Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ahahah haklısın aslında her hastanede bazıları çok pis oluyor ben şehir hastanesinde verdim özel.hastaneden temizdi 🤭hastanelerde bi tane alaturka tuvalet oluyor diye biliyorum ama olmayadabilir ben alaturka olana girip hicbiryere değmeden işimi halledip çıktım. Ama nasıl rahat hissedersen orada vermen daha iyi hicbisey sağlıktan önemli değil. Tam ilaç bittiği gün yine mi vermek gerekiyor? sonuç Tam çıksın kendi doktoruma yazicam bakalım ne diyecek.
Alaturkada ayağıma işiyorum ben hep nsnggngn işemeli mesajlar attım hep ama sorry dkgk bilmiyorum bakim bi

Sen cevabi al bende ona göre hareket edeyim😂😂
Screenshot_2024-08-08-23-16-18-79_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

Şimdi geldi aklıma doktor şöyle yazmıştı

Söyledikleri parıltı büyüme filan değil. Onlardı gördü onlar önemsiz seyler gecen öve önemli olmayan seyler dedi. Daha ciddi şeyler oldugunu söyledi. gözlerdede birşey var dedi. Hicbirşeyi tam acıklamadı önce kardiyolojiye git gel buraya dedi. 2 gün önce kan vermeme rahmen yine kan istedi. Yalın arkadasımda diyor özeldeki doktorun niye simdiye kadar birşey varsa göremedi diye. Eşimde şuan ayrı bi boyutta. Bogazım düğüm düğüm diyor. Ben aglamamak icin kendimi tutuyorum ama yaşlar gözümden süzülüyor
Seni cok iyi anliyorum bende bi kayip yasadim. Ama iyi hissediuorum senin icin. Sadece evhamli bi doktor ufak tefek problemler bence kendi doktorunda soyleyecek insallah dualarim senin ve bebisin ile
Kızlar bugün bebek hiç hareket etmedi ya, çok geç kalktım dışardaydım hep kahve falan içtim tık yok. 18+2’yim, geçen haftadan beri hissediyorum bebeği. Size de oluyor mu böyle? Dün de çok hareketli değildi ama hissediyordum.
Gecen gun aynisini yasadim 19 haftaliktim bende cok korktum tum gun hareket etmedi icimi korku ve kotu his kapladi ama ogun ufak bi araba yolculugu yapmistim biz hareketli olunca uyuyolarmis. Gece tekrar hissettim cok sukur

O zaman bende öyle yapayim sonuç çıksın doktora yazicam ne dediğini sana da derim. Senin üreme sonucun ne olarak çıkmıştı.
Oldu bende de anam üreme maalesef. Bende de idrar değerleri normal ama mikroskopide enfeksiyon çıkmış o nasıl oluyor bilmiyorum. Yani eritrosit, lökosit falan negatif hep

