Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Bana da bunlar mantıklı geliyor arkadaşım o yatanlardan aldı çocuk onun üstünde uyududa yemekte yedi aktivite de yaptı o çok memnundu onyüzden ama bana göre orası uyku yeri değil bence gereksiz hemde çok amaçlı olması fiyatının karşılığını verdirir diye düşünüyorum

bende bunu yaşadım. kan uyuşmazlığı kaynaklı. emiyor ve ayıptır söylemesi çok sütüm olmasına rağmen beklenen süreçten daha uzun sürdü sarılığı.

ay uyku için 10 tane yeri olacak evde zaten orda da uyumayıversin ksdfls

Mesela sabah açlık ve tokluk genel olarak kaç cikiyor kızlar ben aşırı dikkat ediyorum ama açlık 90lar tokluk 130lar geliyor aç mı kalicaz anlamadım doğrusu
benim çok değişiyor bazen az bazen çok çıkıyor. sanırım gün içinde hareketli olup birade kendimizi aç bırakmamamız gerekiyor. az ama sık sık yemeliymişiz

Kaşıntım hiç yok, Kağan hocayı dinledim gebelikte olmuyormuş bazen kaşıntı. Kağıtla falan uğraşamam ya, randevu aldım gideyim bugün en iyisi
Ben de ikinci trimesterin başında vajinal enfeksiyon tedavisi görmüştüm. Kesinlikle bir defa bile kaşıntı yaşamadım. Tek belirti yoğun akıntıydı. Aynı şekilde şeffaf bir akıntı da vardı. Tedaviden sonra kültür alındığında enfeksiyon kalmadığını gördük ama şeffaf akıntı devam etti. Gebe okuluna katıldığımda oradaki doktor kanama veya su olursa doktora görünün dediği için endişelenmiştim. O dönemler doktoruma sorduğumda su gelmesinin genelde artarak ilerlediğini söylemişti. Kontrolde bir sorun görünmemişti. Aylardır hala da devam ediyor. Hiçbir sorunumuz yok çok şükür. Aynısını yaşadığım için içinizi ferah tutmaya çalışın derim. Yine de doktora görünüp netleştirmekte fayda var.

Offff su mu dile getirmek istemiyorum ama çok tedirginim uyku da tutmuyor ya. 1 buçukta randevum
Ben de aynı sebeple sabah 8.30da doktora koşmuştum, hatta buraya da yazmıştım. Doktor hemen turnusol testi yaptı ama şükür bişey çıkmadı. Enfeksiyon, mantar hepsi sebep olabilir ama ben korkulacak bişey olduğunu hiç sanmıyorum, çünkü benim iç çamaşırım komple ıslaktı öyle bi akıntı vardı içini ferah tut

Muhtemelen dediğiniz gibi enfeksiyondan şüpheleniyorum ben de, allah korusun su vs olsa çok daha fazla olurdu diye düşünüyorum. Doktorla paylaşacağım bugün, çok teşekkür ederim bilgilendirme için

Max enfeksiyondur diye düşünüyorum ben de, emaaan bu analık delilikmiş ya uyku girmedi gözüme seninki neden olmuş peki?

Max enfeksiyondur diye düşünüyorum ben de, emaaan bu analık delilikmiş ya uyku girmedi gözüme seninki neden olmuş peki?
Enfeksiyon kaynaklı olmuş zaten hemen şase kullandım sonra azaldı baya. Hala ara ara geliyor benden ama doktorum normal dedi. Bebeğin suyu olsa anlarsınız diyor herkes, ama insan hiç rahat edemiyor çok iyi anlıyorum seni sık sık tuvalete gidiyorsan büyük ihtimalle enfeksiyon olmuştur sende de

Evet ya, gece tuvalette yattım desem yeridir sjfkdkd gideyim de içim rahat etsin. Minik hanım hanım beni özledi herhalde, çağırıyorsa demek

Ay benimde saat 2 de ve tek başıma gidicem ilk defa babası normalde gelecekti iş çıktı gelemicek içim buruk bu yüzden bakalım kızçem yüzünü gösterecek mi bugün
Kasım grubunda gördüm o kadar güzel çıkmış ki bi tane bebo, tam önden ve resmen gülüyor yani. İnşallah öyle bi şekilde görürsün

Bu sabah erken uyandım, biraz 2023 Aralık analarına sardım. Ne alalım konuşmalarından şöyle uyuyor böyle giydiriyorum konuşmalarına evrilmiş hep, duygulandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…