Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ben de geçen ay baktırdım 8 çıkmıştı demirim, doktor 15le bayılıyor benim hastalarım demişti o nedenle serum taktırdım ben epey iyi geldi. Birkaç hafta sonra da Ferrum Fort tablete başladım eskiye nazaran daha iyi hissediyorum. Doğumdan sonra da demir düşüyormuş, rapor yazıyor doktor ihtiyaç olduğunda taktırabiliyormuşuz. Siz de bir sorun isterseniz
Sizin de çok düşükmüş , tamamdır sorayım teşekkürler

ben de öyleyim kızlar, sırtımın sağ tarafı ağrıyor böbrek mi sırt mı anlamadım. Ayaklarım ağrıyor, varis çıktı, midem yanıyor, gaz üretimi hiç bitmiyor 😀 yani şimdi böyleysek son aylarda nasıl olacaz merakla bekliyorum. Ve ev işleri, yemek canımı sıkmaya başladı yetişemiyorum ama yapmakta istiyorum. Bi yarım saat bişeyle uğraşsam aşırı yoruluyorum , kalbim küt küt atıyor
Bende bu ara ağırlaşmış hissediyorum ya göbeğim 1 haftada daha da büyüdü sanki otururken kalkarken daha zorlanıp yorulmaya başladım gibi🥲önümüzdeki aylar gerçekten korkutuyor
IMG_4191.jpeg

Eşimde bugün istanbula gidiyor iş için elele mağazasına girecek bakıcak bi, ana kucağıda vardı orda onada bakacaktı, bazıları elektrikli değilde manuel olsa daha iyi diyor, sizin manuel sanırom kendi sallanıyor bebek
Evet bebeğin motor becerilerinin gelişimi için de manuel öneriliyor hatta titreşimliler biraz hipnoz da ediyormuş bebeği

eşinin ameliyatı noldu yavrum bu arada canını sıkmamak için sormuyorum da merak ettim.
Eşim ameliyata bir saat kala ameliyat korkusu yaşayınca doktor almadı canım. Yani anksiyete altında narkoz vermesek daha iyi hasta kendini ne zaman hazır hissederse o zaman yaparız dedi. Eşim de biraz lafıma geldi sonradan, benim dediğim doktorla devam ediyor şimdilik. 10 gün önce falan muayene oldu, hoca da 2.5 ay sonra tetkiklerinin yenilenmesini söyledi. Takip edecekler yani şimdilik.

Bu mayoyu T takintiliyim önermişti yanlış hatırlamıyorsam. Ben de çok memnun kaldım on numara hamile mayosu. Renkli olanın bedeni kalmadığı için siyahını almıştım aklım renklide kaldı o ayrı 🥲
Tosbikle ilk deniz fotomuz 🫠

Eklentiler

• 4F1F4DEE-ECB9-4F7E-9E6F-129D07696C4F.jpeg
    4F1F4DEE-ECB9-4F7E-9E6F-129D07696C4F.jpeg
    103,4 KB · Görüntüleme: 97
Bu arada kayınvalidemin bebeğe tosbik demeyin diye bizi uyarması.. Güzel hitaplar bulacakmışız. Güzel hitaplar da paşam, nur yüzlüm, can parçam😏 Kendisi de çocuklarına hep böyle hitap eder. Anne ekmeği uzatır mısın? Al canım oğlum. Anne telefonum nerede? Burada can parçam. Her zaman övgü içermeli ve sıkıcı olmalı. Mesela yeğenine yemyeşil giydirmişler geçenlerde. Ay ne kadar tatlı olmuş bu minik kurbağa 🥰 dedim. Minik kurbağa değil Antep fıstığı Antep fıstığı dediler. Yani öğğğ cidden 🤢😂
İnadına tosbik ya 😂😂

Bu arada kayınvalidemin bebeğe tosbik demeyin diye bizi uyarması.. Güzel hitaplar bulacakmışız. Güzel hitaplar da paşam, nur yüzlüm, can parçam😏 Kendisi de çocuklarına hep böyle hitap eder. Anne ekmeği uzatır mısın? Al canım oğlum. Anne telefonum nerede? Burada can parçam. Her zaman övgü içermeli ve sıkıcı olmalı. Mesela yeğenine yemyeşil giydirmişler geçenlerde. Ay ne kadar tatlı olmuş bu minik kurbağa 🥰 dedim. Minik kurbağa değil Antep fıstığı Antep fıstığı dediler. Yani öğğğ cidden 🤢😂
İnadına tosbik ya 😂😂
Tosbik yeterince erkeksi değil çünkü, o yüzden beğenmemiş olabilir kraliçe djfkdks

hays’ta emzirme sütyenlerinde 3 al 2 öde var kızlar, kumaşları da güzel oluyor bu markanın %100 pamuk. siz ne aldınız emzirme sütyeni?

Tosbik yeterince erkeksi değil çünkü, o yüzden beğenmemiş olabilir kraliçe djfkdks
Errrrkeğim diyeyim ben o zaman direkt 😂
Yeterince ballı gelmedi bence ve yüceltmedi el kadar bebeği 😂 Eşime de bazen böyle abuk sabuk hitaplarda bulunurum hemen ne dedin diye tekrarlatır önce bi anlamaz. Sonra da birbirinize güzel hitap edin der sanki sövmüşüz gibi 😂

İnadına tosbik ya 😂😂
Tospik gayet tatlı bence😄ilginç bir kadın

Eşim ameliyata bir saat kala ameliyat korkusu yaşayınca doktor almadı canım. Yani anksiyete altında narkoz vermesek daha iyi hasta kendini ne zaman hazır hissederse o zaman yaparız dedi. Eşim de biraz lafıma geldi sonradan, benim dediğim doktorla devam ediyor şimdilik. 10 gün önce falan muayene oldu, hoca da 2.5 ay sonra tetkiklerinin yenilenmesini söyledi. Takip edecekler yani şimdilik.
en son korkup ameliyatın ertelendiği kısmında kalmıştım ben iyi en azından biraz mantıklı olmaya başlamış gözün aydın :)

hays’ta emzirme sütyenlerinde 3 al 2 öde var kızlar, kumaşları da güzel oluyor bu markanın %100 pamuk. siz ne aldınız emzirme sütyeni?
ben almadım hala kestiremiyorum kaç numara alacağımı hala 85 numara oluyor bana çünkü ne zaman 90a geçerim bilemedim ya da 90da kalır mı

ben almadım hala kestiremiyorum kaç numara alacağımı hala 85 numara oluyor bana çünkü ne zaman 90a geçerim bilemedim ya da 90da kalır mı
Dagi çok esnek yavrum, bana da 85 bir tık bol oldu ama 80de de geberdim. Ara beden gibi oluyor dedi satış temsilcisi, indirimdeyken bir ara bakarsın. Zaten hepsi birbirinden çirkinshckdkd

X