Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Kızlar ben de bugün girdim detaylıya, aslında daha geç planlamıştık ama bebek önden gittiği için doktor şimdiden bakalım dedi. Çok şükür iyi geçti, iri bir bebek dedi ama bunu zaten tahmin etmiştik. Servikal uzunluk mu ne o da 4 cm miş hala benim, 3 ve üstü yeterliymiş şu haftalarda. Üstümden öyle bir yük kalktı ki, hamileliğin yüzde 50si buymuş gibi hissediyorum. Darısı bekleyenlerin başına

Ben 1,5-2 saate bi uyanıyorum ortada hiçbir şey yokken sanki bebek mi ağlıyor yoksa beni mi alıştırıyor bilmiyorum

ben de bundan aldım kullanıyom mecbur. koruması aşırı iyi yüzüm hiç yanmadı diyebilirim. ben esmer olduğum için çabuk yanıyorum ama bu baya işe yaradı. tek kötü yanı bembeyaz kalıyor kireç gibi. yüzüm hafif ıslakken az sürüp iyice yediriyorum o kadar beyaz olmuyor.

Sürebilsem koruyacak ama süremiyorum ki, nemlendiriciyle karıştırıyorum yine de emilmiyor ambalajdan iki elimle sıkarak zor çıkarıyorum.

Medical Park’ta bir doktora başladım, tüp bebek doktoru değil düz kadın doğum doktoru. İlgi alakasından iletişiminden çok memnun kaldım bayağı da yorumu var yardımcı oluyor ama mesajlarıma çok geç dönüyor. Ctesi günü ilaç yazmıştı yanlış yazmış pazartesi günü döndü mesela bir de dün bir şey sordum 24 saat oldu hala dönmedi. Tüp bebek doktorum hiç böyle değildi birkaç saat içinde hemen dönüyordu. Bu arada zırt pırt arayan evhamlı bir tip değilim tetanoz aşısını sordum mesela ama 1 gün oldu tık yok yani. Hastane doktorları böyle mi oluyor? İçim sıkıldı ya

Ben de mineral filtreli olarak bunu aldım

Kaç mm canım sizin. Ben biraz tedirgin oldum. Evet erkek bebeklerde çok sık görülüyormuş. İkili ve 4 lü testi yaptırmış mıydın

Edacım kendi doktoruma yazdım. Oda onun bir önemi yok dedi sağ 4.4 sol 5.6. İnternette 6 mm E kadar normal diyor umarım aksilik yoktur

La Roche poseyinkini kullanıyorum canım en başından beri küçük bir kutu resmini atarım

Mineral filtresini bilmiyorum ama solante pregna kullanıyorum memnunum.

ay ben onu alırsam deli gibi kulağımda gezerim o yüzden almıyorum. Napalım arada bi kaç saat paniklicez herhalde. Tam 1 gün hareketsiz kalırsa o zaman korkarım bundan sonra
Ben de öyle olurum kesin eşim de daha panikletir sürekli dinlemek istersin diyor o da almam taraftarı değil o yüzden bakalım artık canıma tak ettiği yerde alırım hep açık kapı bırakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…