Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
yok canım, yalan falan söyleyip uğraşma. zaten çeken sizsiniz acıyı, başkaları yorum yapma cürettini bulamasınlar bi zahmet.

Benim değişti ya önceden saat 22.00gibi uykum gelir uyurdum şimdi geç saatlere kadar uyuyamıyorum sabahta erkenden uyanıyorum ama bulantım ya da kusmam yok prilam kullanmıyorum

Yani elimizden geleni yapıyoruz artık da gerisi rabbimin takdiri herhal dkgkf her gün yağlanmıyorum yalan yok ama 2 günde 1 her yerime sürükleniyorum yine çatlamış napim daha
2 günde bir az anam, hepsinde günde 2 yazıyor. Yine sen bilirsin tabi o ayrı, üşengeçsen Badger al o gerçekten çok uzun süre nemli tutuyor

senin alt baldırın çatladı diye her defasında orama da sürüyorum kremi ibret oldun aleme
şaka maka çok enteresan ya bi kilo alımı da yok öyle aşırı
Ay ben de almadım ki, verilenin üstüne +1 almıştım herhalde o çatlağı gördüğümde belki almamıştım da hatırlamıyorum. Ama alma verme hepsi etkili ya biz verme dönemini çok önemsemedik galiba

Şeye şaşırmıştım bebeğin mesanesinin dolu olması gözükmüştüo kadar bakılabiliyor
Benim raporda da mesane dolu diyordu ben de benim mesanem sandım halbuki öncesinde asistan özellikle söyledi idrara sıkışık olmamak gerekiyor isterseniz bi gidin tuvalete diye. Sonradan anladım benim mesanem değil o diye dkfkfk

Yani elimizden geleni yapıyoruz artık da gerisi rabbimin takdiri herhal dkgkf her gün yağlanmıyorum yalan yok ama 2 günde 1 her yerime sürükleniyorum yine çatlamış napim daha
Ben yağlanıyorum ama göbüşüm hemen çatladı neredeyse 3 aylıkken olacağı varsa olur diyerek yağlanıyorum yine gece yatmadan

ay cidden ilginç ama ya baya minik organlar bile gözüküyor pipisinin boyutu şekli normal mi diyede baktı o da normaldi garip bir teknoloji gerçekten

ay cidden ilginç ama ya baya minik organlar bile gözüküyor pipisinin boyutu şekli normal mi diyede baktı o da normaldi garip bir teknoloji gerçekten
Ben de kalbe çok şaşırmıştım atan bi şey var ekranda ve 4 ocağına kadar görülüyor. Küçük dili hakkında bir yorum yaptı doktor. 2024te hala teknolojiye şaşırıyor olmak garip ama şaşırtıcı yine de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…