Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Beni bebe çok hareketli belkide kolunu oynatıyor ben onu çok hissediyorum bilmiyorum bu normal mi çok hareketli olması

Bu babybjorn ana kucaklari var 2. El uygun da ama hep solmus yaa cok gicik demekki kullanirken bi muslin bisey sermek lazim . Tertemiz olanlari da neredeyse sifir fiyatina 1-2 bin koyar ustune 0 alirim 😂 hadi yeni kilif alayim desen 3500 tl pof kafamda deli deli sorular😂

Bu babybjorn ana kucaklari var 2. El uygun da ama hep solmus yaa cok gicik demekki kullanirken bi muslin bisey sermek lazim . Tertemiz olanlari da neredeyse sifir fiyatina 1-2 bin koyar ustune 0 alirim 😂 hadi yeni kilif alayim desen 3500 tl pof kafamda deli deli sorular😂
Kız mamma al neyi az geliyor 😂😂 tertemiz kullanırsın işte milletin kusmuklu şeylerini kullancan🤪

günaydın kızlarım 🌸
ben yine kendimi üşütmüşüm, boğazım şiş, halsizlik, vücut ağrısı 😞
tam rahat bir nefes aldım midemden derken yine iyi hissetmemek moralimi çok bozuyor. bir de yaz günü 😒
sizler nasılsınız umarım herkes iyidir iyi pazarlar 🌸

Kabakulak su ciceği vs bunları yabancı doktorlarda önemsiyor diye okumustum kitapta. eger bagısıklıgınız yoksa gebe kalmadan gebeliğe yakın aşılıyorlar. Gebelikte bunların gecirilmesini pek istemiyor. Yurtdısında takipli doktorunuz var mı bilmiyorum ama bir doktora gidin bence. Bakalım onlar nasıl bir önlem alacak. Cocugunu ayrı götür emin olmak icin, kendinde mutlaka git bence önlem alsınlar.
burda dogum hastanesine girişin yapılıyor hamile kalır kalmaz sonra tüm kontroller fetal dna da dahil ultrason detaylı ultrason kan testleri ve en son dogum orda aynı hastanede gerçekleşiyor. salı detaylı ultrasonum var soylicem bu durumu. dün ben de baktım biraz, once bagısıklıgım var mı diye kan testiyle bakıyorlarmıs sonra duruma gore koruyucu iğne falan yapıyorlarmıs.
özel bir doktorum yok burda aslında hiç doktor gormedim bu gebeliğimde de daha öncekinde de. riskli bir durum yoksa ebe hemsirelerle ilerliyor süreç ama tabi doktorların oldugu bir takıma baglılar o takım senden sorumlu oluyor.

O zaman yeni bi sorum var.

Bebişe emzik verecek miyiz, verilmeli mi? Çünkü yenidoğanken vermezseniz ileriki zamanda almaz diyorlar, bi konu okudum kadın 2 aylıkken vermeye başlamış 10 çeşit denese de tutmamış emziği, altta da yorumlar hep geç kaldığı yönünde olmuş. Hastane çantasına da emzik koyuyolar hatta. Artısı eksisi nedir
ben verdim canım rahatlattı uyumasını kolaylastırdı işe yaradı bizde memnundum ben. zaten 2 yasından sonra gunduzleri vermedik kreşe de gidiyordu sadece aksam uyurken, hasta oluca rahatlatsın diye verdik. 3 yasında da tamamen kendi bıraktı. herseyin zamani var kendileri de vazgeciyorlar hem memeden hem emzikten.. cocugunun ihtiyacina gore ilerlersiniz. emzik seven cocuksa verilebilir sizi de rahatlatir

Ay birazda ocak annelerini okuyup deliriyim 😂 allahtan bizim grup biseyi oyle gunlerce uzatmiyo herkes net 😂

Bizimki zevkli konular sıkıcı konular değil çünkü alışveriş olayı mesela uzatılabildiği kadar uzasa sıkılmam hepsini okurum😂😂

Ay evet diğer gruplar alışveriş yapmış ama biri sorunca söylüyolar ne aldıklarını. Ben buraya sormadan bi şey almıyorumcnsnf

Dünyanın en kötü grubu, arada girip bakıyorum içim şişiyo komple internetin fişini çekmelik 👍🏻👍🏻
Hanımlar hepinize sağlıklı bir hamilelik dilerim🙏

Sizler de diğer gruplardaki üyeler de hamile ve hormonlar tavan, dolayısıyla tavan yapmış hormonlar bazen alınmaya, bazen yanlış anlaşılmalara sebep olabilir.

Bu sebeple rica ediyorum başka grupları okuyup yorumlamak yerine sadece kendi grubunuzla alakalı yazışın, zira bir grupta başka gruplar hakkında yazmak gruplar arası kavgaya ve kavgaların önü alınamadığı için grup kapatmaya kadar gidiyor, herkesin grubu kendisine güzeldir lütfen tartışmaya sebep olacak paylaşımlar yapmayınız.

Kızlar battaniye olarak tomurcuk olanlardan bir adet aldım ama ince mi kalır kışın siz neler tercih ettiniz
Benim hediye 3 Tomurcuk geldi. Şuan penye battaniyem eksik. Penye alacağım. 2 tane triko var şöyle. Bence tomurcuklar baya kalın. O yeter diye düşünüyorum kuzum.

Eklentiler

• Screenshot_2024-08-04-13-35-00-973_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-04-13-35-00-973_trendyol.com.jpg
    63,7 KB · Görüntüleme: 52
  • Screenshot_2024-08-04-13-34-16-630_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2024-08-04-13-34-16-630_trendyol.com.jpg
    76,1 KB · Görüntüleme: 53
günaydın kızlarım 🌸
ben yine kendimi üşütmüşüm, boğazım şiş, halsizlik, vücut ağrısı 😞
tam rahat bir nefes aldım midemden derken yine iyi hissetmemek moralimi çok bozuyor. bir de yaz günü 😒
sizler nasılsınız umarım herkes iyidir iyi pazarlar 🌸
Geçmiş olsun kuşum. Cuma ilacı bırakayım dedim, bugün kusmaktan bi hal oldum. Geri içtim. Ben de hiç iyi değilim ya. Ah midemiz vah midemiz

ben oğluma vermiştim ilk günden. hastanede ebe epey kızmıştı hatta meme reddi olur diye 😬 meme reddi de olmadı cok cok emdi maşallah 3 yaşına kadar 😅 ama 7. ayda emziği kendiliğinden bırakmıştı. geri alsın. diye çok uğraştım ama istemedi. bu bebeğimde de kullanacağım ben. bu kişinin insiyatifine kalmış bence. bebeğin memeyi reddeceği vardır mesela anne kendini suçlar emzik verdim diye. emmeyecek çocuk emmiyor işte her ikisini de
aynen katiliyorum benim oglum da 10 ayda memeyi tamamen birakti zaten ek gidadan sonra yavas yavas istememeye baslamisti.
ben de zorlamadim beslemek disinda cok meme vermedim acikcasi amacim ilk 6 ay anne sutu vermekti zaten. sonra hipp cambiotic verdik ek gidayi da guzel aldi. 10 aya kadar emdi ama oyle cok sut gelmemisti birakti kendi kendine

Ne tatlıymış bu markanın her ürünü eneee
Evet ya 2022 de 30 TL'ye almışım bu battaniyeyi 😅 ben baya almışım battaniye ya. Trendyol geçmişime baktıkça görüyorum. Unutmuşum. Şuan satışları yok. Ciğitten falan da hem müslin hem triko almışım. Onların satışı yok şimdi trendyolda. Onları da atardım yoksa.

X