Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ay valla bide dogumgünum benim 1 aralik😅 ama pazar bi agrım oldu adet sancisi gibi,pazartesi detayliya girdim bas asagiymis benimki.buyuk ihtimal döndu pazar....hala da oyle ve beni cok rahatsiz ediyor boyle olmasi☹
Ama daha sürekli dönmez mi ki? Şimdiden aşağı olması erken doğum işareti değildir bence ya 🙏

ya Hazar ismi bana çok havalı geliyor güzel bir seçim bence 🥰 bizde de Uraz ismi baskın şimdilik ara ara Teoman ismi de hortluyor 😅
Ya güzel beğendim bişey demiyorum da ikinci bı işimi de koyalım dediğimde şey oldu neyse sağ salim gelsin de bebiş benim için önemli olan o. Teoman yerine Uraz daha güzel bence 🫣😁

kızlar bu hareket olayı benim kafamı çok karıştırdı🥲 kelebek vs olayı bende yok ama bu aralar sürekli kapı çalıyormuş gibi karnımda . Siz nasıl anlıyorsunuz hareket ettiğini ben bağırsak zannediyorum hala🥲
Bağırsak hareketi gibi başlıyor canım pıt pıt sanki gaz varmış gibi 😊

Sen mi örüyorsun. Analık bu olsa gerek😍🥰❤️
Bende bundan örmeyi planlıyordum☺️

perşembe günü 28 yıllık arkadaşım geldi. Annem onun bebişine bu battaniyeden örmüştü. Saklamış bana getirmiş. Bende inanılmaz duygulandım ağladım saatlerce 🥹 bebişimin parçalarından en çok duygulandığım parça bu oldu galiba.

Eklentiler

• 57B56155-3141-4DF5-AB5E-320EA6B53AB3.jpeg
    57B56155-3141-4DF5-AB5E-320EA6B53AB3.jpeg
    148,7 KB · Görüntüleme: 50
Canım ben bugün gittim. 20+0 'dı.Ama yüzünü biraz daha anlaşılır görebilmek için keşke 1 hafta sonra gitseydim dedim.Belli oluyor ama daha tam net değildi
Evet bu da geldi aklıma.cuma günü normal kontrole gittiğimde doktor renkli baktı buyudukce yüzü daha dolgun görünecek falan demisti bende 21 22 arası giderim artık en uygunu o şekil olacak sanirim

Bebislerin isimlerini kesin netlestirdiniz miiiiii 🥳
Bizim evde kavga yakındır bu konuda ama dur bakalım eşim Hazar istiyor en başından beri erkek olursa böyle olsun dedim tamam dedim yani bende çok istekli değildim bu isme ama aklımda bı erkek ismi de yok neden olmasın dedim. Ama geçenlerde şimdi oğlum iki isimli dedelerin ismini koyduğumuz için. E dedim şimdi buna da mı tek isim koymasak en azından annesi olarak bende bir isim koysam mi. Hazar Efe , Hazar Ege gibi aklıma geldi. Kısa bişey olsun söylemesi de zor olmayan. Ama eşim kabul etmiyor 😤 iyi valla ben dogurayim ben bütün sıkıntıyı çekeyim ismi sen koy dedim ama daha kavgasını etmedim bekliyorum zamanı var🤣
Ay nolcak bu erkolarrr ikinci isim olup olmaması onun için ne fark edecek. Diğeri de iki isimliyse bence mantıklı😄

Kızlar detaylı ultrasona kaçıncı haftada girdiniz ben 18+1 yeni oldum da haftaya falan gitsem diye düşündum
-gitmemeni tavsiye ederim ben 19+4 de gittim bebeğin beyninde kist var dedi doktor ama geçen birşey geçmeyeni görmedim vs dedi beni peritanaloga yönlendirdi başka Bi gözde görsün dedi ben tam Bi hafta sonra 20+4 de gittim kist gitmişti yani Bi hafta geç gitsem boşa korku stres yaşamazdım her ne kadar geçen birşey deselerde insan korkuyor yani geç gitmek en iyisi 20 den önce gitme yine sen bilirsin

Sen mi örüyorsun. Analık bu olsa gerek😍🥰❤️
Bende bundan örmeyi planlıyordum☺️

perşembe günü 28 yıllık arkadaşım geldi. Annem onun bebişine bu battaniyeden örmüştü. Saklamış bana getirmiş. Bende inanılmaz duygulandım ağladım saatlerce 🥹 bebişimin parçalarından en çok duygulandığım parça bu oldu galiba.
Evett meyveliruj3 meyveliruj3 hatırlattı benim de aklımdaydı iyi oldu, zaten kolay oluyor şu Alize ipinden 3.yündeyim bugün geldi daha 🫶🏿 bu da çok güzelmiş ya ne güzel düşünmüş kıyamam 🥺

Ay nolcak bu erkolarrr ikinci isim olup olmaması onun için ne fark edecek. Diğeri de iki isimliyse bence mantıklı😄
Hiç deme ya sinir bozucu sanki kendi bulduğuna bişey dedik😂 diğeri dedelerimiz yok diye hem onun babası hem benim babamın adı oldu. Hasan Ali. O yüzden ikinci kısa bı isim ekleyelim diyorum bakalım diretecem biraz 😂

-gitmemeni tavsiye ederim ben 19+4 de gittim bebeğin beyninde kist var dedi doktor ama geçen birşey geçmeyeni görmedim vs dedi beni peritanaloga yönlendirdi başka Bi gözde görsün dedi ben tam Bi hafta sonra 20+4 de gittim kist gitmişti yani Bi hafta geç gitsem boşa korku stres yaşamazdım her ne kadar geçen birşey deselerde insan korkuyor yani geç gitmek en iyisi 20 den önce gitme yine sen bilirsin
Evet bu yorumu hatırlıyorum canım sen miydin o. Benimde sonradan aklıma geldi dediğin gibi geçici biseyi görse bence çok panik olurdum ya çok haklısın 21-22 de hayırlısıyla giderim en iyisi 🙏🙏

Hiç deme ya sinir bozucu sanki kendi bulduğuna bişey dedik😂 diğeri dedelerimiz yok diye hem onun babası hem benim babamın adı oldu. Hasan Ali. O yüzden ikinci kısa bı isim ekleyelim diyorum bakalım diretecem biraz 😂
Yaparsın halledersin😄ki ikinci isim zaten yani kabul ettir o kadar karnında taşıyorsun 🥹bizimde netleşti isim Göktuğ olacak🙏

Evett meyveliruj3 meyveliruj3 hatırlattı benim de aklımdaydı iyi oldu, zaten kolay oluyor şu Alize ipinden 3.yündeyim bugün geldi daha 🫶🏿 bu da çok güzelmiş ya ne güzel düşünmüş kıyamam 🥺
Bakalım kaç yünle bitireceksin merak ettim ☺️

Bende arkadasımın getirdiklerini sizlerle paylasamadım. O kadar yogun geciyor ki. Bugunde hic durmadan mutfakta iş yaptım hic oturamadım. Şimdide yorgunluktan ters döndüm yatıyorum. Birazdan eşimin halası gelecek. Geldi 😁

X