Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
6 değil de 4 yaş olursa araları 37 olur senin de bence makul sfhjjgkk ben doguruyorum ya herkes yapsın 3. Yü

evet iste ilk hamileligimde de boyleydi yapay karin takmissin gibi diyorlardi bebekte 3 kilo 300 gr dogdu simdi de ilk aylarda hizlica 8 kilo aldim birden durdu son bir aydir karbim buyuyor sadece
Yakın zamanda doğum yapan arkadaşım da ilk 6 ayda 8 kilo aldı. +13 kilo ile de doğuma girdi. Herkesin çok kilo alırsın dediği aylarda almadı mesela bebek büyüdü gibi oldu sadece

Biz dün mü ne eltimle konuştuk, 20 kg almış ikinci hamileliğinde bebek 2.750 doğmuş. İlkinde daha az almış bebek daha kilolu doğmuş, ilkinde cidden kaynım balık, kuru yemiş falan sürekli yararlı şeyler yediriyodu direkt bebeğe gitti demek kilo, ikincisinde bi oturuşta 1 ekmek yiyodum diyo o da kendisine gelmiş

Kişiden kişiye çok degısıyor benim komşum toplamda 5 kılo aldım kadın dişlerinden dolayı yıyemedı doğru düzgün ama bebek 3.5 kilo doğdu

Buda benim bebitooom 4 kilo aldım ama yine de iyi ilerledim
Benim de bu göbeğe benziyor bence Ay çok tatlıyız bu aylarda ya en güzel zamanlar bence 6-7 ay Sonlarda el yüz ayak şişiyor yürüyüş değişiyor göbekte kararmalar kimisinde çatlaklar falan işin tadı kaçıyor

Ya ben de ilkinde 13 kg aldım kızm 3 kg dogdu ikincide 10 kg aldım kızım 4 kg dogdu. Fazla yemenin faydası yok işte kilodan başka zaten de iştah varsa hamilelikte dikkat etmek ekstra zor oluyor.

Ya ben de ilkinde 13 kg aldım kızm 3 kg dogdu ikincide 10 kg aldım kızım 4 kg dogdu. Fazla yemenin faydası yok işte kilodan başka zaten de iştah varsa hamilelikte dikkat etmek ekstra zor oluyor.
Valla benim artım şu an yaz ayında olmamız ve evin 37 derece olması. Midem almıyor yoksa boğazım hiç durmaz

Ahah dımı böyle tatlı tatlı konuşuyoruz son aylar ne konuşcaz acaba

Aynen ana zayıfladı demek ki. Bazen dertleniyorum çok sağlıklı beslenmediğim için sonra diyorum ulen kimler kimler doğuruyo açta açıkta, aldığımız haplardan illaki dengeleniyordur
Aynen öyle ya. Yiyemediklerimizi de doğduğunda bebeğe yediririz napalım. Balıkmış avokadoymuş yoğurtmuş içim almıyor işte zorla kendimi kusturana kadar onlardan azıcık mahrum kalıversin. Ek gıdada annesi hepsini yedirecek ona

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…