eşin aaaynı beeen hiç fark yok. Eşimde inversiyon cıkınca beni gorsen ne kadar makale var okudum ne kadar alanında uzman var yazdım 7/24 tlf elimde eşim bile kendi işiyle boyle ilgilenmemiştir. yalayıp yutmustum yazılanları hatta makalelerdeki araştırmacıları bulup denek isimlerine ulasip daha sonra cocuk sahibi olmuslar mı ona bile bakmıstım sosyal medyadan. kendi üstüme tanımam bu konuda 😂
Inversiyonun kitabini yaz deseler yazardim o donem. Inversiyon nadir birsey zaten guc bela buldum bazi ciftleri taa Iskocyada ciktilar konustuk kac dusukleri var kac saglikli cocuklari oldu vs delirmistim o donem arastirma yaparken 😂 Bir onceki hayatimda dedektif olmus olabilirim 😬
yani bazi insanlar boyle oluyor. Care ariyorlar kendilerine esin de oyle sanirsam. Bir yanit ariyor kendine bulana kadar boyle. Emin olmak istiyor
o donemde ben de bir odaya kapanip okurdum da okurdum arayip bulurdum doktorlari denekleri falan. Esim isyan ederdi ortada yokum diye, evde bedenim var sanki kendim yoktum
Çok şaşkınım ya dün bir arkadaş daha dedi ben de çok kafaya takarım başka bir şey düşünemez olurum falan diye. Eşim de şu an testis tümörünün kitabını yazacak durumda. Artık doktorlara o kadar teknik sorular sorar olmuş ki hekim misiniz falan diye sormuşlar 🤦🏻‍♀️ Kimisi de ukala bulmuş bu kadar ihtimali bana tek tek cevaplatacak mısın falan demişler 🤦🏻‍♀️ O da bir Facebook grubuna katılmış testis kanseri olanlar kulübü gibi bir şey oradan tanıştığı kişilerle konuşuyor tüm gün numarasını falan vermiş hatta yani sesli konuşuyorlar saatlerce telefonda 😅 Yani ben gerçekten şaşırıyorum. Hani mesela ben de bebek istediğimiz ve olmadığı dönemde bunu takıntı haline getirmiştim, buraya bakıyordum devamlı yazıyordum soruyordum falan ama ne bileyim o durum daha farklı gibiydi sanki. Şu an soruların cevabı biraz daha net gibi. Bilmiyorum ya bana çok aşırı geliyor ve kendine zarar veriyor sanki. Sadece kendine değil de bize de veriyor her geçen gün daha az cümle kuruyor daha fazla yalnız kalmaya çalışıyor sonu nerede bitecek merak ediyorum 😞😞

Bende senin annenle ayni kafadayim bende anlamiyorum🤣hakli kadin 40 hafta diye bise yokdurrrr🤪
Kız ne bileyim sanki ben mi dedim tıp literatürü buna göre ilerlesin diye 😂 Eskiden kadınlar adet görmediklerinde iki hafta gebe derlermiş kendine şimdi direkt 1 aylık sayılıyoruz. Çünkü o yumurtanın olgunlaşması atılması falan hepsi embriyonun gelişimine dahil ediliyor işte. Bu mantıkla her ay iki hafta hamileyiz bu arada o yumurta döllenmeyince son buluyor 😂 Şu an tıp bu işe 40 hafta diyor 😂

Sakin ol kuzucum. Onunda elinde değil inan öyle düşün. Onun şuan iç dünyasında sana anlatmadıgı neler kopuyordur. Ölürsem cocuga ve eşime nolcak moduna bile girmiştir. Basit bi amaliyat oyüzden Saçma ama öyle emin ol. Bence sen artık ben psikolojimi iyi hissetmiyorum bi psikologa gitmek istiyorum ama birlikte gidelim de ilişki terapistine götür onu konustursun. Gercekten iyi gelecek.
Yok kuzum ikna olmuyor. Bugün yine teklif ettim. Bana iki hafta ver lütfen dedi. Bir hafta ameliyat bekleme süreci bir hafta da en az patoloji bekleme süresi işte. O süreçte istemiyorum kimseyle görüşmek akıl almak falan dedi. Sen istiyorsan görüş diyor. Bu iş netlik kazanana kadar benim kafamdan bu soru işaretleri gitmeyecek diyor. Şu an en büyük kaygısı ne biliyor musun? Ya bu testisi boşuna alıyorlarsa? Ya sadece bir enfeksiyonsa ve zamanla düzelecekse? Tek testisle kaldığımda ileride onun da başına böyle bir iş gelirse ki şu anda da onla ilgili kaygılar mevcut zaten? Yani ona bu hastalıktan ölmezsin Allahın izniyle, 4. evre bile olsa tedavisi mümkün dediler. Ondan korktuğunu sanmıyorum da saydığım korkuları daha baskın 😞

Benim göğüslerim neredeyse hiç ağrımadı sızlamadı nadir Bi kere hassaslık olmuştu ağrı oluyordu yani iyi birşey mi kötü birşey mi bilmiyorum bu kadar insan da göğüs sorunu, varken bende niye yok sütüm mü olmuyor az mı oluyor acaba
Kız bizde süt mü var hemen evhamlanma nshshs herhalde vucut ozelliğinden biridir o da.

