Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Bunda hiç kanamıyormuş işte anam, zorlanıyorsan yorumlarına ve YouTube videolarına bakmanı tavsiye ederim mutlaka bence fikrin değişir :)

Tekmeliyor gödünü yediğim az önce yarım saat hiç durmadı çok hareketli benim kız. Ama göresim de geliyor işte :)

Doktor ne dedi sen sormuş muydun şeker olma ihtimali olabilir mi diye benimde 21+3 de 420 gr 26 cm boy çıkmıştı şuan düzeltilmiş haftana göre normal geldi

Geçen haftaki kontrolümde doktora bebeğin suyuyla annenin içtiği suyun bir bağlantısı var mı dedim hiç yok dedi. Allah allah yav

Sana detaylıdan sonra bana gel demedi mi? Benimki detaylıdan çık hemen bana gel ben de bakcam demişti
Yok demedi raporu atayım baksın yav hakkımdan yemesin dkfkf
Bence de harcama muayenelerini son aylarda sık çağıracak zaten ne kadar kaldı ki muayene hakkın
Ayy bilmiyorum ya onu da bi soriyim yine bi 5 gitmiş midir

Hanımlar 22+4 teyim ama 1 hafta önde gidiyoruz yani 23+4 gibi bebiş. Bu haftalarda tekme hissedilir mi ? Kalp atışı gibi içerden bir şey hissediyorum karnın üst kısmı olsa bağırsak hareketinden kaynaklı diyeceğim de bu hafta da bebek için erken sanki tekme atması açısından

Evet sen ama senin adın neden silinmiş ki
Bilemedim ben de bi şaşırdım

Ben Prego Mios aldım, aslında kabin alacaktım ama kabinlerin çoğu tek yönlü, çift yönlü olanlar da (cybex vs) görece daha tuzluydu. Çift yönlü olması daha iyi dedi tanıdıklarım. Mios bi de tutma kolundan çevriliyor, oturma alanını kaldırıp çevirmene gerek kalmıyor falan daha kullanışlı geldi. Prego'nun diğer travel modelleri de iyiydi Concorde vs aynı mesela Mios'la sadece birkaç minik fark var, o da olur.

Korbell gelmiş, şu şekil geldi yanında 200-300 tane poşet var yazıyordu da kestikçe içinden mi gelecek? Çok cahilim
Bu kocaman bi poşet, yanda bi jileti var sen istediğin kadarı doldukta o jiletten keseceksin altını düğümleyeceksin. Yani tek tek çöp poşeti değil bi bütün çöp poşeti bu, bağlayarak sen ayrı ayrı poşet yapmış oluyosun ister 1 metre boklu don biriktir ister 1 tanesinden sonra kes bağal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…