Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150
Ben de aynı markanın 3'lüsünü aldım anam sen takabildin mi çarşafını falan

hangi la

çok teşekkürler cevap için bana da dedi bunları kullanırken hamile kalma diye aama iki yol sunmadı hangi ilaçtı peki sizinki?

Ben geçen muayenemden beri hiç kilo almamışım. Doktor zaten 1-2 almanı beklerdim ama hastasın ondan dolayı vermişsindir belki dedi. Üzüldüm accuk dün de kustum ama hastalıktan olabilir cidden
Hemencecik iyileş inşallah balım kiloş almaman da ne güzel bir nimet aslında
Ben de benimkini gönderdim bi tek kutu olandan 1 tane bulmuş. Zaten 1 tane getirmişler. Bimi anam açmış bu sabah
Benimki de kapıda beklemiş canım anam sağolsun

ben de yarın gidicem demek ki benden de yeniden kan alcaklar

2-3 bim gezdim bulamadım herkes sırada beklemiş almış bu valiz içi organizerlerini annem 9da gitmiş almış şükür
Ay bende sabah sabah kalktım 2. Bimde buldum çok şükür az daha geç kalsam bitecekmiş benle alanlar vardı çünkü hamile olmadan önce hiçte bakmazdım almazdım dedim ne kıymetliymiş

Seninkiler çok fena ya gerçekten, evlerden ırak yani. Nasıl seveceksin ki mümkün değil, kredi ödetmek ne demek ya hiç utanma yok insanlarda. Bir de evladım da evladım diye şov yaparlar, iki tane vurabilsek ağızlarına mis gibi oluruz aslında da işte sjfkkd

Hazırladığınız odalar , aldığınız eşyaların hepsi çok güzeller . Sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin hepinize.ben İnşaat mühendisiyim ,çizdiğim statik proje dışında zibilyon tane iç ve dış cephe bina dekorasyonu yaptım müşterilerime. Odalarını en ince ayrıntısına kadar dekore ettim Kendi çocuğuma gelince sonuç bu valizin içinde de doğunca lazım olacak şeyler var. Kıyafet ateş ölçer süt pompası vs vs :)

Uzaklaştırma kararı çok mantıklıymış ya, düşünülebilir ahfksjdks

Terzi kendi sokugunu dikemez hesabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…