Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benimde enfeksiyon vardı ilacı kullandıktan sonra kültür yaptırdım üreme olmadı şeklinde sonuç çıktı ama benimde ara ara karnımda ağrı oluyor özellikle akşamları gerginlik ve ağrı hissediyorum. Ebeye söylemiştim o da yediklerinden de olabilir şişkinlik vs etkiler hafif şeyler ye akşamları dedi. Bide bebek büyüyor özellikle artık daha hızlı büyüdüğünden olabilir demişti.

Ben onları bırakalı 1 ay oldu. Sadece tiroit ve demir ilacı içiyorum bir aydır :) 15gün izinde biraz ağırlık vermeyi düşünüyorum beslenmeye ve vitamin takviyelerine. Sonra o da yine 1 ay götürür falan desek. Doğum izni yaklaşıyor o zamana da :) İzinden doğuma kadar da dikkat edersek tamam. Kısacası ben çalışırken kendime bakamıyorum bunun için çalışmamam lazım

Ya ne güzel popo hiç büyümemiş siz de benim göbüş kadar da popom oldu kız anası olduğum ordan belli oluyor resmen benim
Vallahi her bir fotoya baktıgımda aklımdan gecen buydu da sapık gibi milletim kçını başını mı inceliyon olmasın diye demedim
Önden giden koca göbegin ardında bir de arkadan giden koca totom oldu resmen

Ya
Ya o bence bebek büyüdükce oluyor o tarz ağrılar baskı yapıyordur illaki kendine yer acmaya calışıyor yavrucak. Endişelenme sürekli sürekli devam eden bir sey diilse

Vallahi her bir fotoya baktıgımda aklımdan gecen buydu da sapık gibi milletim kçını başını mı inceliyon olmasın diye demedim
Önden giden koca göbegin ardında bir de arkadan giden koca totom oldu resmen
Aynen her fotoda göbüşlerden önce popolara baktım ben 59 ile hamile kaldım Şuan 69 olmuşum biraz fazla kilo aldım sanırım ve aldıklarımın hepsi popoya gitmiş

Benim bugünkü gündem horlama kızlar maalesef horlamaya başlamışım 1 haftadır. Dün gece eşim uyandırdı artık. Meğersem 1 haftadır horluyomuşum Bir de bir güzel kaydetmiş adi adam horlayışımı kdfjjd sabahtan beri şantaj yapıyor Güldüm falan ama çok canım sıkıldı. Geçen sene sigarayı bıraktığımdan beri horlamıyordum ne güzel. Sanırım doğuma kadar horlicam artık elimden gelen bir şey yok çok dayanamazsan git başka odada uyu dedim en son. Yok problem değil ama kim olsa sıkılır bi süre sonra.

bu enfeksiyon için soğan sarımsak öneriyorlar sen yiyor musun normalde soğan sarımsak

Burun bantları işe yaramaz mı acaba

Sarımsak severim canım ekmek arasına bile çiğ koyar yerim hep, soğan çok sevdalısı değilim
bu sefer olan pek enfeksiyon gibi gelmedi bana ama aklıma gelmişken sorayım dedim. Ani gaz sıkışması, bebeğin yer açması,baskı yapması hepsi ağrı yapıyo artık.Dün ben de bi şey almak için oturdum eğilmedim bile hop nefesim kesildi gaz sıkışmasından. Asıl günümüzü göreceğimiz günlere giriş yapılıyor

dün tetanoz olmuştum gece kolumun ağrısına uyandım. kalıp gibi olmuş resmen çok ağrıyor ilk hamileliğimde de böyle olmuştu bu sefer olmaz belki diye umut ediyordum

Benim de hamileliğin başından beri geceleri burnum devamlı tıkalı, hormonlardan dolayı oluyormuş yapacak bir şey yok dedi doktor. Deniz suyu spreyi kullanmayı deneyeceğim kbb bir dene dedi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…