Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay totişkom açık yatmışım, rüyamda ikiz bebek doğuruyodum. Eşim yanımda yok arayıp gel diyorum o uyuyo hala. Bi birini alıp seviyorum bi diğerini, evde 50 kişi var bi yandan da sinirleniyorum. Sonra arkadaşım gelecekmiş yanlarına gidiyorum, arabanın içine bakıyorum bebekler yok. Baya arabanın aralarına sokuyorum elimi snfmmfmf meğerse başka arkadaşım bana kolaylık olsun diye almış bebeleri ama geri vermiyor falan. Anlamsız rüyalar kfkgkg

Canım bunun ölçülerine bakmak lazım, park yatak 70x110 falan oluyor genelde bayağı idare ediyor. Kuzenimin bebesi 3.5 yaşında hala park yatakta düşün. Bu model 1.5 yaşına kadar idare ediyorsa bence güzel ama, süre olarak da yeterli. Bir de herkese göre değişir tabi ama bence 1 yaşından sonra oda ayırmak çok zor oluyor zaten kocayla askerlik arkadaşı gibi oluyorsun bu süreçte çocuk seninle ne kadar uzun süre yatarsa o kısım da iptal oluyor 😂 pedagojik olarak da bebenin olduğu odada fikfik yapmamak gerekiyor ayrıca 🙈 bir de şöyle bir şey var bebek ilk 2 sene sert yatakta yatmalı diyor doktorlar ama park yatakların iç yatakları incecik sünger mesela. Ben İdaş’tan bebek yatağı aldım taş gibi, kalınlığı da 10 cm, ideali buymuş. Açıkçası ben park yatak görüntüsünü de sevmiyorum, yatak odan büyükse ikea tarzı çıtalı beşik alıp sonra odasında da kullanabilirsin. Acele etme araştır bence biraz daha
Ay yok dun baktim ben ebebekte citali annne yani asiri dandik geldi . Sevemedim esimle. Ikeadakilerde anne yani olmuyo . Acaba bi citasini takmasak ise yarar mi 😂 park yatak baktik dun allah affetsin ama cok cirkin. Esimde tutturdu alalim ne kim gorecek . Dedim ki ben 😂 ama bu gidisle yine parka yonelicem sanki cok kafam karisik.

Bugün nasıldın yorgunluk oldu mu mesela ben pek fena olmuştum eve zor attım kendimi hemen yemek yiyip yatmıştım ben normalde şerbetli tatlı falan sevmem zaten en fazla çikolata bendeki tatlı anlayışı o yüzden midir nedir vücudum sarsıldı baya
Evet canım yordu tabi. İçtikten 10 dk sonra kollarım güçsüzleşmeye boynum ağrımaya başladı bir saat sonra bayağı kötüydü. Sonra yavaş yavaş düzeldi. İki saat sonra yemek yedim. O da tekrar yükseltti düşürdü biraz. Ama sonra yola çıktık dinlenmeye zamanım olmadı akşama kadar 🥺

Kuzum sen bilirsin. Şimdi bu elele sallanan anne yanı çok güzel ama bunu alınca bir yaşından sonra yine park yatak almak gerekir mi acaba? Bebeğim odasına hemen geçmez diye düşünüyorum ben ama bilemiyorum ya. Aslında böyle minnak birşey de alasım var ama sonra park yatak alacaksam iki kez masraf olacak? Se ne dersin
Bende sürekli video izliyorum bunun hakkında hani şimdi zaten anne yanından ayırmak çocuktan çocuğa değişiyor bir arkadaşım bir çocuğunu1 buçuk yaşında ayırırken diğerini 2 buçuğa kadar ertelemek durumunda kaldı sıkıntı çekmişti baya o yüzden mantıklı olana bakıyorum bende park yatak kullanış yönünden en iyisi belkide ama ben karyola beşik almayı düşünüyorum açıkcası hem görünüş iyi hemde 3 kademeli ayarlanabiliyor en az 3 yaşına kadar kullanım zamanı var onların 60*120 side var 70*130 larıda yatak odana göre artık anne yanı olanları zaten benimde baktıklarım

