Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 67 41,4%
  • erkek

OY: 86 53,1%
  • ikiz kız

OY: 2 1,2%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    162
Evden çalışınca özellikle gün içinde hiç adım atmıyoruz ya ben de direk nefes nefese kalıyorum resmen vücut kendisini sürekli uyku modunda tutuyor asla enerji dolu değil
ben oturamiyorum bilgisayarin basinda en fazla yarim saat sonra uzaniyorum 5 dk sonra tekrar oturuyorum. yuruyuse cikiyorum evde birseyler yapiyorum o sekilde. eger toplantim varsa 2 saat suren falan on kez kamerayi kapatip kalkip tuvalet evde yurume o sekilde geciyor. neyseki ise gitmiyorum gerekmedikce diye sukrediyorum anlayisli davraniyorlar

yani son anlarda işe yarıyor da erkenden de tetikler mi bilemiyorum. benim ilkinde açılma başladıktan sonra evde merdiven inip çıkmamı tavsiye etmişti doktorum.

Bana da 140 dedi evet 140 üstünü dikkate aldı. İnsülinlik bi şey yok diyetisyenden takipli ol dedi ona randevu aldım bekliyorum şimdi
iyi yavrum sevindim valla ama dikkat et bana da 1 hafta diyetle baktılar 1 hafta sonunda diyetle düşmedi diye insülin verdi. az tut kız boğazını lkdjflkdj sen dikkat etsen hiç yükselmeyecek.diyetin nasıl çok mu sıkıcı

Yürümek no ya ben belimin ağrısından asla yürüyemiyorum artık. Doktor korse tak falan dedi ama onu da avmde bulamadım netten de almak istemedim yorumlar tam içime sinmedi. Hareket yapmak ayrı bi kemikleri esnetiyor sanki o yüzden demiştim. Ben çok yürüyünce belimin ağrısından uyuyamıyorum sen yine iyi yürümüşsün

Ya ben de bi türlü uzanınca kendimi dinlenmiş hissetmiyorum. Her yatış kalkışımda göbeğim ağrıyor kaskatı oluyor. Sabahları hele yataktan kalkarken karnımda taşla kalkıyorum. Ani de kalkmıyorum ama anlamadım bi türlü. Sürekli oturur moddayım o yüzden yürüsem taş yatsam taş bi türlü normalleşemiyor bu karnım. Ben de işe gitmediğime şükür diyorum valla geçen hafta çağırdılar trafikte falan baya araba sürmek gerekiyor dedim yok ben stres oluyorum artık araba kullanırken gelemem. Servis yok zaten mecbur kendimiz gidiyoruz o yüzden zorlayamıyorlar

Kendimi gördüm.Millet hamilelikte pilatesle rahatlar. Ben iki ay önce başladığım pilatesi iki hafta önce sırt ağrım sebebiyle bıraktım bende de ters tepti.bırakınca rahatladım desem yeridir.

Çıktım şimdii, çok kısıtlamadı aslında bildiğim ama uygulayamadığım şeyleri söyledi. Yediğin her şey plasentadan Ata Barış'a geçer, ona göre ye dedi, şekerin doğumda ya da doğum sonrası hem bana hem beboya zararlarını anlattı korktum ben zati yürüyüş sabah çok işe yaramaz dedi, bi kere yürüdükten sonra kahvaltı yapmıştım yüksek çıkmıştı onun etkisi olabilirmiş. Akşamları yürümeye çalışıcam. Karbonhidratı eksik tüketiyosun bu da seni abur cubura yönlendiriyor dedi. Günde 5 dilim ekmek verdi mesela ben 1 bile yiyemiyorum normalde. Erkek bebek olduğu için protein ve kalsiyum ihtiyacı daha yüksekmiş 75 gr protein alman lazım dedi. Kahveyi çok önermedi kafeinsiz de olsa aldığın magnezyumu demir ilacını hep geri çevirir dedi, 1 gün içiyosan 1 gün içme dedi.

