Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Ben vereceğim. Bi tane frigg, iki tane Philips ortodontik aldım. Hemen vericem inşallah tutar.

Alcam canım o kitabı evet
Kısa taytı kesin al anam, başka bir şey giymiyorum ben üstüme yapıştı
Luvmabelly Maternity 8028 Pamuklu Hamile Åort Tayt Fiyatı, Yorumları - Trendyol şunu aldım buydu dimi

Maşallah size zaman bana hiç geçmiyor gibi geliyor. Gerçekten geçecek mi bu günler

Ben hemen vermiycem. Çünkü alışırsa ve bırakmakta zorlanırsa diş ve damak yapısına çok zarar veriyor. Bence yemek yeme alışkanlıklarını bile etkiliyor. Çevremde birkaç örnek görmüştüm o şekilde. Ama çok zorlanırsam uykuya geçişte falan kullanabilirim. Tabiki bir de kabul eden bebiş var, etmeyen bebiş var. En son o ne isterse o olacak

Bunu öğrendiğim iyi oldu. Normalde 3 aylık süreç bende kesin 6 ayı bulur kendimden çok bi beklentiye girmiyim ve önerilen kitapları şimdiden okuyayım bari

Ben emzik konusunda emin degilim kafam karisik ama ben de esim de asla almamisiz. Kardesim 4 yasina kadar emdi biri elinde biri agzindaydi elindekini burnuna suruyodu salak
Ay kiz yeminle benim erkek kardeşimi tarif ettin oda oyleydi kucukken hahahah demek benim oglanda dayi cekerse bir degiltm tmina iki kullancak desene kiz halaya oglan dayiya ceker derler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…