Kızlar çok rahatsızım ya. Dün akşam üzeri yoldayken dışarıda yemek yemiştik ondan sonra yatana kadar bir iki kere tuvalete çıkma ihtiyacı hissetim. Ondan olmuştur dedim. Akşam da biraz pasta falan yedik ama çok yemedim çok ağır bir şey de değildi. Yine mi ondandır ya da bunlarla alakası yok mudur bilmiyorum sabah 5ten beri ishalden bayılma noktasına geldim artık. Bir yandan da dün geceden beri sol bacağım çekiyor inanılmaz kötü bir gerilim tipi ağrı var. Zaten başta bu ağrıdan yatamadım. 5ten beridir perişanım hem belimden bacağımdan hem bu ishalden 🥺 Biz tatil için yola çıkmıştık Muğla tarafına gidecektik fakat Denizli’de mola verdik akşam ikimiz de çok yorulunca. Yani Ankara’da da değilim. Hastaneye gitsem mi bilemedim 😫😫

Kızlar çok rahatsızım ya. Dün akşam üzeri yoldayken dışarıda yemek yemiştik ondan sonra yatana kadar bir iki kere tuvalete çıkma ihtiyacı hissetim. Ondan olmuştur dedim. Akşam da biraz pasta falan yedik ama çok yemedim çok ağır bir şey de değildi. Yine mi ondandır ya da bunlarla alakası yok mudur bilmiyorum sabah 5ten beri ishalden bayılma noktasına geldim artık. Bir yandan da dün geceden beri sol bacağım çekiyor inanılmaz kötü bir gerilim tipi ağrı var. Zaten başta bu ağrıdan yatamadım. 5ten beridir perişanım hem belimden bacağımdan hem bu ishalden 🥺 Biz tatil için yola çıkmıştık Muğla tarafına gidecektik fakat Denizli’de mola verdik akşam ikimiz de çok yorulunca. Yani Ankara’da da değilim. Hastaneye gitsem mi bilemedim 😫😫
Adet zamanın gelmiştir belki ama şeker de yan etki yapmış olabilir hastaneye gitsen bir şey çıkacağını zannetmiyorum hem yolculuktan olabilir hemde dediğim gibi adet zamanın gelmiş olabilir bazen vücut ne tepki vereceğini şaşırıyor

Ishal varsa bence bi acile gidip serum taktirabilirsin . O insani elden ayaktan dusuruyor serum toparlar

Bence git, çok salgın var ortalıkta bi de en azından bi baksınlar

Bence git, çok salgın var ortalıkta bi de en azından bi baksınlar
Bana hala beslenmeden kaynaklı gibi geliyor ama korkmuyor da değilim 🥺🥺 Ya bir de dün doktorum magneral diye bir magnezyum ilacı verdi. O saşe formunda sulandırılan bir şey yazmıştı ama eczacı bunun böyle bir formu yok dedi hapını verdi. Gece yatmadan iç dedi içtim yarım saat sonra falan da demir ilacını içtim her zaman içtiğim. Acaba o hap mı yaptı diyorum. Onun öncesinde de olmuştu ama iki kez falan o yüzden de kafam karışıyor biraz. Şu an biraz açıldım herhalde sabahın da etkisiyle fakat çok yorgun ve uykusuzum. Yattığım an belim ağrıyacak korkusuyla 3 saattir ya oturuyorum ya ayaktayım ☹️☹️

kızlar günaydın dün pilatese başladım. fizyoterapistmiş seansa girdiğim kişi de. ben yere bir şey düşürsem çevremde herkes benden önce üstüne atlıyor alıyor aman ben eğilmeyim diye. dün derste bir amuda kalkmadığım kaldı :) kendimi garip hissettim :)

kızlar günaydın dün pilatese başladım. fizyoterapistmiş seansa girdiğim kişi de. ben yere bir şey düşürsem çevremde herkes benden önce üstüne atlıyor alıyor aman ben eğilmeyim diye. dün derste bir amuda kalkmadığım kaldı :) kendimi garip hissettim :)
bene hamile pilatesi düşünuyorum. bugün doktora sorucam bakalım yap derse bakıcam hoca. sen istanbulda mısın . ücretlendirmeyi nasıl yapıyorlar.

bene hamile pilatesi düşünuyorum. bugün doktora sorucam bakalım yap derse bakıcam hoca. sen istanbulda mısın . ücretlendirmeyi nasıl yapıyorlar.
yok canım ben konyadayım. 3 aylık yaptırdım kaydımı .inşallah doğuma kadar gidebilirim. 24 derse 12 bin verdim. uygundu bence geçen 2 yıl önce gittiğim reformer a bu kadar para vermiştim.

geçmiş olsun canım hemen bi acile gitsen iyi olur. bizim ailedeki kadınların hepsi ishal her gün acile gidiyorlar. salgın var ihmal etme derim.

X