Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Fazla fazla sagip dolaba atma olayi olmuyor mu? Benim hayalim 24 saatlik sagip hamilelik sonrasi bir bira icmekti ama tabi o kadar sut gelicek mi o da var
Yani evet oyle bir sey için lazım olur biberon. Süt sagıp Bebegi birine bırakıp bir kaç saat biryerlere gidildiğinde de gerekiyor dogru ya o nasıl aklıma gelmedi benim😀

IMG20240815200240.jpg

Bacaklarımda şöyle isilik gibi şeyler çıktı ya nedendir ki?

Ebebekte Philips avent emzikler 230'a düşmüş canımlar 2'lileri. Trendyolda falan daha pahalı. Bakmak isterseniz bilginize. Buharlı pişirici de 2449 TL geçen hb'deki ebebek satıcısında da öyleydi ama emzikle beraber almka isterseniz onu da söyliyim. Biberonlar da aynı şekilde indirimde
Harikasın 🫶🏻 yanlış hatırlamıyorsam İstanbul yolu a city yanındaki baby mall de daha ucuzdu avent emzikler. Haftaya o mağazaya bir daha gideceğim, isterseniz fiyatları paylaşırım 🩷

Harikasın 🫶🏻 yanlış hatırlamıyorsam İstanbul yolu a city yanındaki baby mall de daha ucuzdu avent emzikler. Haftaya o mağazaya bir daha gideceğim, isterseniz fiyatları paylaşırım 🩷
Bana babymall deme ya, detaylıya gittiğimiz doktorun yanındaydı baby mall. Daha gitmeden eşime dedim ki iyi geçerse azcık gezelim mi tamam dedi. Doktordan çıktık keyfimiz yerinde olunca bi yere gittik oturduk bişiler içti eşim derken kaldı orası, içimde kaldı valla dkfkf

Emziği artık neredeyse tüm doktorlar öneriyor yav
kız yok şey oluyormuş bebek bağlanma nesnesi haline getirip ağlamasını bastırıyomuş, ağlama ile stresini atamayınca sonrasında daha çok ağlamasına sebebiyet veriyormuş. “Bilinçli Bebek” kitabında anlatıyor bak, sen de önermiştin sanırım o kitabı.

Tüylerimi yeni aldıydım üstüne de tayt giydim terledi de isilik mi oldum acep
Olabilir çünkü ben aşırı terlemişim üst üste baya su gibi oldum kıyafetim felan vücudum yapış yapış oldu hep sonra bacaklarım böyle olmuş başka yerleri de bariz ısırılmış hem ter hem ısırma olabilir isilik olabilir

Valla tek derdimiz bu olsun da bizim yatak çok yüksek ya sanki asla anne yanı olmuyor bu park yatak. Ben sürekli inemem yataktan şimdi bile inerken zorlanıyorum dikişli halimle nasıl incem yav

Kızlarsss gebelikte mineral filtreli güneş kremi kullanmak gerekiyormuş, doktor bana bunu verdi ama dünyanın en iğrenç güneş kremi bu. Tüpten bile çıkmıyor o kadar yoğun kıvamlı ki emilmeyi geçtim süremiyorum bile. Eczaneden aldım orijinal olduğuna da eminim. Dermoskin’in güneş kreminden çok memnundum ama mineral filtreli değil. Var mı bir öneriniz?
Bende bunu alıp kullandım

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-15-22-10-38-997_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2024-08-15-22-10-38-997_com.whatsapp.jpg
    66,2 KB · Görüntüleme: 30
kız yok şey oluyormuş bebek bağlanma nesnesi haline getirip ağlamasını bastırıyomuş, ağlama ile stresini atamayınca sonrasında daha çok ağlamasına sebebiyet veriyormuş. “Bilinçli Bebek” kitabında anlatıyor bak, sen de önermiştin sanırım o kitabı.
Aglıcak bebe her türlü aglıyor ya emzik memzik hak getire 😂 su iyi oluyor emzik alan bebekte uykuya geçişte kullanıyoruz genelde emerken uyudu mesela ama memeyi cekince uyanıyor bebek o esnada tak yapıştırıyosun agzına emzigi bebenin uyumaya devam ediyor iyi oluyor😄 tabi her bebekte işlemiyor ama böyle bir artısı var

ya böyle bazı akşamlar karnınızın cok gerildigini taş gibi oldugunu hissediyor musunuz? Tüm karın ama belli bi bölgesi diil. rahatsız ediyo insanı. Gün içinde yorgunluk falan da yasamadım fazla ama biraz canım sıkkındı bugün ondan mı oldu acaba

X