Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
cilekkokusu90 cilekkokusu90 naptın canım bugün mü gidecektin sen kendi doktoruna?
Kendi doktoruma cumartesi gittim yaşanları burda paylaşmıştım cumartesi.
Bugunde üniversitede bi hocaya özel randevu almıştık ona geldik 16:00-20:00 arası ne zaman alırsa bekliyoruz şimdi almasını. Yarında recep hocaya randevumuz var istanbulda 20:00da. Bakalım artık🙏🏻
Perşembe 2 doktor 4 muayane geçirdim.
Cuma 3 doktor 3 muayane geçirdim
Cumartesi kendi doktorum
Bugun baska bi doktor, bugun yine 2 doktora fikirde danıstım sabahtan beri hastane hastane kosuyorum.
Yarın baska bi doktor
Perşembe amniyosentez randevusu ve muayane
Günlerdi yogun bi programın içindeyiz. Sabah cıkıyoruz aksam geliyoruz eve. Dahada uzayacak gibi duruyor süreç

Sen 3 sene içinde 2. Yide yaparsın 3 te ordan 6 sene 😀
Yok be anam tüp bebe bizimki, ha diyince olmadı ki. Hiçbir sebep yokken gebe kalamadım, 2.çocuk için de tüp bebek düşünmüyorum açıkçası kendiliğinden olsun olacaksa. 6 sene çalışmamam imkansız, bir daha çalışamam zaten 😂 hep iki çocuk istedim ama layığıyla tek çocuğa bakabileceğim gibi. Bakalım hayat ne gösterecek :)

Yok be anam tüp bebe bizimki, ha diyince olmadı ki. Hiçbir sebep yokken gebe kalamadım, 2.çocuk için de tüp bebek düşünmüyorum açıkçası kendiliğinden olsun olacaksa. 6 sene çalışmamam imkansız, bir daha çalışamam zaten 😂 hep iki çocuk istedim ama layığıyla tek çocuğa bakabileceğim gibi. Bakalım hayat ne gösterecek :)
Herşey kalbince olsun tüp bebek çok zor 😏 ama ilk doğumdan sonra kendiliğinden olanda çok var hormonal durumlar hiç belli oolmuyor hayırlısı herşeyin rabbim isteyen herkese kolaylıkla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

Herşey kalbince olsun tüp bebek çok zor 😏 ama ilk doğumdan sonra kendiliğinden olanda çok var hormonal durumlar hiç belli oolmuyor hayırlısı herşeyin rabbim isteyen herkese kolaylıkla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Valla bizimki sebepsiz bir de, herkes öyle söylüyor ama kocamı kandırmam lazım 😂 hepimiz için hayırlısını, en güzelini diliyorum. En çok da kuzular için 🩷

Yol açılacak ya olur kesin 😅 benim sebepsizdi 6 sene uğraştık tüple bile olmadı ama bak kendiliğinden geldi bir bakmışsın 3. Ayında tekrar hamilesin😂

Valla bizimki sebepsiz bir de, herkes öyle söylüyor ama kocamı kandırmam lazım 😂 hepimiz için hayırlısını, en güzelini diliyorum. En çok da kuzular için 🩷
Doğumdan sonra dk kullanma sen değil kocan önlem alsın düşündüğün zamanda akışına bırakırsın artık olursa olur olmazsa da bir kuzunun mutluluğuyla yaşarsın 🙂

Kendi doktoruma cumartesi gittim yaşanları burda paylaşmıştım cumartesi.
Bugunde üniversitede bi hocaya özel randevu almıştık ona geldik 16:00-20:00 arası ne zaman alırsa bekliyoruz şimdi almasını. Yarında recep hocaya randevumuz var istanbulda 20:00da. Bakalım artık🙏🏻
Perşembe 2 doktor 4 muayane geçirdim.
Cuma 3 doktor 3 muayane geçirdim
Cumartesi kendi doktorum
Bugun baska bi doktor, bugun yine 2 doktora fikirde danıstım sabahtan beri hastane hastane kosuyorum.
Yarın baska bi doktor
Perşembe amniyosentez randevusu ve muayane
Günlerdi yogun bi programın içindeyiz. Sabah cıkıyoruz aksam geliyoruz eve. Dahada uzayacak gibi duruyor süreç
cumartesi yazdıklarını sabah okudum da telefonda konuştunuz sandım. her şeyi netleştirecek olan en nihayetinde amniyosentez herhalde yavrum.

Hanımlarrrr merhaba ☀️
benim bebiş hareket etmiyor sanki bugün ama dün baya net hissettim normal mi sizce ?
Normal benim de dün ve cumartesi hiç yoktu neredeyse korktum baya ağlayacaktım doktoruma yazıcaktım bugün hareketli ama randevum da vardı bugün gördüm gayet iyiydi herşeyi olabilir demek ki bazen

Çok ayakta kalıp iş falan yaptıysan uyumuştur canım birde daha küçükler ya içeri kaçıyorlar ordan hareketlerini hissetmeyebilirsin büyüdükçe olacak bu telaşlar🥰
Ayyy çok teşekkür ederim içim rahatları biraz 😍Düne göre biraz yoruldum evet haklısın çiçeğim ama insan endişeleniyor 🤭 şimdiye kadar olan korkularımıza bir de az hareket ediyor eklendi 🥹 hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah ❤️

Öğlen yemek yaptım, yemeğin tadına bakıyorum acı değil ama parmaklarım alev atıyor, sirke denedim süt denedim diş macunu denedim geçmedi mecbur buza koydum ama elim o kadar sıcak ki buzun erimesi 5 dk. Alerjik reaksiyon mı anlamadım Var mı öneriniz :KK43:

X