Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Bugün yine bimden aldım tanesi 52₺
Ay vardı oda ama e bebekte yada civilde genelde 6 al 5 öde oluyor şuan civildeki sepette 39 olarak gözüküyor bende ondan vazgeçtim ondan almadım kutu organizerde almıştım zaten birde mavi benekliydi kız anasıyım ben odaya hiç uyumlu olmazrı

Benimde bütün müslinleri ve battaniyeleri metrelik aldılar, kestirdiler ve kenarlarına örgü ile geçiyorlar İstemiyorum gerek yok sade seviyorum diyorum olmaz öyle şey olur mu diyorlar Bayılazammm.

Masallah ben daha büyük rayları almadım hepsını kasımda toplu alcam

Belki istemez belli olmaz sağlıklı beslenme lisetesi verdikan şekeri ölçümü yap her gün vs bır sürü şey anlatıı bakalım hayırlısısenin de mı yüksek cıktı
evet benim de 1. saat 280,2. saat 185 çıktı. 2 haftadır gidemedim hastaneye bi türlü daha yarın gidebilicem

Arabası ne güzel rengiiii ne bu

Benimde bütün müslinleri ve battaniyeleri metrelik aldılar, kestirdiler ve kenarlarına örgü ile geçiyorlar İstemiyorum gerek yok sade seviyorum diyorum olmaz öyle şey olur mu diyorlar Bayılazammm.
Valla burda dert yandım gece bi uykum açıldı 2 saat kavga ettim herkesle kafamın içinde ağladım ağladım en son 5.30 gibi uyuyakalmışım

Kızlar önlem amaçlı bi yazayım istedim. Bu ara çok ishal kusma salgını var diyorlar. Özellikle dışarda bu ara çeşme suyu kullanılan şeyleri tüketmeyin diyorlar. Açık ayran, buzlu içecekler falan. Mümkün mertebe evde yesek daha iyi olacak sanırım allahtan annem var yoksa ben her gün dışarda yiyen biri olarak delirirdim

Olmaz oyle sey ne demek ya , kullanmazsin yatak alti ya da hurc koyar istedigin gibi alirsin .

Doğru hiç oralara bakmadım ay aklıma gelmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…