Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
5. aya kadar sadece 1 kilo alıp 5. ayda 2 kilo alan salak da kimmiş aaa benmişim kdfjkjd bayaa iştahım açıldı benim de yaa normalde ağzıma ekmek sürmem, sevmem de. Çok düşmeye başladım ekmeğe. Cumartesi kontrol var yürüyüşe başlayayım mı diye sorucam bakalım ne dicek.

5. aya kadar sadece 1 kilo alıp 5. ayda 2 kilo alan salak da kimmiş aaa benmişim kdfjkjd bayaa iştahım açıldı benim de yaa normalde ağzıma ekmek sürmem, sevmem de. Çok düşmeye başladım ekmeğe. Cumartesi kontrol var yürüyüşe başlayayım mı diye sorucam bakalım ne dicek.
Bana günde yarım saat yürü dedi ebe. Doktor demedi de işte ebe de yetkili bi abidir jdfmf ama her gün yürüyemiyorum

Bana günde yarım saat yürü dedi ebe. Doktor demedi de işte ebe de yetkili bi abidir jdfmf ama her gün yürüyemiyorum
benim kanamam olduğunda yasakladı bana hareket etmeyi geçen ay sordum bu ay da riskli gibi hareket edicez ufak tefek hareketler dışında hareket etme dedi. ben normalde yürümeyi hiç sevmem ama yürüyemezsin diyince biri insanın yürüyesi geliyor dslkjf bir de bu ağrılar uyuşmalar hep hareketsizlikten oluyor

Kız ben 4 kilo aldım neden öyle diyosun ahanahah 🤣🤣

1 ayda mı aldın :KK70: Durup durup 1 ayda iki kilo almak beni sinirlendirdi daha da alırım ben her şeyi yemek istiyorum çünkü kjflkjdkl
Evet 5-6 arasında bi yerlerde toplamda 5 kiloya dönüştü aldığım kilo. Bugün baktım totalim 6ya çıkmış 🤣 o 1 kilo kaçıncı aya girecek şimdi çok kararsızım🤣🤣🤣

Evet 5-6 arasında bi yerlerde toplamda 5 kiloya dönüştü aldığım kilo. Bugün baktım totalim 6ya çıkmış 🤣 o 1 kilo kaçıncı aya girecek şimdi çok kararsızım🤣🤣🤣
amaaan hangine istersen ona girsin yaa daha da gidecek belli ki lsdkfls doğurunca hangi aydan verdiğimiz fark etmeyecek nasılsa

bakalım tutacak mı? Benim 37+6 2 Aralık'ta oluyor yani doğumgünümden 1 gün sonra :) Hep 1-3 arası olacakmış gibi geliyor.
2 aralık benim doğum günüm. aslında aynı gün olsa güzel olur ama o günde bana özel olsun isterim :KK70: eşim 17 eylül 17 nisana totem yapmıştım oğlum 36+5 de doğdu 17 nisanda. ben 2 aralık 22 kasıma totem yaptım bakalım :KK70:

2 aralık benim doğum günüm. aslında aynı gün olsa güzel olur ama o günde bana özel olsun isterim :KK70: eşim 17 eylül 17 nisana totem yapmıştım oğlum 36+5 de doğdu 17 nisanda. ben 2 aralık 22 kasıma totem yaptım bakalım :KK70:
Ben de hiç benle aynı gün olsun istemiyorum. Çocuk ömür boyu bugün annemin de doğumgünü diyip ikilemde kalmasın :)

merhaba kızlar . nasılsınız bebısler nasıll :) dunden berı bır oksuruk ilacta ıcemyrm . öksürüğü nasıl gecrbılırız:KK43: aklınıza gelen bısye varmı kzılar valah ıcım kopuyr bebıste etkılncek dye aklım taklmyr değil.

Ben lohusa takımı bulamadım ya, hastanede çok üşür müyüz acaba bi de ameliyat olunca sezaryen hani çıkınca tir tir titrerim gibi geldi gönlüm kazak giymekten yana fkfk
ben ipli ince bi sabahlık olan takım aldım. hastane kışın cehennem gibi yapıyorlar o yüzden sıkı sıkı giyinmeye gerek yok. Ama çıkış kıyafetlerimi biraz kalın alıcam

Kızlar çok rahatsızım ya. Dün akşam üzeri yoldayken dışarıda yemek yemiştik ondan sonra yatana kadar bir iki kere tuvalete çıkma ihtiyacı hissetim. Ondan olmuştur dedim. Akşam da biraz pasta falan yedik ama çok yemedim çok ağır bir şey de değildi. Yine mi ondandır ya da bunlarla alakası yok mudur bilmiyorum sabah 5ten beri ishalden bayılma noktasına geldim artık. Bir yandan da dün geceden beri sol bacağım çekiyor inanılmaz kötü bir gerilim tipi ağrı var. Zaten başta bu ağrıdan yatamadım. 5ten beridir perişanım hem belimden bacağımdan hem bu ishalden 🥺 Biz tatil için yola çıkmıştık Muğla tarafına gidecektik fakat Denizli’de mola verdik akşam ikimiz de çok yorulunca. Yani Ankara’da da değilim. Hastaneye gitsem mi bilemedim 😫😫
Geçmiş olsun kuzum. Acaba görünsen mi bi doktora ya 🙏🏼 böyle geçmez o yol

X