Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bunu ben de cok begenmistim biraz pahali gelmisti full set kac paraymis kiz. Valla bastir parayi al hazir zenginken

detayli ultrasondan ciktim simdi benim yine dusuk plesanta, plesantanin servikse uzakligi 1.7 imis en az 2 olmasini istiyorlar. 34. haftaya tekrar gun verdiler. Benim gibi olan var mi?
Benim qsagida plesanta 26. Haftadayim. Cikmaz bundan sonra dedi alttan bakti ama uzaklik icin santim falan soylemedi

Sizin adınıza çok üzgünüm. Nolur kendinizi üzmeyin. Almak istediklerinizi alın. Bu cümleler her erkekte aynı galiba. Ben de çok duydum bunlardan büyük büyük cümleler kurmaya bayılırlar.

Sizin adınıza çok üzgünüm. Nolur kendinizi üzmeyin. Almak istediklerinizi alın. Bu cümleler her erkekte aynı galiba. Ben de çok duydum bunlardan büyük büyük cümleler kurmaya bayılırlar.
Erkeklerin ana kodları aynı ya amaan. Ben şimdi alışverişime bakıyorum zenginliğin tadını çıkarayım biraz dimi djdjd

Geçecek canım bu günler, onlar da tedirgin olmuştur kıyamıyorlardır sana tahmin ediyorum. Ama eşinden kendi evinden uzak kalmak insana kötü hissettiriyor anne babanın evi bile olsa. Belki birkaç günlüğüne eşinle bir yerlere kaçabilirseniz iyi gelir, bizim de var böyle planımız bakalım

Bende aynı şeyi düşünmüştüm Corona falan gibi bişey mi oldu diye. Çünkü önce dişlerim birbirine vurmaya kasılma gibi titremeye başladım bı kaç saat sonra da çok ter atmaya ayakalrim altı falan yaniyodu berbat biseydi ya. Bende dişlerimi o an üşütme gelince sıkmaktan mi bilmem dun baya çiğneme zorlukları yaşadım cok şükür geçiyor da hamile olunca durum iki kat zorlaştı paroldan başka seçenek kalmayinca. Gelmiş geçmiş olsun bununla kalsın ne diyelim

Bizde de durum boyle oğluma hamileyken giydiğim bı elbiseydi (hamilelik için kullanıyorum sanırım) bu elbiseyi giyip 26 haftada foto çekmişim karnım bundan küçükmüş yaw

Eklentiler

• 1000008938.jpg
    95,7 KB · Görüntüleme: 26
Evet öyle gercekten psikolojik olarak benı mahvetti ikinci çocuk fıkrı çok uzak geliyordondurulmuş embryolarım da vardı bu sağlıkla dogsundadoktordan gelıyorum 27+4 1170 gr 37 cm her şey yolunda ıkı hafta sonra yine randevum var rahim agzı da 4 üstü dedi

Valla komple seti bi mağazada bulamadım hep başka yerler var. 17 bin civarı gibi. İkinci el falan bakıyordum ama zengin olduğumuz için yakışmaz dedim sıfır alayım
ıyapıştır bacım sefan olsun çok güzel bu set, memnun olmayan görmedim ben influencerlar falan kullanıyor. Madem zenginsin hakkını verdjgmdksk

yorulunca oluyor haklisin cunku sabah kalkinca hic sertlesme yok cok rahat karnim. gun ici yavas yavas basliyor bilgisayarin basinda otururken yururken merdiven cikip inerken aksam yatarken de zirve yapiyor genelde
Canım bence bu hepimizde var biliyor musun? Gerçekten sabah ilk uyandığımızda çok rahat. Karın daha küçük hareket kısıtlılığı az. Gün içinde yavaş yavaş artıyor. Benim şu an karnım da bacaklarım da hiç iyi durumda değil mesela uzanmak istiyorum çok ama mesai bitimine 2 saat var daha akşam yemeğinden sonra da pik yapıyor dediğin gibi koltukta uzanarak bir şey izlemek bile imkansız hale geliyor

Oy maşallah kuzucuğa
Kızlar sizin doktorlarınız boy söylüyor mu ya yoksa bir yerde mi yazıyor? Ben bir kere sordum anne karnındaki bebeğin boyu ölçülemez sağlıklı bir sonuç vermez dedi. Ama kilosu da sonuçta tartılarak ölçülmüyor bir hesaplama yöntemi vardır yani di mi? Aynı şekilde boyu da söyleyebilir sanki? Biz bu gidişle doğmadan öğrenemeyeceğiz

Kiloda da değişiklikler olabiliyor zaten ya ama genel olarak ağırlığı hesapliyo onlar. Boy da bebek büyüdükçe ölçüm zorlaşıyor ama onlar bı oranla ölçüyor ve yine ortalama bişey söyleyebiliyolar.tabiki dümdüz yatmıyor şuan bebekler büyüdukce ölçümde biraz zor olur benim hatırladığım kadaryla uyluk kemigini biseyle çarpıp o şekilde bı cm ulaşıyorlar ortalama dogru çıkıyor o da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…