Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 62 41,3%
  • erkek

OY: 80 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    150

ben de bu markanın şu setini aldım ama seninki de çok güzelmiş. tüm seti aldım almışken
Ben de aynı markanın 3'lüsünü aldım anam sen takabildin mi çarşafını falan

hangi la
Romatizma başlangıcı hamile kalmadan bende de olmuştu. Ama doktor bana 2 yol sunmuştu. Bir ilaçta hamile kalmamam lazımdı diğerinde hamile kalmamda sıkıntı yoktu. Ben sıkıntı olmayan ama daha hafif formattakini seçmiştim çok da etkisi olmadı bırakmıştım. O ay da hamile kaldım sıkıntı olmadı. Doktorunla bi görüş istersen bunla

Romatizma başlangıcı hamile kalmadan bende de olmuştu. Ama doktor bana 2 yol sunmuştu. Bir ilaçta hamile kalmamam lazımdı diğerinde hamile kalmamda sıkıntı yoktu. Ben sıkıntı olmayan ama daha hafif formattakini seçmiştim çok da etkisi olmadı bırakmıştım. O ay da hamile kaldım sıkıntı olmadı. Doktorunla bi görüş istersen bunları
çok teşekkürler cevap için bana da dedi bunları kullanırken hamile kalma diye aama iki yol sunmadı hangi ilaçtı peki sizinki?

Endokrine geldım sabah kan verdim değerler ıyımıs sımdı dıyestıyene yonlendırecekmıs sonra açlık tokluk takıp yapacakmışım hastane işlerini hiç sevmıyorum😂😂kız anası olduğum belli olsun😍🧿🩷

Eklentiler

• IMG_2984.jpeg
    IMG_2984.jpeg
    101,6 KB · Görüntüleme: 69
Ben geçen muayenemden beri hiç kilo almamışım. Doktor zaten 1-2 almanı beklerdim ama hastasın ondan dolayı vermişsindir belki dedi. Üzüldüm accuk 🥹 dün de kustum ama hastalıktan olabilir cidden
Hemencecik iyileş inşallah balım kiloş almaman da ne güzel bir nimet aslında 😬😬
Ben de benimkini gönderdim bi tek kutu olandan 1 tane bulmuş. Zaten 1 tane getirmişler. Bimi anam açmış bu sabah 🤣
Benimki de kapıda beklemiş canım anam sağolsun 🥹🥹

Endokrine geldım sabah kan verdim değerler ıyımıs sımdı dıyestıyene yonlendırecekmıs sonra açlık tokluk takıp yapacakmışım hastane işlerini hiç sevmıyorum😂😂kız anası olduğum belli olsun😍🧿🩷
ben de yarın gidicem demek ki benden de yeniden kan alcaklar

2-3 bim gezdim bulamadım herkes sırada beklemiş almış bu valiz içi organizerlerini 😬 annem 9da gitmiş almış şükür 🙏🏻😂😂
Ay bende sabah sabah kalktım 2. Bimde buldum çok şükür az daha geç kalsam bitecekmiş benle alanlar vardı çünkü 😂😂 hamile olmadan önce hiçte bakmazdım almazdım dedim ne kıymetliymiş😂😂

Valla gecen senelerde kayin aile baska sehre tasindi o sehirde diger oglu var onun cocguna bakmak icin. Istanbuldaki evi satti biraz kredi cekti tabi ki biz de ortak olduk neden bilmiyorum oturmadigim eve kredi odedim . Sirf kucuk oglunun cocugu bakilacak diye. Sonra babasinin memlekette kucuk bi arsasi var bos dedi ki satalim 3 e bolelim . Ki benim babam olsa hayatta 3 bolmez iki kardese paylastirir. Boyle hayal satiyo soyle yaparsiniz boyle yaparsiniz . Kv devreye bi girdi ben orda ev yapicam yazlari gidip oturucam dedi ki annesinin ayni yerde 3 katli evi var gidince orada oturuyor yani ama cimrilik o bicim haa ama soyle bisey de var. Esimin bekarken aldigi araba da onlarda. Ona hic laf yok. O kadar tup bebek tedavisi gorduk tek basimiza evlendik insan der ki oglum al arabani sat ne lazimsa hallet. Yokkk olu taklidi devam.Dedim ki esime allahtan benim arabam var yoksa napicaktik alacaktim benimkini diyo he anan verirsi bize sanki kendi mali 😂Ama biz kredilerine hala yardim. O gunden sonra tamamen sogudum sevmiyorum sevmicem de allahtan cok az gorusuyoruz gelselerde 3-4 gun kalip gidiyorlar. Saygimi kaybetmissin sevgimi cok beklersin😂 ama saygida da kusur etmem buyuktur sonucta. Sevmedigimi de belli etmem ama oyle surekli arayip da sormam. Anca kenara altin atsn nereye goturecek acaba o altinlari. Esimde o evde bizim de hakkimz var nasilsa diyo. Ya Allah gecinden versin de ihtiyacim oldugunda yardim etmeyen sonra etse ne olur yani. Anneme desem neyi var neyi yok koyar . Bakalim cocuga ne takacaklar daha bi igne almadi anca oruyo sevimsiz sevimsiz seyler 🙈 alayim hastane cikisi dedi yok dedim. Parasini vereyim de se olur yani senin zevkindeki hastane cikisini napim . Ayy actirmayin kutuyu demistim.
Seninkiler çok fena ya gerçekten, evlerden ırak yani. Nasıl seveceksin ki mümkün değil, kredi ödetmek ne demek ya hiç utanma yok insanlarda. Bir de evladım da evladım diye şov yaparlar, iki tane vurabilsek ağızlarına mis gibi oluruz aslında da işte sjfkkd

IMG_1824.jpeg
IMG_1825.jpeg
Hazırladığınız odalar , aldığınız eşyaların hepsi çok güzeller . Sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin hepinize.ben İnşaat mühendisiyim ,çizdiğim statik proje dışında zibilyon tane iç ve dış cephe bina dekorasyonu yaptım müşterilerime. Odalarını en ince ayrıntısına kadar dekore ettim 😁Kendi çocuğuma gelince sonuç bu 😂😂 valizin içinde de doğunca lazım olacak şeyler var. Kıyafet ateş ölçer süt pompası vs vs :)

Herkes kayınvalideden dertli benim gibi kayınbabadan dertli olan yok mu… evliliğimin 6. ayında ilişkimi kestim, hakaret etmeye başladıkları için savcılıktan uzaklaştırma aldım😅 hamileliğimi dahi bilmiyorlar şuan… gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki (nasipse bir erkek annesi olacak olarak) erkeklerin aileleri çok boş yapıyor.
Uzaklaştırma kararı çok mantıklıymış ya, düşünülebilir ahfksjdks

Eki Görüntüle 3478480 Eki Görüntüle 3478481 Hazırladığınız odalar , aldığınız eşyaların hepsi çok güzeller . Sağlıklı günlerde kullanmayı nasip etsin hepinize.ben İnşaat mühendisiyim ,çizdiğim statik proje dışında zibilyon tane iç ve dış cephe bina dekorasyonu yaptım müşterilerime. Odalarını en ince ayrıntısına kadar dekore ettim 😁Kendi çocuğuma gelince sonuç bu 😂😂 valizin içinde de doğunca lazım olacak şeyler var. Kıyafet ateş ölçer süt pompası vs vs :)
Terzi kendi sokugunu dikemez hesabi 🙂

X