Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Eski regl günleri geldi aklıma 😄😄ben 12 yaşımda oldum bide küçücüktüm 5.sınıfın 2.dönemi idi..travma. Ve hep karnım ağrır kendimi bildim bileli ağrı kesicisiz ilk iki günü asla atlatamazdım😄doğurunca geçer efsanesi doğrudur inşallah
Ay umarım doğrudur bende ağrı kesicisiz asla yapamazdım majezikten başkasıda işe yaramazdı bende herkes diyordu doğumdan sonra geçer diye inşallah geçer çok kötü oluyordum ben o gün ne plan varsa hep iptal ediyordum bir kere biri dedi içme belki öyle atlatırsın nerden dinledim ağrı kesici aldığım halde ağrım geçmemişti acillik olmuştum 😓😓
Aynısı 😐 bende acillik oluyorum majezik içmediğimde. Ben evlenmeden istanbulda kadıköyde tek başıma yaşıyordum. O zamanlar düzenli spor salonuna gidiyordum. Spor hayatıma girdikten sonra adet agrılarım geçmişti. Evlenince spor hayatımdan cıktı tekrar geri geldi ağrılar. Bence hormonlarla alakalı bu agrı meseleside. Doğumdan sonrasındada hormonlar değişiyor diyorlar ya belkide ondan eskisi gibi agrı olmuyordur. Olmasın ne cok sevinirim 🙏🏻🥹

Bebislerin isimlerini kesin netlestirdiniz miiiiii 🥳
Bizim evde kavga yakındır bu konuda ama dur bakalım eşim Hazar istiyor en başından beri erkek olursa böyle olsun dedim tamam dedim yani bende çok istekli değildim bu isme ama aklımda bı erkek ismi de yok neden olmasın dedim. Ama geçenlerde şimdi oğlum iki isimli dedelerin ismini koyduğumuz için. E dedim şimdi buna da mı tek isim koymasak en azından annesi olarak bende bir isim koysam mi. Hazar Efe , Hazar Ege gibi aklıma geldi. Kısa bişey olsun söylemesi de zor olmayan. Ama eşim kabul etmiyor 😤 iyi valla ben dogurayim ben bütün sıkıntıyı çekeyim ismi sen koy dedim ama daha kavgasını etmedim bekliyorum zamanı var🤣
Bende İLAY koyucam kısmetse daha öncede yazmıştım diğer kızlarımın ismi ipek ve asya bide oğlum var Ömer Faruk 🥰

Merhabalar, çok geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede atlatır normal hayatınıza dönersiniz. Siz tabloda yoksunuz sanırım, bilgileri gönderirseniz ekleyelim sizi de. Tablomuzun ilk ve tek ikiz bebişleri olur 😍🤩🥰
Teşekkür ederim. Sat 13 mart tahmini doğum 18 aralık. 20+5 haftalık ikizlerim cinsiyetleri kız. Manisadayım. 💗💗

Stenley candır ya bende de var müthiş bı marka parasını sonuna kadar hakediyo bencede🥰
Şuan bu ikisini gözüme kestirdim. İlki 1 lt yakın diğeri 500 ml yakın.

Eklentiler

• 5C2E6CFF-FC2A-40AE-AFA9-A8C3E3B96A6C.png
    5C2E6CFF-FC2A-40AE-AFA9-A8C3E3B96A6C.png
    164,1 KB · Görüntüleme: 41
Amin size de nasip olsun inşallah yani süreç zorlamadı beni işlem iki dakika sürüyor zaten iğne kullandım ben yumurta büyütme için, ekstra merak ettikleriniz varsa sorun cevaplarım 😊
Sizin düşük falan oldu mu acaba doktorunuz mu aşılama önerdi

Kızlar bugün detaylı ultrasona gittim. Doktor bebek çok hareketli ve her şey yolunda dedi. O sırada tekme atıyordu zaten 🤭🤭 Yalnız söylediği bir şey kafama takıldı. Plasenta aşağı yerleşimli 28. Haftaya kadar yukarı çıkmasını bekliyoruz dedi. Böyle bir durumla karşılaşan var mı ? Eğer yukarı çıkmazsa erken doğum riski oluşuyormuş sanırım.
Aynı durumdayım canım, bu haftalarda normal olduğunu söyledi doktor. Bazı gebelerde kanama olabiliyormuş bu durumda ama bende olmadı. İnşallah en kısa zamanda normal yerleşim yerine gelir hepimizin ❤️

D vitamini kullanıyor musunuz? Ben hamilelikten önce kullanıyordum ama ilk 3 ay değil de sonradan veriyolar d vitamini galiba? Ben kapsül şeklinde içebiliyorum siz hangi d vitaminini kullanıyorsunuz?

D vitamini kullanıyor musunuz? Ben hamilelikten önce kullanıyordum ama ilk 3 ay değil de sonradan veriyolar d vitamini galiba? Ben kapsül şeklinde içebiliyorum siz hangi d vitaminini kullanıyorsunuz?
Çocuklar için olan damladan verdi bana. 8 dedi ama ben 4 kullanıyorum 8 niyeyse çok gelmişti gözüme

X