Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
2 yumurtalı mantarlı omlet, domates semizotlu bi salata, zeytin, yarım yağlı süzme peynir, yarım tam buğday ekmeği. 1 saat sonra şeker 77 çıktı. Bende nası şeker çıktı ya :/

Ahahhahaha çok doğru
Arkadaşımın annesi de kardeşine doğuma gittiğinde cinsiyet falan bilmiyor tabi bir doğmuş erkek. Demişler bir tane daha geliyor o da gelmiş erkek. Kadın Doğuma kadar ikiz olduğunu bilmemiş bırak cinsiyeti Onlar bile bir şekilde büyütmüş işte biz de hallederiz inşallah

aynen öyle ben balsız yapamazdım bi de ühühühhü karabiber limon idare edicez artık.
Mecbur Ama azıcık yiyebilirsin aç olduğun zamanlar ya. Sabahları yeme de. Gün içerisinde 3-4 saat açlıktan sonra bir çay kaşığı bala limon sıkıp yesen çok yükseltmez bence.

Benim de midem hiç bulanmadı şey dedi erkek kesin senin ultrasona gerek yok nitekim haklı çıktı ama saçsız mı benim oğlan şimdi….
Öyle olsa bizimkiler kız olurdu şekerim. Ben 5buçuk ay prilama rağmen kustum yani Ve bu durumda oğlum beline kadar saçla doğmalı djsjdjjejdndnekd

Ben hep yorgunum halsizim ama kanım da hep iyi çıkar tuhaf şekil de senin ki öyle düşüyorsa kesin kullanman lazım kan ilacı
Kullanıyorum canım
Yorgunluk sadece kansızlıktan olmayabilir ya diğer değerlerine de baktırıyor musun? Ya da hiç bu şikayetle doktora gitmiş miydin?

Tek seferde tek doktor sanki veremiyor o kadar ama parça parça yazdırabilirsiniz 23 gün için heyete gerek yok rapor bitince de 32. Hafta gelir çalışamaz rapor alırsınız

Eşinin gitme demesi daha iyi hissettirirdi sonuçta o gün iyi de olsan önceki günün yorgunluğu bile yeter. Bence rapor alıp pazartesi dönmelisin sıkıntı olmıycaksa ki rapora zaten bir şey diyemezler. Ben olsam öyle yapardım. İyi niyetli olacaklarına ne iş kitlesek diyorlar

Kullanıyorum canım
Yorgunluk sadece kansızlıktan olmayabilir ya diğer değerlerine de baktırıyor musun? Ya da hiç bu şikayetle doktora gitmiş miydin?
Yok gitmedim değerlerim de normal çıkıyor genelikle bacak ağrısı çok yaşadım hayatım boyunca onda da b12 eksikliği felan çıkmıştı

2 yumurtalı mantarlı omlet, domates semizotlu bi salata, zeytin, yarım yağlı süzme peynir, yarım tam buğday ekmeği. 1 saat sonra şeker 77 çıktı. Bende nası şeker çıktı ya :/
Ben dün akşam 1 lahmacun üstüne magnolya yedim 115 çıktı. Ama yüklemeye göre benim de şekerim var hala şaşırıyorum ama yemeye ve ölçmeye devam ediyorum

Sabahları tahin pekmeze ekmek banmak da sayılır mı acaba

Öyle olsa bizimkiler kız olurdu şekerim. Ben 5buçuk ay prilama rağmen kustum yani Ve bu durumda oğlum beline kadar saçla doğmalı djsjdjjejdndnekd
Ben hiç kusmadım hatta prilam almadım bile ama arkadaşımın bebeği kız o da aynı şekilde böyle şeyler tamamen vücut toleransıyla alakalıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…