2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

gecen hafta benmde oyleydı bulanacak gbi oluyordu açlıktan sanırım dıyordum peynır ekmek yiyordum bu hafta da o bulantı hissi gitti yanma geldı..
Glutenden.ekmekten çok yiyebileceğin sebzeleri bulmalısın. Mayalı şeyler de fena yapar

Kızlar benim beta çok yavaş arttığı için dış gebelik şüphesi vardı kese var yok gibiydi doktorum allahtan ilaç vermeden önce kürtajı denedi 🙏🏻 çok şükür boş gebelik olacakmış betam düştü buna da mutlu oldum 🙃 kaç gündür helak olduk dış gebelik nasıl oldu diye.. devlet hastanesi olduğu için dış merkez de pgt yaptırmamı önerdi 🙏🏻 eşimde üzüldü çok şükür kesenin ağzını açtı devletten çıkıyorum 😅😅😅

İnşallah kendiliğinden yok olur. Kanma yapıp diğerine de zarar vermesinden korkuyorum
Yok canım endişelenme hiç bir sıkıntı veya risk olsa zaten direk perinatolojiye yönlendirirler seni. Demek ki diğer kese sorunsuz yerde merak etme hiçbir şey olmaz ama için rahat etmesi için bir süre her hafta kontrole gidebilirsin 🤗

Kızlar benim beta çok yavaş arttığı için dış gebelik şüphesi vardı kese var yok gibiydi doktorum allahtan ilaç vermeden önce kürtajı denedi 🙏🏻 çok şükür boş gebelik olacakmış betam düştü buna da mutlu oldum 🙃 kaç gündür helak olduk dış gebelik nasıl oldu diye.. devlet hastanesi olduğu için dış merkez de pgt yaptırmamı önerdi 🙏🏻 eşimde üzüldü çok şükür kesenin ağzını açtı devletten çıkıyorum 😅😅😅
Hadi hayırlısı canım..inşallah sonraki denemende olacak🤲🤲🤲🥰

Günaydın arkadaşlar..benim kasık ağrım geçti belim ağrıyor ama daha hafif..kanama da kahverengi sürüntü şeklinde oluyor çok şükür kırmızı değil..inşallah küçülmeye başlamıştır kanama alanı🤲🥹

Yok canım endişelenme hiç bir sıkıntı veya risk olsa zaten direk perinatolojiye yönlendirirler seni. Demek ki diğer kese sorunsuz yerde merak etme hiçbir şey olmaz ama için rahat etmesi için bir süre her hafta kontrole gidebilirsin 🤗
Teşekkür ederim canım. Şu an merkezi bıraktım bi doktor buldum cuma günü gidicem inşallah

X