Kendimi gördüm.Millet hamilelikte pilatesle rahatlar. Ben iki ay önce başladığım pilatesi iki hafta önce sırt ağrım sebebiyle bıraktım bende de ters tepti.bırakınca rahatladım desem yeridir.
Öncesinde yapıyor muydun? Doktor bana özellikle sormuştu önceden yapıyorsan yap diye. Ama benim vücut unuttu bence pilates neydi spor nasıl yapılırdı. Haftada en az 2 aksatmadan pilatese giderdim hey gibi ince belim

Yediğimiz herşey mi geçiyormuş ya üzüldüm üf. Ben kafeinsiz kafeinli gün içinde çok kahve tüketiyorum ya içmediğim gün olmadı kan o yüzden mi iyice düştü acaba. Ben de dikkat edeyim bari. Şu demir ilacını en iyi gece uyanınca yanında bi c vit ile mandalina olur bişeyler içmek sanırım.

Ben ya 1 türk kahvesi ya 1 espresso içiyodum kafeinsiz alınca gönlüm rahatlamıştı ama yine 1 içiyodum da çok önermedi

Öncesinde yapıyor muydun? Doktor bana özellikle sormuştu önceden yapıyorsan yap diye. Ama benim vücut unuttu bence pilates neydi spor nasıl yapılırdı. Haftada en az 2 aksatmadan pilatese giderdim hey gibi ince belim
Çok geriye gideceğim ama ilk okuldan beri hentbol oynuyorum. Lisanslı sporcuyum. Maçlar antremanlarla geçti hayatım iş hayatına girene kadar. Ondan sonra da asla sporu bırakmadım . Pilates fitness hep hayatımdaydı. Vücudum şimdi yürümeyi unuttu gözümün kestiği her yere bir saat bile olsa yol yürürdüm asla arabayla gitmezdim. Geçen evin altındaki markete ip salladım . Asansöre binip gitmeye bile üşendim

Bileniniz vardır ben yeni öğrendim, çikolata şeker yükseltmez çünkü içinde süt de var yağ da var dengeliyor dedi. Yani yükseltmez dediği bi şeker kadar yükseltmez anlamında. Çayıma şeker koydum şekerim yükseldi yani anlamsızca demek bundanmış. Çorba pilav neyse sıcak yeme dedi onu neden bilmiyorum. Maden suyu olarak Kızılay Erzincan önerdi. Kahve içiyosan da meyveyle tüket dedi

ben de şimdi çıktım. 28+5 1220 gr. doktor normal dedi ama bana biraz az almış gibi geldi. 360 gr almış üç haftada.

Ay kızlar dün gezdik eşimle belim nasıl ağrıdı çoook ayakta kalınca ağırlaştık iyice sanırımm

benim de senin gibi esasen ama sabahlari karnim cok yumusuyor dinlenmek iyi geliyor bence. benim aksama basliyor o sertlesme gece uykumdan uyandiracak kadar saga sola donerken aciyor karnim. ama her sabah dinlenmis yumusak karin uyaniyorum. acaba sen gun ici cok fazla mi oturuyorsun bilgisayar karsisinda? ben uzun oturunca hemen sertlesiyor. uzaniyorum ben molalar verip

ben bunlari takip etsem strese girerim sekerim yukselir :) saliyorum sifir stres olcmedim de hic sekerim kac kafam rahat en azindan diye takiliyorum

gunde bir kucuk fincan sabah sutlu yulaf yerken iciyorum. ilk gebeligimde hic icmemistim. esim her sabah yapiyor guzel kokusuna dayanamiyorum kahvenin

Hareket çok etkiliyo benim haftasonları çok iyi çıkıyor mesela. Çünkü hep yürüme hareket halindeyim. Korkulcak bi şey beybi şeker 2 ay daha sıkcaz dişimizi az kaldı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…