Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Yeni dogan kıyafetleri fazla almamakta fayda var bazı seyleri sadece 15 gün giyebiliyor bebek bir anda büyüyor bir bakıyorsun tulumlar falan alttan kasmaya başlıyor cocugu.
Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah eşime kalsa da 4ü de yapacakmışız doguran o diil ya

Ahahahhaha yapana helal olsun derim Ben de eşime öyle diyorum iki tane ben doğururum Allah nasip ederse, diğerlerini sen doğuracaksan olur

Ya ben biraz rahatıma düşkün biriyim ondan bana ara vermek daha iyi geldi. İlk cocugum inanılmaz uyumlu bir cocuktu yani onu sırtına bağla dünyayı gez gıkı cıkmazdı. Onun gibi 4 tane yapılabilirdi ona ragmen biraz gezelim rahat edelim istedim tek cocukla iyi ki de oyle yapmışım 2. Si nerdeyse 5 yasında hala zor bir cocuk ve hala daha yapışık geziyoruz. Aile dinamiklerine ve senin karakterine göre cok degişiyor. Kimisi de arka arkaya dogurayım 3-4 sene rahat etmeyeyim sonrası iyi olur diye hemen dogurmak istiyor ben pek oyle biri diilim sanırım

Bende 33 yaşındayım ılk bebegım olacak suan çok rahatım ama son aylar çok zor oluyormuş öyle diyorlar
Yok ya sartlandırma kendini. bir agırlık tabi ki oluyor simdiki gibi olmuyor göbek büyüdükçe hareket kabiliyetin kısıtlandıkca ama son aylar da rahat gecer Allahın izniyle

kızlar benim bazen kalbim hızlı hızlı çarpıyormuş gibi oluyor. Kendi kalp atışını hissedermiş gibi sanki. Çarpıntı gibi denilebilir. Hıçkırıyor yazmışlar ama emin olamadım böyle olan var mı?

tabi canım genel enerji seviyen kesinlikle değişiyor aslında belki enerjin değil de önceliklerin isteklerin değişmiş oldugundan eski kosusturmaları kaldıramıyor insan. Ben de üniv Ankarada okudum ama yıllaaar önce

Bunu ben de isterdim ama daha ilk cocugu 40 bitince doguracagim icin yarismaci arkadaslarima basarilar diliyorum

Olabilir valla. Eskiden eğlendiren şeyler de şu an öyle gelmiyor galiba o yüzden kendimi yorduğuma uykusuz kaldığıma değer mi falan diye de sorguluyoruz herhalde

Bende 33 yaşındayım ılk bebegım olacak suan çok rahatım ama son aylar çok zor oluyormuş öyle diyorlar
yani ben kucuk zayif biriyim tasimasi zor oluyor az kilo aldim tabi bacaklarin basenim kalinlasti ama yine de tasiyamiyorum son aylarda. simdiki halim bu ama 8 kilo almis halim bu

Eklentiler

• IMG_2907.jpeg
    155,4 KB · Görüntüleme: 87
Sen şimdi de soğuk bir yerde yaşıyorsun gerçi ama Ankara’nın soğuğu da hafife alınacak türden değil di mi Ki ben buraya çok sıcak bir memleketten gelmiştim

yani ben kucuk zayif biriyim tasimasi zor oluyor az kilo aldim tabi bacaklarin basenim kalinlasti ama yine de tasiyamiyorum son aylarda. simdiki halim bu ama 8 kilo almis halim bu
Çok tatlı ya cidden ufak tefek hamiş görüntüsü Ben de çekecem bi ara heveslendim

Sen şimdi de soğuk bir yerde yaşıyorsun gerçi ama Ankara’nın soğuğu da hafife alınacak türden değil di mi Ki ben buraya çok sıcak bir memleketten gelmiştim
ay ben havasini hic sevmiyorum buranin Ankarayi de sevemedim. Meslek hayatim ve univden sonrasi Istanbulda gecti orda kendi evimiz kardesim ailemin cogu. Istanbulu cok sevdim ama Irlandaya tasinip yasadiktan sonra artik ustume geliyor Istanbulda. Havasini ozluyorum o ayri, kirli havasini degil ama bahar gunlerini denizi ve sicagi

Benim de 12. senem Ankara’da ama memleketin sıcağını gerçekten hiç özlemiyorum. Sıcak hiç sevmiyorum. Öyle ki tatile bile eylülden önce çıkmayı hiç gözüm kesmez. O yüzden Ankara bana cazip geliyor ya kuzey Avrupa da gelirdi sanırım İstanbul’da yaşamadım ama çok kez bulundum çok kalabalık yorucu düzensiz bir yer gibi gerçekten. Ankara’ya dönünce oradan oh düzen, oh nizam falan diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…