Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
ben geldimmm oğluşum haftasıyla uyumlu. kolunu ağzına sokmaya çalışıyordu 😅 benim detaylıda rahmi besleyen damarlardan birinde direnç çıkmıştı. bunun için daha sık göreyim seni dedi doktorum. 3 hafta sonra çağırdı. herhangi bir kilo kaybı gelişim geriliği falan olursa gözümüzden kaçmasın dedi 😕 olmaz inş.

Baya öneren gördüm ben de, 2 çeşit olsun diye bi sleepy bi goon aldım. Sleepy'de göbek bağı oyuntusu varmış goon'da yok, belki göbek bağı düşene kadar sleepy daha iyi olur o yüzden
Goon u hiç duymamıştım ben, iyi mi diyosun🥹 daha bez hiç bakmadım ama iyi derseniz goon da alayım ben de iki farklı almayı düşünüyorum

Mesela sabah açlık ve tokluk genel olarak kaç cikiyor kızlar ben aşırı dikkat ediyorum ama açlık 90lar tokluk 130lar geliyor aç mı kalicaz anlamadım doğrusu 😀
Sabah açlığı ölçmeyi unuttum da 90 üstü gelir genelde. 1 saat tokluk 154 geldi bugün. Hep bu aralıkta benim.

Goon u hiç duymamıştım ben, iyi mi diyosun🥹 daha bez hiç bakmadım ama iyi derseniz goon da alayım ben de iki farklı almayı düşünüyorum
Valla ben hep iyi şeyler duydum kuşum. Bugün gelir herhalde aldığım, bilgisiz halimle bi karşılaştırayım ama bence alınabilir. Sleepy'de de bionatural çok sızıntı yapıyor yorumları okudum normal natural olanı aldım sleepy bakacaksan aklında olsundu

27+1 den selam kızlar :) sağlık ocağında tahlil günümdü. çatı kemiklerim çok ağrıyor dedim normal dedi plesenta aşağı konumlu olduğu için ağrı olurmuş. biz buna gebe yürüyüşü diyoruz artık paytak paytak yürümen normal dedi :KK70: sağlık ocağında son 1 kontrol kaldı sonra bebeğinle geleceksin dedi. bir tık duygulandım :) ellerim ağrıyor diye krem istedim hiç bir şey sürmeyeceksin çekeceksin ağrıyı dedi sağolsun.

bir şey soracağım size, bu mantar enfeksiyonu idrar tahlilinde çıkıyor mu ?

27+1 den selam kızlar :) sağlık ocağında tahlil günümdü. çatı kemiklerim çok ağrıyor dedim normal dedi plesenta aşağı konumlu olduğu için ağrı olurmuş. biz buna gebe yürüyüşü diyoruz artık paytak paytak yürümen normal dedi :KK70: sağlık ocağında son 1 kontrol kaldı sonra bebeğinle geleceksin dedi. bir tık duygulandım :) ellerim ağrıyor diye krem istedim hiç bir şey sürmeyeceksin çekeceksin ağrıyı dedi sağolsun.

bir şey soracağım size, bu mantar enfeksiyonu idrar tahlilinde çıkıyor mu ?
İdrarı bilmiyorum ama kültürde çıkar bence

Aynı canım o da normal idrar tahlili gibi ama enfeksiyonun türünü belirliyor. Belki normal idrar tahlilinde enfeksiyon çıkar, mantar mı yoksa idrar yolu mu diye kültürle bakılıyordur. Sağlık ocakları bakmıyor ama
hımm anladım canım sağol o zaman yarın sonuçlar çıkar duruma göre doktorum ister herhalde sağolasın :)

Valla ben hep iyi şeyler duydum kuşum. Bugün gelir herhalde aldığım, bilgisiz halimle bi karşılaştırayım ama bence alınabilir. Sleepy'de de bionatural çok sızıntı yapıyor yorumları okudum normal natural olanı aldım sleepy bakacaksan aklında olsundu
O zaman alıyım ben de deneyeyim, sleepy bakıcam ya etrafımda hep onu kullanan var öyle çok bi şikayet falan da duymadım yorumlar iyi genelde. Çok teşekkür ederimm❤️❤️

kültür hiç vermedim istemediler de bilgisizim nasıl yapılıyor ki o
Hiç emin olmamakla birlikte sanırım orta idrarı veriyorsun kültür olunca, yani ilk ve son kısmını almıyorsun idrar kabına. Ama uyduruyor da olabilirim. Çok idrar kültürü verdim ben normallerinden farklı olarak bunu yaptım sadece😅

Hiç emin olmamakla birlikte sanırım orta idrarı veriyorsun kültür olunca, yani ilk ve son kısmını almıyorsun idrar kabına. Ama uyduruyor da olabilirim. Çok idrar kültürü verdim ben normallerinden farklı olarak bunu yaptım sadece😅
canım zaten o kadar az çiş çıkışı oluyor ki orta idrarı yakalamak benim için imkansız gibi :KK70: inşallah öyle değildir :KK70:

Jdkff evet, ilk idrarı idrar tahlili kabına, sonrakini idrar kültürü kabına yaptırıyorlar

X