Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,6%
  • erkek

OY: 79 53,0%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    149
Valla bende hiç bulantı vs olmadı, içtim bekledim normaldi ama bulantısı olanlar kötü geçirenler de oluyormuş sanırım. Olabilecekse biri eğer neden olmasın ama çok da zaruri değil zaten doktor yanında olacaksın
Yav eşim gelir de hasta o da, taksiyle git gel yapıyorum acaba dedim. Anam tatilde kv zaten son aranacaklar listemde ajfldkdkd

Bu yüzden hızlı kilo alınıyor işte 🤣🤣 ben de annemin yanında kalınca bi anda arttı kilo ama yokken asla artmıyor 🤣 bel ağrısı dün gece ağlattı beni ya temizliğe mi başlasak napsak ufaktan kaslarım erimiş gibi geliyor djdjd
evet kemiklerim işlevini kaybetmiş gibi hissediyorum . yarım saat yürüsem bacaklarım ağrıyor :KK70: temizliğe girişebileceğimi düşünmüyorum . doğuma yakın halılar yıkmaya gidecek. izne çıkınca da ufak ufak bebek eşyalarını ayarlarım anneme de bi yardımcı tutarım yaparlar.

Hanımlar bi şey soracağımm, kayınvalidem aradı az önce mama seç alalım dedi, niye dedim işte doğumdan sonra süt inene kadar sarılık olmasın diye veriliyor dedi. Daha önce de sormuştum galiba burada ama emin olamadım, araştıran eden var mı bunu? Sezaryenden sonra süt hemen iniyor mu, eğer süt hemen gelmiyorsa sarılık olmasın diye mama mı veriliyor, mama veriliyorsa biz mi götürüyoruz 🥲
Cevap veren oldu mu bilmiyorum okuyarak geldiğimden görünce yazayım dedim.. sezeryan oldum ben ama sütüm geldi bebek memeyi tuttu emmeyi sevdi de ama bize yine de bı kağıt verdiler şu mamayı alın bı emzir bı mama ver üç dört gün kullan sanirilik açısından dediler. Onu da biberon ile vermedik kaşıkla falan ver dediler yani bebeğin biberona alışmasını istemediklerinden dolayı. Şuan hemen almana gerek yok doktor bı mama önerir o markayı alırsınız. Mama açıldığı için ben ara ara kullanarak bitirdim emzirsem de verdim sarılık gibi bı durum yaşamadık biz. ama sonra yeniden almadım. Bı de küçük kutu alın zaten

Cevap veren oldu mu bilmiyorum okuyarak geldiğimden görünce yazayım dedim.. sezeryan oldum ben ama sütüm geldi bebek memeyi tuttu emmeyi sevdi de ama bize yine de bı kağıt verdiler şu mamayı alın bı emzir bı mama ver üç dört gün kullan sanirilik açısından dediler. Onu da biberon ile vermedik kaşıkla falan ver dediler yani bebeğin biberona alışmasını istemediklerinden dolayı. Şuan hemen almana gerek yok doktor bı mama önerir o markayı alırsınız. Mama açıldığı için ben ara ara kullanarak bitirdim emzirsem de verdim sarılık gibi bı durum yaşamadık biz. ama sonra yeniden almadım. Bı de küçük kutu alın zaten
Yazdılar canım evet, hastaneden de veriliyormuş bazen şırıngayla zaten önden almicam o yüzden çok teşekkürler 🫶🏿

Yazdılar canım evet, hastaneden de veriliyormuş bazen şırıngayla zaten önden almicam o yüzden çok teşekkürler 🫶🏿
Bize vermemislerdi ya😂 hatta bı marka önerdiler yan odada yatan biri vardi hatta başta her mamayı kabul eder mi etmez mj bilemedik acemilik yani. Annemde bı seferlik yapmak için yan odadan istemiş bı tatlı kaşığı mama vermediler bize yetecek kadar var falan demisler🤣🤣 bende içse de icmese de git al dedikleri mamayı onu içmiyor mu başka marka gider alırsın diye eşimden aldım hırsımı 🤣nasıl bı kaşık mama kiskanilir ya ne insanlar var lohusa halimde buna çok üzülmüştüm 🤣🤣🤣

Bize vermemislerdi ya😂 hatta bı marka önerdiler yan odada yatan biri vardi hatta başta her mamayı kabul eder mi etmez mj bilemedik acemilik yani. Annemde bı seferlik yapmak için yan odadan istemiş bı tatlı kaşığı mama vermediler bize yetecek kadar var falan demisler🤣🤣 bende içse de icmese de git al dedikleri mamayı onu içmiyor mu başka marka gider alırsın diye eşimden aldım hırsımı 🤣nasıl bı kaşık mama kiskanilir ya ne insanlar var lohusa halimde buna çok üzülmüştüm 🤣🤣🤣
Bize yetecek kadar var fkgkg ben de üzülürdüm valla haklısın 😅

Ayy insanlar ne kötü yaa bi kaşık mama nolur yani

Benim kızın cicikleri bundan sonra yenıdogan icin şeyler alırım birde büyük eşyalar var onlarda kasımda 😅😂ayy bide kız bebeklere niye böyle güzel şeyler dayanamıyorum🥲

Eklentiler

• IMG_3022.jpeg
    IMG_3022.jpeg
    145,5 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_3023.jpeg
    IMG_3023.jpeg
    160 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_3025.jpeg
    IMG_3025.jpeg
    183,1 KB · Görüntüleme: 45
X