık birer adet almıştım indirim yakalarsam 2 numara alacağım.

2 numaranın daha fazla kullanıldığına katılıyorum ama 1 numara kullanmayan hiç görmedim ben 5 kiloya kadar 1 numara kullanılıyor yazıyor genellikle ama beze göre değişir belki. Bir de günde 8-10 kez değiştiriyormuşsun en azından 1 ay kullanılır gibi 1 numero

Çoğu bebek en az 3.5 kilo doğuyor, hiçbiri 1 numara kullanmıyor mu o zaman şaapamadım ben.

Ya bi de kilo ok ama kilosu fazla doğsa da bu beboların totoları bir değil mi hadi az büyük küçük oynasın ama yine bebo totosu bebo totosudur küçük yani

15.günden sonra kaka durumları değiştiği için en fazla o zaman kullanılıyormuş. 3 aydan sonra da azalıyormuş bez kullanma sayısı. Benim arkadaşımda 1 numarayı kısa süre kullandık demişti daha fazla 2 kullanmışlardı. Bebeğe ve doğduğu haftaya göre yine değişir tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…