Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Kızımda sadece blw yapmış biti olarak benim işime yaramıştı elma direk verilmiyor belirli bir aya kadar mesela yumuşatmak lazım havuç vs hep öyle. Hatta şu an evde sekizinci senesi tek blender olarak taş gibi çalışıyor. 3 çocuk büyütür daha

Temizlemesi zor yazanlar olmuş, o kısım nasıldı?

Kızlar merhaba , bu gün sabahtan beri idrar kesem olan ve bir az üst kısmında ağrı var, uzanınca bir az geçiyor arada belime de vuruyor bilmiyorum ne yapiyim başına gelen var mı? Bebeğim de bu gün çok hareketli ama ondan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum bundan daha hareketli olduğu günler de oluyordu

Enfeksiyon mu ki canım bende de öyle olmuştu

Anne baba bakma konusunda çok fazla arkadaşımın bebeği oldu benim de ilk çocuğumdan tecrübeyle aynı evde kalıp 2 aydan sonrası bile çok zor oluyor. Evler ayrıysa kayınvalide ya da anneyle belki ama diğer türlü eşler geriliyor. Hiç karışmayan büyükler bile bebeği sahiplenip kendi doğrularını yapmaya çalışıyorlar. Tüm ilişkiler geriliyor. Ben tek anne baba büyütmesi taraftarıyım tüm tecrübelerime dayanarak. Tabi ki çalışmak zorunda olanlar var. Onda da başka evdeyse kayınvalide anne baksın aynı evde uyuyacaksa uzak durun akşam evine giden bakıcı bile daha iyi olabilir bazen. Güvenli bağlanma bile belirli bir aydan sonra sarsılıyor. Anne çocuk ilişkisine sürekli müdahale oluyor. Yardım çok önemli anne çok ihtiyaç duyuyor annem gittiği gün hıçkıra hıçkıra ağlamıştım ama kişiliği oturmaya çalışan bir birey varken anne rahat etsin diye çocukla olan bağın zedelenmemesi daha önemli bence.

Kızlar benim pantalon geldi. Baya baya kalın. Tam kışlık. Yumuşak penye beklemeyin. Çelik örme. Bana polyesteri çok gibi geldi ama %95 pamuk %5 elastan yazıyor etiketinde de. 163 boy 71 kilo XL aldım. Şimdi azcık büyük gibi ama kışa tam olur diye düşünüyorum. Ben bi de ince penye gibi bulursak ondan almak istiyorum. Bu baya kalın. Orangegreysky

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-12-18-04-58-780_trendyol.com.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 32
Soğuk süt dene balım, ellerini bir süre soğuk sütün içinde beklet iyi gelir belki

Penye nefes alan kumaş bulup alırsanız beni de bilgilendirebilir misiniz

Ellerin mi yanıyor biberden? Kaçırdım? Silverdin krem sür. Benim de yanar arada, alerji gibi bişi oluyor bazen kuzum.
Yemek hiç acı değil bu arada az bişi acı dedim de yok 0 acı. Ama sanki ejderiya tutmuşum elimle öyle yanıyor dkfkf alerji oldu herhalde bende de tüh. Silverdinim yok canım az hafifletiyim yarın alırım

cumartesi yazdıklarını sabah okudum da telefonda konuştunuz sandım. her şeyi netleştirecek olan en nihayetinde amniyosentez herhalde yavrum.
O da değilmiş. Amniyosentezde sınırlı kalıyormus. Wes testide en detaylısı. Ama bunlar karar verdici testler değil, ilerdeki gebeliklerin icin önemli testler bunlar dedi. karar zaten belli dedi.
Bugun gittiğim doktor capa cıkıslıymıs.
Beni capaya heyete sevk edecekti. Yarın recep hocaya gideceğimizi duyunca o sizi heyete sokar sıvıda alır dedi. Sehir hastanesine ek 4 tane daha anomali ekledi. Ve komik olan neeeee? Cumartesi kendi doktoruma gittiğimde sadece sehir hastanesinin raporundakini okeyledi cogunu bile görmekte zorlandı yani bugun eklenenleri aaaaa buda varmıs demedi !!!!!! Yaaaa gittikce daha fazla sinirleniyorum bu adama !!!!!!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…