Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ay şükür, şeker yüklemen de bulantısız geçer inşallah

Glutensiz beslendiğim dönemde yediğim en güzel lavaş bu oldu. Mercimeklileri bir türlü sindiremedim ben içime ya güzel tarif bulursan ben de isterim
ah ben bu ıspanaklıya bayılıyorum . ben birde pankek olarak yapıyorum bu tarifi içerisine peynir ve kaşar atarak muhteşem bir şey :)

Bence kesin ondan ne zaman uzun süre içmesem sonra içmeye başlasam o gece tuhaf bi rüya gördüm hep
eşime bunlardan basedemiyor olmak çok üzücü rüya da olsa aldatmak hissi mahvetti beni. 20 . haftadan öncede o beni aldatıyordu her gece. şimdi ben onu sonu ne olacak bakalım

Aa mantıklıymış hepsini karıştırmak. Bu arada ıspanağı da buzlu almıştım ben aşırı rahat olmuştu yapması
bak tarif bu . ben hep diyet yaptığım için faydalı olmuştu bu sayfa .

birde üzerine çörek otu serpiyorum . miiis. airfreyerda yapıyorum böyle tek tek değil hepsini tepsiye koyuyorum kocaman bir pankek oluyor kaşar çok yakışıyor içine birde beyaz peynir.

bak tarif bu . ben hep diyet yaptığım için faydalı olmuştu bu sayfa .

birde üzerine çörek otu serpiyorum . miiis. airfreyerda yapıyorum böyle tek tek değil hepsini tepsiye koyuyorum kocaman bir pankek oluyor
Mükemmel annem bende olduğu sürece sağlıklı mı besleniyorum sağlıksız mı çözemedim. Evdeki hengame bitsin doğurmadan şöyle tariflere dönmem lazım sanki yoksa yokuş aşağı gidiyorum

Ben de evdeyken asla sağlıklı beslenemiyorum ya. Günü kurtaracak bi şeyler araştırıp geçiyorum canım sıkılıyor buna hep
Simdi bi ispanak yaptim bayagidir yapmiyodum bir de bulgur pilavi yaparim lifli en azindan . Esimde benim yuzumden kotu besleniyo cok bisey yapamiyorum annem gelse de beslese beni

Simdi bi ispanak yaptim bayagidir yapmiyodum bir de bulgur pilavi yaparim lifli en azindan . Esimde benim yuzumden kotu besleniyo cok bisey yapamiyorum annem gelse de beslese beni
Aynı durumdayız normalde yemek yapmayı çok severim ama halim yok vaktim de yok bu ara, adam da aç o zaten nöbetli çalışıyor kendisine faydası yok dnfm neyse kilo veriyo olsun

Mükemmel annem bende olduğu sürece sağlıklı mı besleniyorum sağlıksız mı çözemedim. Evdeki hengame bitsin doğurmadan şöyle tariflere dönmem lazım sanki yoksa yokuş aşağı gidiyorum
al benden de o kadar . 10 kg yi geçti. aldığım kilo. şimdi her sabah tartılıyorum kilo vermeye çalışmıyorum ama aynı kiloda kalmaya çalışıyorum :) doğurunca başlasın diyetler yürüyüşler

valla kızlar annem 3 aydır araklıksız bende kalıyor. ne temizlik ne yemek ellemiyorum allah razı olsun . çalıştığım içinde yoruluyorum . evimin düzenini kaybettim ama en azından bebekte bende daha iyiyiz. en ufak bir iş yapınca belim ağrımaya başlıyor . oysa ne çok severdim temizlik ve yemek yapmayı . geçen kocama sufle yaptım da sonra uyuyakalmışım yorgunluktan

Aynı durumdayız normalde yemek yapmayı çok severim ama halim yok vaktim de yok bu ara, adam da aç o zaten nöbetli çalışıyor kendisine faydası yok dnfm neyse kilo veriyo olsun
Benim böyle durumlarda kurtarıcım maş fasülyesi oluyor. Eğer seviyorsan sen de 1 kere yapıp bir hafta yiyorum acil durumlarda. Yeşil mercimek de haşlayıp yapıyorum salata gibi. Yanında atıştırabilirsem bi yoğurt kefir falan aşırı doyurucu oluyor

Bu yüzden hızlı kilo alınıyor işte ben de annemin yanında kalınca bi anda arttı kilo ama yokken asla artmıyor bel ağrısı dün gece ağlattı beni ya temizliğe mi başlasak napsak ufaktan kaslarım erimiş gibi geliyor djdjd

Severimm, zaten benim de kurtarıcım o tarz şeyler hep ama ona bile bazen eriniyorum Allah affetsin mercimek şehriye haşlayıp yoğurtluyorum bazen o 2 gün götürüyor beni. Nohut ekmeği yapcam sandviç ekmeği gibi, birkaç gün arasına peynir falan koyup yerim belki

Çalışırken hayat ekstra zor sanki ya hep şey düşünüyorum hem çocuk hem iş hayatı hem de kişisel bakım nasıl ilerliypr hatta o durumda hamile kalma fikri beni dehşete düşürüyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…