Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Aşko küvet, mustela set, serum fizyolojik, nebülizatör falan kaldı. Bir de uyku seti alacağım işte. En önemli eksik kanguru gibi şu an, onu da babybjörn mini almış arkadaşım yurtdışından 2 tane sipariş vermiş 3500’e geliyor. Alsam mı diye düşünüyorum. Sence?
Sen sanki sevmemiştin onu çok ergonomik gelmemişti, inceledin mi az daha

Adından mı memnunlar ki ya o zaman, M pozisyonunda değilse 100 liralık kanguru da aynı işlevde değil mi
Bunu takıp çıkarması aşırı pratikmiş, Neko falan baktım ama acayip komplike diyor analar. Bebe küçükken mininin duruşunda sıkıntı olmuyor diyor analar, trden alacak olsam 5 bin verip bunu almam ama 3500’e iyi geldi fiyatı. Bir de baktım kanguruyu çok sevdim/sevdi büyüdüğünde Ergobaby gibi kanguruları kiralayıp deneme şansın oluyor öyle bir şey yaparım belki diye düşündüm. Ergobaby yenidoğana uygun değil mesela, ergonomik ama bebe aşırı gömülüyor içeri bir de ağzını yüzünü kapatıyor kanguru videolarını izledim.

Gerçekten nerelere yazman gerekiyorsa yaz doktorlar sayfasına google yorumlara hastanenin şikayet birimini hepsine anlat bu durumu perinatoloji belgesini alsınlar elinden ne demek bu zamana kadar detaylı bakmıyoruz 20. Haftada bakıyoruz uzmanlığı olmayan her doktor kalbine böbreğine beynine bakıyor ki bunlar en önemlileri bakması gerekiyor burda bir arkadaşın 12. Haftada bilmişti mesela doktoru peki neden o 20. Haftayı beklememişte o haftada görmüş resmen size sadece kalbi atıyor mu diye bide cinsiyeti ne diye bakmış yani aslında kadın doğumcu olarak ilk başlayan doktorla aynı kesede şuan profluğu batsın doktora gitmemizin amacı ne acaba elimize doppler cihazı alıp 9 ay boyunca bizde takip ederiz bebeğin yaşayıp yaşamadığını gerçekten sinirlendim ya okurken Allah öyle doktorlara düşürmesin kimseyi
Sorma bizde farklı düşünmüyoruz maalesef. Bebeğe ultrasyon yaparken videoları var sanki dediğin gibi bakıyor kalbine beynine. Ama kendi savunması o şekilde oldu. Eşim dedi bu kadar sorundan 1 tanesini bile mi göremediniz simdiye kadar. Dedi 3damarı olması gerekirken 2 damarı var 1 damarı yok. Bunu cok erken zamanlarda görmem gerekirdi bunu gözden kaçırmışım dedi 🤦🏻‍♀️ Bide araştıran doktordan doktordan doktata gittiğimizinde farkında elimizde fsrklı doktorların profların raporları var. Ee istanbulda recep hocaya gideceğimizde soyledik. Bunun üzerine damarı görebilirdim önceden dedi. Ama diğerlerini 20den önce göremezdim dedi. Ama gözümün icine baka baka yalan söyledi inanmıyorum. Normal muayanesi doktorumun hep uzun sürerd detaylı bakardı herşeye. Neye baktıgını vs acıklamazdı bak burası su irası fln demezdi. Muayane sonundaherşey yolunda cok iyi derdi hep. Bizde bi sıkıntı yok diye düşünüyorduk.

Adından mı memnunlar ki ya o zaman, M pozisyonunda değilse 100 liralık kanguru da aynı işlevde değil mi
ilk cocugudma babjorn kanguru vardı kuması sert bel desteği iyi oluyor onların. tr ye giderken yanımızda goturmemıstık orda yazın işimizi gorsun diye uygun fiyata birsey aldım bir ay kullanmada hemen sarktı eşimin beli ağrıdı

Hepsi burada premium kullanan, öneren var mı a dostlar? 1 tlye geçin diyip duruyor bir faydası varsa geçelim ahfksjd
Ben uzun süredir kullanıyorum memnunum. Blutv üyeliğide veriyor game of thrones un yeni sezonuda geldi oraya🤭
İadeyi kapından aldırabiliyorsun vs rahat oluyorx
Premiuma özel anne bebek kulubu diye birşey var diyo %10 indrim veriyor diye reklamı var ama hic avantajını görmedim şimdiye kadar 😂

