Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
dünden beri aklım sende senin hissettiklerini içimde hissediyorum. içini ferah tut inşallah güzel haberler alacağız. bize mutlaka haber ver gelişmeleri.

Cinsiyeti 12 de görüp kız dyen doktorum bu kadar şeyi nasıl görmedi gercekten inanamıyoruz

Canım Allah bebişinizi size bağışlasın inşallah. Bir sey yazamadım ama hep aklımdasın ve dualarımdasın inşallah bir mucize olacak ve sağlıklı mutlu bir sekilde hayatınıza devam edeceksiniz. Bu günleri de kötü bir anı olarak hatırınızdan gecirirsiniz inşallah. Umutlu haberlerle gel aklımız sizde

Benim evet ay o kadar hızlı ve seri yazıyor ki bu grup resmen yetişemiyorum okumaya
Ahwhjd soru bendendi canım, doktor bana 14'lü antibiyotik yazdı, eczacı bizde 10'luk var bunu versem siz yine yazdırır mısınız dedi olur dedim. Ama ilacı pazar sabah içiyorum akşama bitiyor. Ben de acaba bugün yazdırsam eczacı verip de kendisi sonradan sisteme girer mi dedimdi

Olur olur zaten haftasonları recete gününden sayılmıyor. Pazartesi giriş yapar bir sıkıntı olmaz

Cinsiyeti 12 de görüp kız dyen doktorum bu kadar şeyi nasıl görmedi gercekten inanamıyoruz
takip ediyorum gerçekten çok zor benimde hep riskli dediler bende çok ağladım onu atlatamadan babama son evre akciğer kanseri tanısı kondu oda üstüne eklendi ne yaşadığınızı az çok anlayabiliyorum ama Allah büyüktür umarım Şafi isminin hürmetine bebeğinize benim bebeğime buradaki herkesin bebeğine şifa versin mübarek cuma günü dualarımız sizinle.

iyi haberlerle gelmeni bekliyorum canım hep dua ediyorum sana

E nabıza bilgisayardan girersen detaylı döküm cıkıyor telden cıkmıyor hangi bakteri üredi kaç tane hangi ilaçlara duyarlı ve dirençli yazıyor hepsi

Kiz ben hicbirsey almadim bebişin bi emzigi var
Ben park beşik reflü yatağı mama sandalyesi aldım daha doğrusu eşimin ailesi aldı. Görümcem sallanan ana kucağı aldı. Biz sadece 3 parça kıyafet 1 paket bez 2 çift çorap aldık başka bir şey yok henüzherkes tamamlamış gibi hissettiğimden banada çok az geliyor aldıklarım

Benim de gecen ay üreme olmuştu e coli üremiş piyelıseptil başlattı bana doktor günde 4 defa bir de sonra bir daha baktırmadım. Ama bezdim yani simdiden hamileliğn basından beri her ay oluyorum nerdeyse idrar yolu enf bir care bulamadım resmen. Gebeliğin öncesinde de böyleydim son 3-4 senedir

Teşekkür ederim canım sütyenle geziyorum sabahtan beri
evet benim ikiside kasiniyor bazen sanki uclarina igne batiyor hissi oluyor derisi gerginlesiyor gibi ben de krem suruyorum
bir arkadaş bepantol kullanıyormuş onuda denicem

öncelikle çok geçmiş olsun fetal dna için doktorun söylediğine katılmıyorum çünkü benim doktorum bizim yaptırdığımız test için farklı 98 hastalığa birden bakıldığını söylemişti. böyle durumlarda en iyi netice amniyosentez İNŞALLAH hiçbirşey çıkmaz ve sağlıkla kavuşursun evladına güzel haberler alman dileğiyle.

Amin kuzum inşallah Elimden geldiğince sabırlı olmaya çalışacağım inşallah ameliyat sonrası, ailesi varken falan da beni çok zorlamaz

bana da kimse hediye almıyor, kaynana da hastane çıkışı almaya gidelim diyip duruyor ulen alsana bi bebek arabasını falan torunun senin göçmenlet aşırı cimri oluyor
en azindan onu demis benimki hep biseler orme derdinde biliyo bide giydirmicem o parayi ver bana ben biseyler alayim. Ama odu kopuyo parasi gider diye . Aman sornacdiyorum ki bosverrr herseye karisacagina hicbiseye karismasin

Canim dun gece ve bu sabah cok dua ettim sana ve bebegine bu mubarek gunde Allah yardimcin olsun insallah guzel seyler duyacaksin. Bi skinti olsa bile tedavi tarafi insallah olsun

canım şu mübarek günde allah yüzünüzü güldürsün inş güzel haberler alırsınız . dualarımız senınle . akşamdan beri aklımdan cıkmadın .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…