Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Benzer durumda biri olarak durumunu unutmadan önlemlerini alarak sakin kalmanı tavsiye ediyorum. Bu konuda sana iyi gelecek bir doktorla ilerlemen hayırlı olur. Bana daha bu kadar erken haftada ağır kanama gibi bir durum olmadan böyle konuşan biriyle ilerlemek istemezdim. İnşallah iyi bir doktorla karşılarsın, heyet raporu durumunu da gönlüne göre çözersin 🤲❤️
Amiiin insallah haklisin tabi. Zaten sitresli olan bi sureci maalesef bide baska durumlarla ugrasarak dahada sitrese giriyoruz. Insallah bianonce cozebilirim

Bu mayoyu T takintiliyim önermişti yanlış hatırlamıyorsam. Ben de çok memnun kaldım on numara hamile mayosu. Renkli olanın bedeni kalmadığı için siyahını almıştım aklım renklide kaldı o ayrı 🥲
Tosbikle ilk deniz fotomuz 🫠
Güle güle kullan 😊 ben bir de dagi nin tek parça hamile mayosunu aldım ama bu iki parçalı olan daha iyi oldu giyinip soyunmak açısından.

Annemin komşusu geldi ziyarete. Evde kediniz varmış benim tanıdığımın boğazına kedi tüyü kaçtı öldü diyor. Çocuğunuz olacak dikkat et dedi...

Oyy geriliyorum. Bi de normal doğum olur inşallah duaları ediliyor yarım saattir
Ay insanı sinir hastası ederler. Onlara ne ya. Ben de çok gerginim bu günlerde. İnsanlar hadsiz. Kedi konusunda ise bi kaşık suda boğmak istiyorum bu insanları. Aşısını yaptırsalarmış bize ne.

Ay insanı sinir hastası ederler. Onlara ne ya. Ben de çok gerginim bu günlerde. İnsanlar hadsiz. Kedi konusunda ise bi kaşık suda boğmak istiyorum bu insanları. Aşısını yaptırsalarmış bize ne.
Aşılı aşısız fark etmiyomuş tüy tüymüş... Başka bi tanıdığının da tüyden ciğerleri su topluyomuş her ay hastanede o suyu boşalttırıyomuş... Ben ikna oldum kedomu atıyorum sokağa Ankara semalarında bulabilirsiniz kendisini

IMG20240831000116.jpg

Aşılı aşısız fark etmiyomuş tüy tüymüş... Başka bi tanıdığının da tüyden ciğerleri su topluyomuş her ay hastanede o suyu boşalttırıyomuş... Ben ikna oldum kedomu atıyorum sokağa Ankara semalarında bulabilirsiniz kendisini

Eki Görüntüle 3473960
Yaa ıssırrırım onu 😍😍😍😍 "gel kardeşim gel bizim eve gel"
IMG_20240901_200026.jpg

Selaam güzel anneler 🌸 25+6 dan selaam şeker yüklemesi yaptırdım bugün çokkk şükür bir sıkıntı çıkmadı🤲🏻 benim baldırlarımda kramplar başladı magnezyum yazdırdım o yüzden 830 gr olmuşuz🥰 üstteki fotoğrafı neresi olduğunu anlayamasamda😂

Eklentiler

• 87E518CA-26F2-453F-9ACB-EB625C3DC886.jpeg
    87E518CA-26F2-453F-9ACB-EB625C3DC886.jpeg
    74,3 KB · Görüntüleme: 67

Eki Görüntüle 3473960
Yerim onu❤️❤️ sayı bende çok Bunu bildiğim iyi oldu 😁 O zaman ben de iki köpek bir kediyi hemen atayım kapı önüne 😂

Sabah kolumda kabartı vardı şimdi de bacağımda çıktı. Alerjiyse ateşim 40'a falan çıktığı olmuştu ya inşallah değildir :KK43:

X