Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
İkeanın antilopu çok öneriliyor ama ikeanın sitesinde ve mağazalarında stok yok ya. Trendyolda da 3 kat fiyatına koymuşlar şok oldum görünce fkgk

Bir de sarıldığın birkaç sebebi var beslenme kaynaklı olan hemen çözülüyor ama uzayan sarılık dedikleri anne sütü bol olsa da mama alsa da devam edebiliyor. Kan grubuyla alakalı bir durum vardı. Ben unuttum üzerinden 6 yıl geçti ona da bi bakarsınız aklınızda bulunur. Ben yaşamadım ama bir arkadaşımın başına gelmişti. Sebebini öğrenince daha rahat idare edebildiler süreci.

Kaşıntım hiç yok, Kağan hocayı dinledim gebelikte olmuyormuş bazen kaşıntı. Kağıtla falan uğraşamam ya, randevu aldım gideyim bugün en iyisi

Bacım kılıçtan geçirsene şunları, için şişti iyice
Bana da surekli soyluyolar fit hamileyim ben diyip geciyorum hic takma yahu.

bi daha söylenirse bozcam gerçekten
eşim de şey diyo on tane olumlu şey söyleniyo aklında kalmıyo bi tane olumsuza takılıyon eeee dedim hamileyim ben söylenmesin olumsuz
ablası da demiş seneye birlikte tatil yapalım ben bebişe bakarım siz tatil yaparsınız kıyamiş ya

ben mama sandalyesini şu masalılardan alıcam. Hem bu dönemi geçince etkinlik masası olarak kullanırız.

Benim de bir arkadaşımın başına kan uyuşmazlığı çıkmış anneyle bebek arasında hatta sorguladım nasıl yani anne baba pozitif bebek farklı kan grubu mu diye olabiliyormuş böyle şeyler arkadaşınki hastanede geçirdi süreci sonrada düzeldi

Selam Arzu'cum naber. Yükleme yaptırdın mı beybi biz hepimiz şeker hastası olduk

bizdede kan uyuşmazlığı var . uzayan sarılık geçirdik hastanelik olmadık ama değerlerimiz düşmüyordu. şimdi 28 haftalık oldum yine gidip kan uyuşmazlığı iğnesi olucam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…