Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Dün gece baya bisey izledim bir doktor mercimek ekmeği yapıyor ben de şekeri yükselten şeyin ekmek olduğunu düşünüyorum ama ölsem yumurta yiyemem hele ki haşlanmış ve ekmeksiz yersem 1 hafta koku gelir burnuma 😀😀 yulaf lapasi yaptım şimdi bide onu denicem olmazsa o mercimek ekmeğinden yapalım kahvaltılarda en azından 2 dilim yemelik hem de protein
Evet ya ben severim yumurta ama sürdürülebilir bi kahvaltı şekli değil benim için 3 ay bu şekilde yapamam yani bi çözüm bulmam lazım olmadı öyle bi şey yapcaz 🥹🤭

birde tövbe yarabbim iki gecedir eski sevgililerimi görüyorum . eşimi aldatıyorum sürekli. her gece başka biri. vicdan azabından hep rüyalarımda ağlamaktan karın ağrısıyla uyanıyorum :KK70: yani ne alaka . lise 1 de ki sevgilimi görmek . birde numarasını eskiden ezbere bilirdim uzun yıllarda unutmadım şimdi hatırlamıyorum ama rüyamda numarasını ezbere söyledim :KK70: dün gecede baya uzun süren ilişkimi gördüm . tövbe çeke çeke uyandım . :KK70:
Ya ben de hepsininkini ezbere biliyorum hala hafızam felaket iyidir benim. Eşiminkinğ karıştırıyorum ama abv gideyim de ezberleyeyim sjfmsjdkdks

Kızlar benim içime bi sıkıntı düştü ya, sürekli çok az su gibi akıntı geliyor allah korusun kötü düşünmüyorum ama canım sıkıldı. Çişim de geliyor devamlı yapıyorum az az. Bebek de çok hareketli, gebelikte mantar olduğunda su gibi akıntı olabiliyormuş, randevum cumaydı yarın da müsait görünüyor bir gitsem mi sizce?
Canım için rahat değilse git tabi. Ama bence birşeycik yoktur. Dediğim gibi benim de akıntım hep çok. İdrar da verdim birşey çıkmadı. 24-25. Hafta gibi çiş de çok sık gelmeye başlıyor. Ben geceleri sürekli kalkıyorum. Hatta ALEZ mi koysam altıma diye bile düşündüm 😅 yanlışlıkla kaçırırsam diye

Gozyasit pit ama kanguru gelmedi yaa yolda yaziyodu suan kargoda bulamiyorum .

Eklentiler

• 2253a866-e2b4-4c10-bdad-c3edc6bd3e60.jpeg
    2253a866-e2b4-4c10-bdad-c3edc6bd3e60.jpeg
    100,5 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar çıktım doktordan, küçük hanım çok iyiydi ağzını açıp kapatıyordu ama plesentaya saklanmıştı göremedik yüzünü, bacağı da kafasındaydı ahfkdkd 🥲 alttan muayene etti kültür aldı rahim ağzı uzunluğuna baktı. Her şey normal dedi, fitil ve ilaç verdi kültür 3 gün sonra çıkacak yarın da gelip şeker yüklemesi yaptıracağım. Tetanozu da 5 yıl içinde olmadıysan ol dedi dönüşte olacağım hemen.

Böbreğim yine korkunç ağrıyor. Alt karnımda da dayanılmaz sancılar. Parol aldım. Saat 16.00ya da üroloji randevusu aldım belki daha da öne çekerim 😣
Ah kuzum yaaa, geçmiş olsun. Biri bitiyor biri başlıyor. Allah kolaylık versin canım. İnşallah kolaycacık hallolacak bir şeydir

Dün gece baya bisey izledim bir doktor mercimek ekmeği yapıyor ben de şekeri yükselten şeyin ekmek olduğunu düşünüyorum ama ölsem yumurta yiyemem hele ki haşlanmış ve ekmeksiz yersem 1 hafta koku gelir burnuma 😀😀 yulaf lapasi yaptım şimdi bide onu denicem olmazsa o mercimek ekmeğinden yapalım kahvaltılarda en azından 2 dilim yemelik hem de protein
Glutensiz beslendiğim dönemde yediğim en güzel lavaş bu oldu. Mercimeklileri bir türlü sindiremedim ben içime ya güzel tarif bulursan ben de isterim 😁

Geçmiş olsun canım umarım çıkmaz ya da çıksada yüksek çıkmasın benimde hemoroid sıkıntım çıktı ya var mı acaba bu sorunu yaşayan normalmiş uygulamada da söylüyorda sıkıntı işte
bende de var önceden beri ama allahtan şimdiye kadar bi sorun yaratmadı . sarı kantoron falan sürüyorlarmış. orayı yumuşak tutmak gerekiyor. yalan olmasın hindistan cevizi yağı mı ne iyi geliyormui hiçbir şey bulamazsan zeytin yağı sürüp yumuşak tutmanı öneririm . birde kabız olmamaya bak

Ya ben de hepsininkini ezbere biliyorum hala hafızam felaket iyidir benim. Eşiminkinğ karıştırıyorum ama abv gideyim de ezberleyeyim sjfmsjdkdks
ay bende eşiminkini ezbee bilmiyorum yazıklar olsunn püüü :KK70: geçen uygulamada unutkanlıklar başlamış olmalı diyordu bence ezberleme iini doğumdan sonraya bırak beyninde kalabalık etmesin :KK70:

X