Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Alın çogzel bişiii
Kesinlikle alinmasi gerekiyor gunluk cop alinmasi onemli degil ki bizimde aliniyor ama sonucta bebek bezi kokuyor o gun unutabiliyorsun cop vermeyi .vs gibi seyler basina gelebiliyor.En onemlisi koku yapmiyor.Birde ben kendi kullandigimiz cop ile bebek bezini karistirmaktan cok hoslanmiyorum.

Kesinlikle alinmasi gerekiyor gunluk cop alinmasi onemli degil ki bizimde aliniyor ama sonucta bebek bezi kokuyor o gun unutabiliyorsun cop vermeyi .vs gibi seyler basina gelebiliyor.En onemlisi koku yapmiyor.Birde ben kendi kullandigimiz cop ile bebek bezini karistirmaktan cok hoslanmiyorum.
Bize bebekli misafir geldiğinde bizim çöpe atmıyorlar bebek bezini. Şu küçük buzdolabı poşetleri oluyor ya tek tek ona atıyorlar onu da kapıya koyuyolar. Misafir gidene kadar kapının önünde 10 tane minnak bokçuk oluyor skfkf gereksiz yani bence de gerekliydi ben de aldım

Bize bebekli misafir geldiğinde bizim çöpe atmıyorlar bebek bezini. Şu küçük buzdolabı poşetleri oluyor ya tek tek ona atıyorlar onu da kapıya koyuyolar. Misafir gidene kadar kapının önünde 10 tane minnak bokçuk oluyor skfkf gereksiz yani bence de gerekliydi ben de aldım
Kesinlikle gerekli bence 3. bebegim olucak nasip olur ise tecrube ile sabit ☺️

ilk oğlumda hemen söylemiştik ya şimdi emin olamadığımız için söylediğimiz isimleri beğenmiyorlar falan 🤪
Ahahahaha öyle oluyor ya görümcemler de çok zorlanmıştı o konuda 😂 Doğumdan iki hafta sonra koydular isim 😂 Kızının adı Ela bu arada 🫠🫠

Benimki daha küçük herhalde ondan. Zaten ilk gebeliği olup 17.haftada bu kadar net hisseden de olmuyormuş genelde. Yüz yıl kullandığım folik asit sağ olsun 😂
Ahahahahhah 😂 Evet ben 19 itibariyle hissettim ama direkt pata küte başladık yani 😂 Biz şu an 22+2deyiz kuzum bebiş zaten yarım kiloyu geçmiş mecbur çıktı yukarı seninki de çıkar birkaç haftaya 🫠🥰

Doktorum bana antibiyotiği kullanıp tekrar kan verelim dedi. Muayene + tahliller 3 bin tutuyor aşağı yukarı (devlete gitmicem midem almıyo tuvaletlerini :KK43:) muayene olmadan tahlil veremem mi ya acaba

X