Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Allah yardımcınız olsun. Kalbinize ferahlık versin. İnsanlar hep konuşur. Susturamayız maalesef ülkemizde ciddi bir sınır bilmemezlik ve üslup sorunu var benim tercihimde kalbi durdu demek olurdu. Büyüklere, yaşlılara bunları anlatmak zaten zor. İyice zorlaşır sizin durumunuzda. Herkes de aynı konuyu açıp sorular sorup durur maalesef. Ben de yaşadım aynısını. Kalbi durmasına rağmen başka doktora gittiniz mi belki durmamıştır, uyuyordur falan diyen bile oldu

Ya bu dis kundak almak gerekiyor mu ? 2 gunde bir bu soru kafamda hortluyor astoronot aldim ama onu hemen dogar dogmaz giyemez bi tik buyuk. 2-3 aylik gibi kalibi .
Ben dış kundak falan almamaya karar verdim. İlk ay zaten sadece hastaneye gidicez onun için de bir sürü battaniye orduler.Bebeğin kolları zaten 1 cm olacak nereye denk getircem ben onları 3 aya doğru alırım bi dış kundak diye dusunuyorum

doktorunuz dediği için mi yaptırıyorsunuz malum baya çelişkili bir konu
Benim doktorum şeker yüklemesi icin "İster yaptır ister yaptırma. Vereceğim şeker bi dilim pasta kadar. Onu da yemiyorum diyosan yapmayalım.Ama yiyorsan sonradan problem çıkarsa diye bi düşün"dedi.Ben de bilimin ışığında anında ikna oldum jfjf

Ay canım benimmm

Belki @Kumral Ada Mavi Tuna der ki ;
" outoffit başkanım bizim grupta olmayanlar yazmasın"
ya beni şikayet ederse
Canımm valla konuşmanın öncesini kaçırdım, dönüp bir okuyacağım tekrar yazacağım. Kız o nasıl laf bebişler bahane arkadaşlığımız baki bizimmm, her zaman yazacağız buraya
Dün annemleri uğurladım, akşamına eşimin anne babasını aldım. Malum, cuma ameliyatımız var. Koşuşturmaca ile geçti günler, hiç giremedim buraya. Bugün ablasına söylerse yarın onlar da gelebilir daha. İş yerinde de işlerim çok yoğun. Her yere bölünmekten ben düşüp kalıcam bir yerde diye korkuyorum ay

Satıcı doonanın yeni modelinin bu olduğunu yazmış. Ama görseldeki doona değil muadili. Sence ne yapmalıyım 2. El klasik doona mi almalıyım yoksa bu muadilin sifirini mi almaliyim?
Ben de instada görmüştüm attığın modeli ama sanki doona olarak görmüştüm yurtdışı hesabıydı yeni seri diye hatta dedim diğerine göre bu daha mantıklıymış hem küçülüyor hem büyüyor bebeği uzun süre idare eder gibiydi

Tabi ki burdayım Ben sizi bırakmam Şakasına takıldım Kendini sakin sakin yorma dinlenmeye ozen goster. Sonra bebiş erken gelmek ister. Sonra kendi kendini üzersin. Sen her zaman kararlarını bebişini düşünerek ver bu bencillik değil bebişi düşünmek kendine yüklenme.

Doktoru aradım, detaylıya yeni girdiğim için ertelesek mi randevuyu dedim, bi önceki randevumdan 1 ay geçtiği için gelin yine de dedi. İdrar normalde 24.hafta testleri içindeydi erkenden alırız sorun olmaz dedi paketten harcayacaklar yani. Cuma gideceğimm

Ya bu dis kundak almak gerekiyor mu ? 2 gunde bir bu soru kafamda hortluyor astoronot aldim ama onu hemen dogar dogmaz giyemez bi tik buyuk. 2-3 aylik gibi kalibi .
Ya onu bende düşündüm ama samsunun kışı en fazla 5 derece oluyor oda geceleri oluyor eksilere düşmüyor hiç dedim alsam boşa mı gider ki yani battaniyeye sararım zaten diye düşündüm

İlla son anlarda sana o parayı ödettirecek 36 dan sonra galiba haftada bir çağırıyorlar önceside olabilir bilmiyorum tam

Evet yurtdisinda varmış ama bizde yok bu model. O yüzden ben de kararsız kaldım. Bu modeli alirsam sıfır olacak ama muadil olacak ne kadar iyidir bilemedim.

Evet yurtdisinda varmış ama bizde yok bu model. O yüzden ben de kararsız kaldım. Bu modeli alirsam sıfır olacak ama muadil olacak ne kadar iyidir bilemedim.
Eğer sağlam duruyorsa bu model daha mantıklı gibi baya kullanışlı duruyor hem küçülüp oto koltuğu oluyır hem büyüyüp çocuğu uzun süre idare edecek tarz

ben bu konularda biraz geri kafalıyım araştırmayı çok seviyorum dr dedi diye hemen ardına düşemiyorum sonuçta bi dr a diyorken diğeri b diyor. durum böyle olunca tamam diyemiyorum dedim ya geri kafalıyım jdjjdfj canan hocayı şu yüzden beğeniyorum doğalcı kadın. köyde büyümüş hatta köyde doğmuş :) annesi hamleliğinde dr görmemiş büyükanne ve büyük babası hep doğal köy ürünleri ile beslenmiş biri olarak eskiye uyuyorum her şeyin doğalını normalini destekliyorum doğumun da normalini destekliyorum vücudumu tanıyorum şimdi tekrar baktım açlık kan şekeri kilo vs gibi çeşitli risk faktörleri de bulunmuyor ben de, o yüzden gerek yok ben pasta da baklava da sevmem zaten kdjfdkj bu arada canan hoca da bilim ile konuşuyor napcaz :)

Güneş kremi kullanmayın dediğinde canan hocanın bilimi bende sallandı biraz ya

Siz burdan bebişleriniz ile tecrübelenin teyzeleri olarak bize yol gösterirsiniz
Canım ya inşallah Rabbim gönlünüze göre verir. Maşallah zaten siz esinle birbirinizin yanında böyle durdukca Allahım mutlulugunuzu pekiştiricek saglıklı bir bebiş de verir kucagınıza en kısa zamanda buna canı gönülden inanıyorum. Merhamet dolu, sevgi dolu aşk dolu cift olarak muhabbetiniz hep artsın aileniz de gönlünüzdeki gibi büyüsün inşallah

Canım ya inşallah

ay evet ya ben de aynı durumdayım birden cok fazla kilo aldım istahım hep acık ama bu sefer kendimi frenleyemedim galiba
Evet benim de iştahım hep açık ilk hamileligimde de acıktı ama o zaman pilates falan yapiyordum. Şimdi riskli bir dönem atlattım diye pek aktif değilim galiba

Ben de ebeye gitmiyorum benim doktorum da hurafelerle yol gostermiyor benimki de bilimle konusuyor. ben de her seyimi koyden alıyorum. tüm ailem koyde yasiyor ama koyde yetişenlere de hangi ilaçlar atılıyor ona bile hakim degiliz. ben doktoruma ve gorustugum diger doktorlara guvenmeyi seçiyorum. Benim de kilom normal,ama ailemde herkeste şeker var maalesef. Başımıza bi şey gelirse de ilk başvuracağım kisiler kendi doktorlarım sonuçta. Canan Karatay' ı bulup dert anlatamicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…