Kız ne bileyim sanki ben mi dedim tıp literatürü buna göre ilerlesin diye 😂 Eskiden kadınlar adet görmediklerinde iki hafta gebe derlermiş kendine şimdi direkt 1 aylık sayılıyoruz. Çünkü o yumurtanın olgunlaşması atılması falan hepsi embriyonun gelişimine dahil ediliyor işte. Bu mantıkla her ay iki hafta hamileyiz bu arada o yumurta döllenmeyince son buluyor 😂 Şu an tıp bu işe 40 hafta diyor 😂
Peki oyle olsun ya napalim 5 deriz bizde🤣

Yok ya direnç geliştiriyor vücut öyle :KK43: 1-2 tableti unuttum diye akciğer enfeksiyonum ilerledikçe ilerlemişti tekrar tekrar kullandım ilaç korkarım öyle bi sorayım belki verirler
İlacın süresi bitmeden vermeyebilirler. Bana doktor tiroid ilacı yazdı geçen gittiğimde eczane elinizde var görünüyor ayın 1ine kadar dedi vermedi. Sonra tekrar aile hekimine yazdırdım. Bir tık bir şeyini değiştirip yazdırmak mı gerekiyor bilmiyorum ki. Eczacı bir arkadaş vardı ya dur bulucam adını tablodan onu etiketleyelim o söyler shshjdj

İlacın süresi bitmeden vermeyebilirler. Bana doktor tiroid ilacı yazdı geçen gittiğimde eczane elinizde var görünüyor ayın 1ine kadar dedi vermedi. Sonra tekrar aile hekimine yazdırdım. Bir tık bir şeyini değiştirip yazdırmak mı gerekiyor bilmiyorum ki. Eczacı bir arkadaş vardı ya dur bulucam adını tablodan onu etiketleyelim o söyler shshjdj
D deniizzzzz ya da D derya32 ikisinden biri miydi ki ya? İnşallah sallamıyorumdur kızlar siz eczacı mıydınız 😅

Normalde vermiyolar da pazara denk geliyor ya belki mağdur etmezler dedimdi 🥲🥲

Normalde vermiyolar da pazara denk geliyor ya belki mağdur etmezler dedimdi 🥲🥲
Ha evet eczacı inisiyatif alabilir tabi. Bazen ödeme çıkmasın diye bile ilacı veriyorlar bir gün sonra yazdır doktora geri gel diyorlar. Mahallenizin eczacısı mı eğer öyleyse yapabilir 😂 Bu süreçte bir eczacı ahbap edinmek önemli. Benim var bir tane sabah yazdığımı öğleden sonra getiriyor yoksa da falan çok iyi oluyor 😂😂😂

Ha evet eczacı inisiyatif alabilir tabi. Bazen ödeme çıkmasın diye bile ilacı veriyorlar bir gün sonra yazdır doktora geri gel diyorlar. Mahallenizin eczacısı mı eğer öyleyse yapabilir 😂 Bu süreçte bir eczacı ahbap edinmek önemli. Benim var bir tane sabah yazdığımı öğleden sonra getiriyor yoksa da falan çok iyi oluyor 😂😂😂
Her gittiğimde nefes nefese kalıp abi şurada bi nefesleniyim söylicem istediğimi dediğim biri ya bence tanışıyoruzdur fnfkt

Kendinize pijama gecelik olarak ne aldınız veya alacaksınız? Ben lohusa gecelik aldım bir tane pierre cardin uzun kollu elbise gibi. Bir tane de pijama takımı alacağım ama çok kararsızım.

Kendinize pijama gecelik olarak ne aldınız veya alacaksınız? Ben lohusa gecelik aldım bir tane pierre cardin uzun kollu elbise gibi. Bir tane de pijama takımı alacağım ama çok kararsızım.
Kiz ne gzuel herkes alisverisi bitirdi kendine gecdi ay bi ben bise yapmadim heralde ya bebegimin bi tane emziği var onuda ilk ogrendimde aldim video icin 🤣 baskada daha hicbirsey almadim niye boyle oldu ki 😄

X