Ben uzun süredir kullanıyorum memnunum. Blutv üyeliğide veriyor game of thrones un yeni sezonuda geldi oraya🤭
İadeyi kapından aldırabiliyorsun vs rahat oluyorx
Premiuma özel anne bebek kulubu diye birşey var diyo %10 indrim veriyor diye reklamı var ama hic avantajını görmedim şimdiye kadar 😂
İyiymiş, aldım ben de. Blu tv nasıl alacağız yav bakayım hemen, bir de kargo bedava sanırım

İyiymiş, aldım ben de. Blu tv nasıl alacağız yav bakayım hemen, bir de kargo bedava sanırım
Evet kargo bedava. Standart özellikleri söylemedim. Ekstrem olanları söyledim. Ben cagrı merkezini arayıp halletmiştim o yönlendirmişti blu tv için.

Zaten pek birşey yok blu tvde got dısında, netflix disney+ vs alıstıysan eğer.

En az 2-3 hafta randevuları dolu oluyor. Biz randevularımızı muayaneden cıkınca hemen alıyorduk. Öbür türlü muayane randevusu bulamıyorduk. doktordan rica edip randevusuz olarak gidiyorduk. Detaylıyıda hemen kendisi sekreterine olusturtmustu. Normalde girişteki bankodan cıkıp randevularımızı alıyorduk. Detaylıyı verdiği tarihte gittik tatile cıkmıs. Bizim randevuyuda ötelememişler başka tarihe öyle olunca mahdur olduk. Ben önümüzeeki 2 hafta boyunca randevularına baktım doluydu. Öyle olunca dedim mecbur doktoru arayığ özel randevu rca edeceğim artık. Eee perşembede sıkıntı cıkınca ben beklemek istemedim cumartesi sabahı doktoru aradım dedim detaylıya gelmek istiyorum. O da cok yogun oldugunu randevu veremeyeceğini söyledi. Bende sıkıntılar oldugundan bahsettim ona rahmen nasıl yapacagım ya haftaya da tatile gidiyorum dedi 🤦🏻‍♀️ Dedim detaylıya size görünmek istiyorum. Zaten kabul etmese bizi hastası olarak kaybedeceğini düşündü muhtemelen. Gelin bi sekilde ayarlayıp bakacagım dedi. Hastaneden herkes cıktı tüm sekreterler calısanlar doktorlar. Sadece acil ekibi ve bizim doktor kaldı. Bize öyle baktı. Sıkıntı var diyince geri ceviremedi. O da onun şokunu yaşadı nasıl sıkıntılar diye sordu. Eşimde ben konusurken içten içe kızıyor nasıl görmez nasıl sıkkntılar diye nasıl sorar nasıl bilmez yaaa ayıp diye
Kesinlikle gerçekten hadi göremedi ki bu bile saçma geliyor en azından hatasını kabullenerek açıklama yapmalı özür dilemeli ne biliyim nasıl işten kaçarım diye gevelemiş resmen aldığınız bir ürün değil bu bebeğiniz arkasında durmalıydı en azından çok çok sinirlendim ben bile eşime bahsettim o bile nasıl öyle davranabiliyor dedi. En azından şikayet sitelerne falan yazın insanlarda görsün 🤬

Evet kargo bedava. Standart özellikleri söylemedim. Ekstrem olanları söyledim. Ben cagrı merkezini arayıp halletmiştim o yönlendirmişti blu tv için.

Zaten pek birşey yok blu tvde got dısında, netflix disney+ vs alıstıysan eğer.
Ay prensi izledik eşimle çok sevdim ben izleyiiin😄bide netlixte emily in paris çok seviyorum o cıvıl cıvıl ortam falan hayal dünyası gibi yeni sezonu gelecek mutluyum

Aaa siz kullanıyor musunuz? Yorumlarda koku sızdırıyor almayın falan yazmışlar yok mu böyle bir sıkıntı
Yok yok günlük kullanım aşamasında hic yaşamadım. Sadece poşet dolunca biz on kapağı açıp makasla kesip bağlayıp atıyorduk. Bir tek o aşamada koku geliyordu ağzı açık olduğu için. Sonra onun kısa yolunu öğrendik kapakta kendi kesme aparatı da varmış.

Hepsi burada premium kullanan, öneren var mı a dostlar? 1 tlye geçin diyip duruyor bir faydası varsa geçelim ahfksjd
Kargo bedava diye ben kullanıyorum. Başka avantajları da var blutv falan galiba ama onlar zaten var diye yararlanmadim henüz. Arada bir de ty de olmayan kampanya olursa işte.

X