Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Ayy cok sinir oldum yaa valla . Deniz kenarindayiz denize girdik ciktik esimin terlikler yok 😓 tesis yani bi de burasi yanyanaydi terliklerimiz yanlis giydi desem etrafta aynisi yok. Biri aldi gitti ama heryer silme terlik adam ciplak kaldi bildigin 😒 nasil bir sans bizdeki.

Ebebekte Philips avent emzikler 230'a düşmüş canımlar 2'lileri. Trendyolda falan daha pahalı. Bakmak isterseniz bilginize. Buharlı pişirici de 2449 TL geçen hb'deki ebebek satıcısında da öyleydi ama emzikle beraber almka isterseniz onu da söyliyim. Biberonlar da aynı şekilde indirimde

Medical Park’ta bir doktora başladım, tüp bebek doktoru değil düz kadın doğum doktoru. İlgi alakasından iletişiminden çok memnun kaldım bayağı da yorumu var yardımcı oluyor ama mesajlarıma çok geç dönüyor. Ctesi günü ilaç yazmıştı yanlış yazmış pazartesi günü döndü mesela 🙄 bir de dün bir şey sordum 24 saat oldu hala dönmedi. Tüp bebek doktorum hiç böyle değildi birkaç saat içinde hemen dönüyordu. Bu arada zırt pırt arayan evhamlı bir tip değilim tetanoz aşısını sordum mesela ama 1 gün oldu tık yok yani. Hastane doktorları böyle mi oluyor? İçim sıkıldı ya 🙄
mesai saati dısında diye mi acaba belki haftasonu ve aksam diyedir

şu ikisi nasıl kızlar? amazonda daha uygun bu arada canım Orangegreysky Orangegreysky
IMG_7915.png

şu ikisi nasıl kızlar? amazonda daha uygun bu arada canım Orangegreysky Orangegreysky
Eki Görüntüle 3466132
Canım cam çok ağır diyolar, bi de yüzüne düşer yere düşer falan maazallah. Aynısının bpasız plastik olanını aldım ben. Üsttekini de az önce araştırdım Air ile Softtu galiba çok bi farkı yokmuş ama yenidoğan için damaklı emzik öneriyolar bunu almayan bebekler çokmuş karar veremedim

hiç emzik biberon almasak ne olur? bilemedim 🤔 ya hiç kullanmazsa ki emzik hele hiç önerilmiyor
Calışmayacaksanız emzirmeyi düşünüyorsanız bebek dogduktan sonra biberon lazım olmaz ki. Bana göre illa evde bulunması gereken bir sey diil. Diyelim ki mama vermek gerekti biri cıkar alır gelir biberonu herhangi bir eczaneden ne olcak ki. Emzik için aynı seyi söyleyemiciim 2 bebe büyütmüş biri olarak hayat kurtarıcı resmen

mesai saati dısında diye mi acaba belki haftasonu ve aksam diyedir
Doktorun mesai saati mi olur yav, doğum vs yaptırıyor sonuçta. Anında cevap beklemiyorum da aynı gün cevap beklemem normal değil mi, tetanoz için aradılar mesela olayım mı olmayayım mı dün öğlen yazdım cevap yok. Bugün gelmeyecek belli 2 gün sonra dönüyor. Hastane doktoru olduğu için mi bilmiyorum ama aşırı huzursuz oldum zaten zar zor çekinerek yazıyorum

Valla video atılsa atacağım, çıkmıyor anam kol kası yaptım. Eczaneden aldım valla netten almadım yarı fiyatı olmasına rağmen
Vala ben hamilelik öncesi kullandıgım güneş kremini kullanıyorum. Heliocare gelcream aşıkım ona😀 yani sonucta herseyim mükemmel süper saglıklı diil. Bir kere yatarken bile dibimizde durup radyasyon yayan tellerimiz var en başta. Krem de ciltten emilecek kana grcecek de ordan bebişe gececek de ona zarar verecek de ohoo ona gelene kadar😀 Bilmiyorum hatalı mıyım ama ben biraz relaksım bu konularda

Doktorun mesai saati mi olur yav, doğum vs yaptırıyor sonuçta. Anında cevap beklemiyorum da aynı gün cevap beklemem normal değil mi, tetanoz için aradılar mesela olayım mı olmayayım mı dün öğlen yazdım cevap yok. Bugün gelmeyecek belli 2 gün sonra dönüyor. Hastane doktoru olduğu için mi bilmiyorum ama aşırı huzursuz oldum zaten zar zor çekinerek yazıyorum
bilmiyorum ki canım ben de hiç o şekilde doktorla iletişime geçmedim hayatımda özel numarasını vermiyorlar burda tr de de vermemıslerdi bana özele bir kaç kez gitmiştim onceki gebeliğimde. tahmini olarak dedim aksam ve haftasonu acil seyler dısında cevap vermezdir diye. tabi 2. güne kalmasa iyi olurmus

Vala ben hamilelik öncesi kullandıgım güneş kremini kullanıyorum. Heliocare gelcream aşıkım ona😀 yani sonucta herseyim mükemmel süper saglıklı diil. Bir kere yatarken bile dibimizde durup radyasyon yayan tellerimiz var en başta. Krem de ciltten emilecek kana grcecek de ordan bebişe gececek de ona zarar verecek de ohoo ona gelene kadar😀 Bilmiyorum hatalı mıyım ama ben biraz relaksım bu konularda
ben de normal güneş kremimi kullandım once sonra cocuk için olanını kullandım ama özellikle mineralli almadım nivea kids güneş kremi. birsey olacagını sanmam o kadar pamuk ipliğine bağlı değildir zaten hersey :)

Calışmayacaksanız emzirmeyi düşünüyorsanız bebek dogduktan sonra biberon lazım olmaz ki. Bana göre illa evde bulunması gereken bir sey diil. Diyelim ki mama vermek gerekti biri cıkar alır gelir biberonu herhangi bir eczaneden ne olcak ki. Emzik için aynı seyi söyleyemiciim 2 bebe büyütmüş biri olarak hayat kurtarıcı resmen
Fazla fazla sagip dolaba atma olayi olmuyor mu? Benim hayalim 24 saatlik sagip hamilelik sonrasi bir bira icmekti ama tabi o kadar sut gelicek mi o da var

X